Přečtěte si oficiální popis

Vášeň, příprava, výkonu a účelu - Naše čtyři pilíře úspěchu Perth College of Business & Technology (PCBT) je jedním z národně Vykázáno a registrovaná pohostinství, management a obchodní Poskytovatelé výcvikových, který se nachází v centru města Perth, kapitál a rychle rostoucí město západní Austrálie.

Mezinárodní a australské studenti mají možnost být školeni a zkušenosti v reálném pohostinství Industry umístění.

Příjemné a živé velké IT vybavené učebny na východ Perth kampusu, stejně jako restauraci Platinum & State-of-the-art zařízení Function střediska, které se nachází 13 kilometrů up-sever hlavního kampusu v jednom z rušného areálu Westminster ujistit, studenti získají neocenitelné znalostí a zkušeností.

historie

Rychle rostoucí cestovní ruch a pohostinství výrobní odvětví nemohlo uspokojit svůj požadavek v roce 2008, kdy byl založen PCBT poskytnout dovednosti pro pracovníky; školení a zvyšování kvalifikace pracovní síly.

Registrace & Akreditace

PCBT je multikulturní škola nabízet akreditované kurzy v rámci australského soustavu kvalifikací (AQF), což je CRICOS registrovaného poskytovatele (Kód 03051J), registrovaná organizace školení (RTO 52014) v rámci australské Skills úřadu kvality (Aksá) regulační orgán, stejně jako aktivním členem Rady australského pro soukromé vzdělávání a výcviku (ACPET).

Pokud se chcete přihlásit na Perth College of Business and Technology vám nepřipojí pouze australskou vládu uznávána a evidována poskytovatele školení se stanete součástí dynamického společenství, které budou napadat a podporovat vás ve vaší snaze stát se silnější vůdce. Vysoká škola se zavazuje k podpoře různorodé ještě inkluzivní komunity, která podporuje všechny členy dosáhnout svého plného potenciálu prostřednictvím učení, nasazení a obětavost.

Očekáváme školní komunity, kde všichni jednotlivci objetí a postoupit tohoto rámce a víru. Věříme, že tento ideál je v centru všeho, co děláme.

Na PCBT nikdy nejste jen jméno na seznamu. Díky malé velikosti tříd zajistí každý student obdrží osobní pozornost a podílí se na živé, myšlení provokující skupinových diskusí s vrstevníky a schopnost.

Studenti těžit ze silného vztahu PCBT se s místní podnikatelskou komunitou, což jim umožňuje vytvořit interaktivní vzdělávací příležitosti s výrazným zaměřením na ruce - na zkušenosti v reálném prostředí na pracovišti.

Naše vize

Chcete-li být nejvýhodnější organizace registrovaná výcvik v Perth, které poskytuje kvalitní odborného vzdělávání a přípravy pro mezinárodní a místní studenty

Naše poslání

Poskytování vysoce kvalitního vzdělávání v oblasti podnikání, řízení a pohostinnosti pro mezinárodní i místní studenty rozvíjet zaměstnatelnost dovednosti a znalosti během provádění účinné relací učebně, kterým se provádí expoziční a osvětové aktivity průmyslu a poskytuje průmyslu možnosti umístění pro naše stážisty, aby bylo možné uspokojit potřeby průmyslu a normy.

Welcome To PCBT Proč studovat na PCBT Náš tým Zařízení Galerie informace Akce

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Perth College of Business and Technology

Tato kvalifikace zohledňuje úlohu jednotlivců, kteří se jako marketingových ředitelů, marketingových stratégů a národními, regionálními nebo světovými marketingových mana ... [+]

Tato kvalifikace zohledňuje úlohu jednotlivců, kteří se jako marketingových ředitelů, marketingových stratégů a národními, regionálními nebo světovými marketingových manažerů. Jednotlivci v těchto pozicích poskytovat vedení a strategické řízení v marketingových aktivit organizace. Oni analyzovat, design a vykonají pomocí rozsáhlých technických, kreativní, koncepční a řídící schopnosti. Jejich znalostní báze mohou být vysoce specializovaný nebo široký v oblasti marketingu. Tito lidé jsou často odpovědní za výsledky skupiny a pro celkový výkon marketingové funkce organizace.

