Přečtěte si oficiální popis

S více než 100 let zkušeností a více než 700.000 studentů vzdělané, Open Colleges je Austrálie je lídrem v oblasti on-line vzdělávání.

O Open Colleges

Jsme odhodláni poskytovat výjimečný vzdělávací zkušenost pro studenty ze všech oblastí života a práce s cílem odstranit překážky ke vzdělání, že mnoho lidí čelí tím, že poskytuje dostupné a flexibilní možnosti studia.

Uvedení naše studenty v centru všeho, co děláme, neustále přizpůsobovat a rozvíjet náš jedinečný model on-line vzdělávání, aby zajistily budeme nabízet každému studentovi, který je zapsán u nás dovednosti a podporu, kterou potřebují k úspěchu.

Kurzy

Nabízíme více než 150 předmětů, které by mohly posloužit ke sledování vášeň, zvýšit svou kariéru nebo změnit kariéru úplně

Začínáme

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o začátcích na své cestě k vytvoření zcela novou budoucnost.

Jak mám začít?

Pro většinu hřišť, vše, co potřebujete, je počítač, připojení k internetu a některé základní programy, které jste pravděpodobně již obeznámeni s, jako je například Microsoft Word a můžete začít studovat. Některé kurzy mohou zahrnovat jiné programy nebo zařízení, tak se určitě zkontrolovat průvodce kursu jakékoli mimořádné požadavky.

Jak to funguje

Ne tak docela jisti, jak učit on-line vlastně funguje? Nebojte se, používat vaše on-line areálu k přístupu veškerou podporu, kterou potřebujete - my vám mluvit přes to - studium online.

Student Úspěch

Studium on-line opravdu může být prvním krokem ke změně svého života. Podívejte se na příběhy některých z našich studentů, kteří pracují na svých snů s malou pomocí z otevřených vysokých škol.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Adresa destinace
12/300 Elizabeth St,
Sydney

Australia Online, NSW 2000 AU