Perth College of Business and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vášeň, příprava, výkonu a účelu - Naše čtyři pilíře úspěchu Perth College of Business & Technology (PCBT) je jedním z národně Vykázáno a registrovaná pohostinství, management a obchodní Poskytovatelé výcvikových, který se nachází v centru města Perth, kapitál a rychle rostoucí město západní Austrálie.

Mezinárodní a australské studenti mají možnost být školeni a zkušenosti v reálném pohostinství Industry umístění.

Příjemné a živé velké IT vybavené učebny na východ Perth kampusu, stejně jako restauraci Platinum & State-of-the-art zařízení Function střediska, které se nachází 13 kilometrů up-sever hlavního kampusu v jednom z rušného areálu Westminster ujistit, studenti získají neocenitelné znalostí a zkušeností.

historie

Rychle rostoucí cestovní ruch a pohostinství výrobní odvětví nemohlo uspokojit svůj požadavek v roce 2008, kdy byl založen PCBT poskytnout dovednosti pro pracovníky; školení a zvyšování kvalifikace pracovní síly.

Registrace & Akreditace

PCBT je multikulturní škola nabízet akreditované kurzy v rámci australského soustavu kvalifikací (AQF), což je CRICOS registrovaného poskytovatele (Kód 03051J), registrovaná organizace školení (RTO 52014) v rámci australské Skills úřadu kvality (Aksá) regulační orgán, stejně jako aktivním členem Rady australského pro soukromé vzdělávání a výcviku (ACPET).

Pokud se chcete přihlásit na Perth College of Business and Technology vám nepřipojí pouze australskou vládu uznávána a evidována poskytovatele školení se stanete součástí dynamického společenství, které budou napadat a podporovat vás ve vaší snaze stát se silnější vůdce. Vysoká škola se zavazuje k podpoře různorodé ještě inkluzivní komunity, která podporuje všechny členy dosáhnout svého plného potenciálu prostřednictvím učení, nasazení a obětavost.

Očekáváme školní komunity, kde všichni jednotlivci objetí a postoupit tohoto rámce a víru. Věříme, že tento ideál je v centru všeho, co děláme.

Na PCBT nikdy nejste jen jméno na seznamu. Díky malé velikosti tříd zajistí každý student obdrží osobní pozornost a podílí se na živé, myšlení provokující skupinových diskusí s vrstevníky a schopnost.

Studenti těžit ze silného vztahu PCBT se s místní podnikatelskou komunitou, což jim umožňuje vytvořit interaktivní vzdělávací příležitosti s výrazným zaměřením na ruce - na zkušenosti v reálném prostředí na pracovišti.

Naše vize

Chcete-li být nejvýhodnější organizace registrovaná výcvik v Perth, které poskytuje kvalitní odborného vzdělávání a přípravy pro mezinárodní a místní studenty

Naše poslání

Poskytování vysoce kvalitního vzdělávání v oblasti podnikání, řízení a pohostinnosti pro mezinárodní i místní studenty rozvíjet zaměstnatelnost dovednosti a znalosti během provádění účinné relací učebně, kterým se provádí expoziční a osvětové aktivity průmyslu a poskytuje průmyslu možnosti umístění pro naše stážisty, aby bylo možné uspokojit potřeby průmyslu a normy.

Welcome To PCBT Proč studovat na PCBT Náš tým Zařízení Galerie informace Akce

Místa

Perth

Adresa, 1. řádek
110 Brown Street, East Perth
6004 Perth, západní Austrálie, Austrálie