Nungalinya College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nungalinya je přední kombinovaná církevní učiliště pro domorodé Australany. Vysoká škola je formálně podporována anglikánskými, sjednocujícími a katolickými církvemi na severním území a nachází se v Casuarina, severním předměstí Darwinu.

Od roku 1974 Nungalinya College vybavuje muže a ženy pro vedoucí role v církvích a komunitách. Naše školicí programy zkoumají křesťanskou víru kontextově prostřednictvím kurzů v základových studiích, přehledu Bible, médiích, hudbě a učednictví, křesťanské službě a teologii a překladech Bible.

Každý rok přicházejí studovat na Nungalinya College muži a ženy z více než 100 různých komunit po celé Austrálii . Naši studenti pocházejí ze vzdálených i městských komunit a jejich odlišná kulturní a jazyková prostředí jsou respektována a zahrnuta do života kampusu. Mnoho studentů zastává důležité autoritativní pozice ve svých komunitách. Vysoká škola Nungalinya respektuje tyto starší a tradiční moudrost, kterou mají. Uvědomujeme si, že starší jsou vhodnými vůdci, aby mohli své mladé lidi předávat to, co se naučili.

Místa

Casuarina

Adresa, 1. řádek
Dripstone Road,72
0811 Casuarina, Severní teritorium, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: