Phoenix Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Principal Poselství Vítejte v Perth, západní Austrálie - brána do Austrálie, město s záviděníhodné klima a přátelskému, bezpečném prostředí.

Phoenix Academy je plně australský vlastní a provozuje rodinný podnik.

Jsme hrdí na to podělit se s vámi:

Krásný a jedinečný zahradní areál, 10 minut od CBD. Nejlepší, kvalitní praxe instituce nabízet prvotřídní školné. Poloha v jedné z nejlepších životního stylu měst na světě. Výuka a zaměstnanci správa zavázala k dosažení vašich cílů.

Od svého založení v roce 1989 naše motto vždy bylo "We Care". My opravdu záleží hodně, že vaše potřeby a očekávání jsou nejen splněny, ale překročeny! Jsem vždy k dispozici mluvit se studenty osobně.

Robynne Walsh B.Ed M.Ed Principal a ředitel

Phoenix Advantage

Krásná zahrada kampus. Mezinárodní populace. Malé počet žáků ve třídě. Učebny vybavené nejmodernějšími technologiemi výuky. Zkušení a vysoce kvalifikovaní učitelé. Vynikající počítačové a internetové služby PLUS na kampusu WiFi. Možnosti online učení. Kompletní sortiment vyšetřovacích kurzů. Fliexible kurzy, aby vyhovoval všem potřebám a úrovně. Inovace a flexibilní vzdělávací program. Silný důraz na řečových dovedností. Plná orientace Program a umístění test při příjezdu. Praxe / stáží. Adventure Travel Centre a služby. Rekreační zařízení v docházkové vzdálenosti. Na akademické půdě pobytu (Beatty Lodge) Nejpřátelštější a nejlepší ubytování v rodině rodiny v Perthu. Internet založené Phoenix English Proficiency Test (iPEPT)

Za 25 let 36.000 studentů z více než 50 zemí byly přivítal na letišti, usadil do milující homestay rodině nebo do studentské rezidenci a pečovat o ně kvalitní jazykový program.

Tyto 36,000 studentů byly vždy v památkách Robynne a Brian, který se svým týmem loajální a ochotný personál, a proto je jejich poslání, aby každý student pocit, že jsou stejně důležité jako Megumi a Kaz byly v roce 1989.

Marie Gorman, ředitel Student Services je váženým členem společnosti po 23 letech, Kate Tarrant jako vrchní ředitel je také značení její 23. ročník. Ann Lyall Manažer Demi Pair / Au Pair má 21 roků pod opasku stejně jako naše kanceláře, Jessica Gorman a ředitel mladé studenty programu Margaret Stuart. Mark Belton náš generální manažer dosáhl 15 roků se společností, jako má našich akademických ředitele, Lisa Barbagiovanni a manažeři naší Training divize předmětů, Antony Atkinson a Daniela Multari.

Stabilita a bezpečnost zaměstnanců znamená, že neustálé zlepšování dochází a systémy fungují dobře. Každý má pocit hrdosti a úspěch na tom, aby součástí týmu Phoenix.

Oslavy po celý rok součástí agenta koktejlové večírky, studentské večírky, 25. výročí stipendia a potvrzení pro zaměstnance a studenty.

Místa

Perth

Phoenix Academy

Adresa, 1. řádek
223 Vincent St
West Perth
Western Australia, 6005

Perth, západní Austrálie, Austrálie
Telefonní číslo
+61 8 9235 6000