KURZ INFORMACE

NATIONAL CODE: BSB60515 CRICOS CODE: 087573K... [-]

Austrálie Perth
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Perth College of Business and Technology

PCBT hrdí na své vysoké dodávky kvality a hodnocení pro studenty k dosažení kompetence jako kuchař s certifikátem III v obchodním Kuchařská SIT30830. ... [+]

PCBT hrdí na své vysoké dodávky kvality a hodnocení pro studenty k dosažení kompetence jako kuchař s certifikátem III v obchodním Kuchařská SIT 30830. Nabízíme nejnovější školení balíček, takže studenti si mohou být jisti, že jsou jedni z prvních v průmyslu s novou sadou kompetenčních norem.

Tato kvalifikace zohledňuje úlohu komerčních kuchařů, kteří používají širokou škálu kuchařských dovednostech. Používají diskrétnost a úsudek a mají dobré znalosti kuchyňských operací. Pracují s nějakou nezávislostí a pod omezeným dohledem a může poskytnout operativní poradenství a podporu členům týmu.

KURZ INFORMACE

NATIONAL CODE: SIT30830 CRICOS CODE: 082538J... [-]

Austrálie Perth
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Perth College of Business and Technology

Tato kvalifikace je vhodný pro ty, kteří pracují jako administrátoři a projektových pracovníků. ... [+]

Tato kvalifikace je vhodný pro ty, kteří pracují jako administrátoři a projektových pracovníků. V této roli jednotlivci používat dobře rozvinuté dovednosti a znalostní základnu širokou aplikovat řešení pro definovaný rozsah nepředvídatelných problémů a analyzovat informace z různých zdrojů. Mohou poskytovat vedení a pokyny pro jiné s nějakou omezenou odpovědností za výstup druhých.

Délka trvání kurzu

Tento kurz je dodáván v průběhu 26 týdnů do 2 podmínek včetně 5 týdnů dovolené. Třídy jsou naplánovány na 20 hodin týdně.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Tento kurz vám nabízí možnost být použity v následujících pracovních pozic:... [-]

Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Perth College of Business and Technology

Tato kvalifikace odráží roli jednotlivců, kteří mají nadřízeného nebo manažerské odpovědnosti. Mohou dohlížet na práci jiných, nebo mít specializované role, pokud nevykon ... [+]

Tato kvalifikace odráží úlohu jednotlivců, kteří žádají specializované znalosti a zkušenosti, spolu se zkušenostmi ve vedení a řízení, v celé řadě podnikových a průmyslových souvislostech. Jedinci v této iniciativě a úsudku použití na úrovni plánovat a realizovat celou řadu vedoucích a řídících funkcích s odpovědností za osobní a týmové výsledky v rámci širších parametrech. Používají kognitivní a komunikační schopnosti identifikovat, analyzovat a syntetizovat informace z různých zdrojů a přenášet své znalosti s ostatními, a kreativní či koncepčních schopností vyjádřit myšlenky a pohledy nebo reagují na složitých problémů.... [-]

Austrálie Perth
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Perth College of Business and Technology

Tato kvalifikace se bude vztahovat na jednotlivce s různými názvy pracovních pozic, včetně ředitelů, programovými poradci a koordinátory programu. ... [+]

Tato kvalifikace se bude vztahovat na jednotlivce s různými názvy pracovních pozic, včetně ředitelů, programovými poradci a koordinátory programu.

Jednotlivci v těchto rolích může mít značné zkušenosti v nejrůznějších zařízeních, nýbrž dále rozvíjet své schopnosti v celé řadě podnikových funkcí.

Naopak, může vztahovat i na ty, s malou nebo žádnou odborné zkušenosti, ale kteří mají řádné teoretické obchodní dovednosti a znalosti, které by chtěli rozvíjet s cílem vytvořit další vzdělávací a pracovní příležitosti.

KURZ INFORMACE

NATIONAL CODE: BSB50215 CRICOS CODE: 087236E

Délka trvání kurzu... [-]

Austrálie Perth
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině