Přečtěte si oficiální popis

Principal Poselství Vítejte v Perth, západní Austrálie - brána do Austrálie, město s záviděníhodné klima a přátelskému, bezpečném prostředí.

Phoenix Academy je plně australský vlastní a provozuje rodinný podnik.

Jsme hrdí na to podělit se s vámi:

Krásný a jedinečný zahradní areál, 10 minut od CBD. Nejlepší, kvalitní praxe instituce nabízet prvotřídní školné. Poloha v jedné z nejlepších životního stylu měst na světě. Výuka a zaměstnanci správa zavázala k dosažení vašich cílů.

Od svého založení v roce 1989 naše motto vždy bylo "We Care". My opravdu záleží hodně, že vaše potřeby a očekávání jsou nejen splněny, ale překročeny! Jsem vždy k dispozici mluvit se studenty osobně.

Robynne Walsh B.Ed M.Ed Principal a ředitel

Phoenix Advantage

Krásná zahrada kampus. Mezinárodní populace. Malé počet žáků ve třídě. Učebny vybavené nejmodernějšími technologiemi výuky. Zkušení a vysoce kvalifikovaní učitelé. Vynikající počítačové a internetové služby PLUS na kampusu WiFi. Možnosti online učení. Kompletní sortiment vyšetřovacích kurzů. Fliexible kurzy, aby vyhovoval všem potřebám a úrovně. Inovace a flexibilní vzdělávací program. Silný důraz na řečových dovedností. Plná orientace Program a umístění test při příjezdu. Praxe / stáží. Adventure Travel Centre a služby. Rekreační zařízení v docházkové vzdálenosti. Na akademické půdě pobytu (Beatty Lodge) Nejpřátelštější a nejlepší ubytování v rodině rodiny v Perthu. Internet založené Phoenix English Proficiency Test (iPEPT)

Za 25 let 36.000 studentů z více než 50 zemí byly přivítal na letišti, usadil do milující homestay rodině nebo do studentské rezidenci a pečovat o ně kvalitní jazykový program.

Tyto 36,000 studentů byly vždy v památkách Robynne a Brian, který se svým týmem loajální a ochotný personál, a proto je jejich poslání, aby každý student pocit, že jsou stejně důležité jako Megumi a Kaz byly v roce 1989.

Marie Gorman, ředitel Student Services je váženým členem společnosti po 23 letech, Kate Tarrant jako vrchní ředitel je také značení její 23. ročník. Ann Lyall Manažer Demi Pair / Au Pair má 21 roků pod opasku stejně jako naše kanceláře, Jessica Gorman a ředitel mladé studenty programu Margaret Stuart. Mark Belton náš generální manažer dosáhl 15 roků se společností, jako má našich akademických ředitele, Lisa Barbagiovanni a manažeři naší Training divize předmětů, Antony Atkinson a Daniela Multari.

Stabilita a bezpečnost zaměstnanců znamená, že neustálé zlepšování dochází a systémy fungují dobře. Každý má pocit hrdosti a úspěch na tom, aby součástí týmu Phoenix.

Oslavy po celý rok součástí agenta koktejlové večírky, studentské večírky, 25. výročí stipendia a potvrzení pro zaměstnance a studenty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Phoenix Academy

Tento program je určen pro australských a zahraničních studentů na pre-bakalářské úrovni, kteří potřebují most mezi předchozími akademických studií a akademické požadavky ... [+]

Tento program je určen pro australských a zahraničních studentů na pre-bakalářské úrovni, kteří potřebují most mezi předchozími akademických studií a akademické požadavky australských univerzit. Program je samozřejmě Certificate IV pod australského rámce kvalifikací. Po úspěšném absolvování programu, studenti mají nárok na přímý vstup do Murdoch University, Edith Cowan University, Curtin University a Univerzita Monash nebo jiných univerzit podle volby na první úrovni roku.

Kdo je to PRO?

Rok 11 a 12 absolventů, kteří by chtěli zahájit studium na vysoké škole do prvního ročníku bakalářského podnikání nebo obchodu v západní australské univerzity, ale které:... [-]

Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
6 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Phoenix Academy

Phoenix Diploma of Business nabízí studentům cestu k druhým rokem univerzitu. Po úspěšném dokončení diplom podnikání a splňují minimální požadavky na vstup vysokých škol, ... [+]

Phoenix Diploma of Business nabízí studentům cestu k druhým rokem univerzitu. Po úspěšném dokončení diplom podnikání a splňují minimální požadavky na vstup vysokých škol, nabízí studentům z diplom podnikání jsou schopni přenést na příslušný bakalářský studijní program s rokem pokročilých stání na Curtin, Murdoch a Edith Cowan univerzit.

Diploma of Business (Direct Entry) zahrnuje BSB40212 Certificate IV v podnikání.

Kdo je to PRO?

Rok 11 a 12 absolventů, kteří by chtěli dokončit bakaláře Business nebo obchodu v západní australské univerzity, ale které:

nemusí se setkali univerzitní akademický podmínky pro vstup nemusí se setkali vysokoškolská vstup anglického jazyka podmínky by rád možnost Fast Track studium by raději studovat první ročník vysoké školy v menším více podpůrném prostředí O ČEM TO JE? ... [-]
Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
6 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Phoenix Academy

Phoenix Academy Akademická angličtina - kurz University Přípravek je schválen jako splňující jazykové požadavky na anglické pro přímý vstup (není nutné IELTS), do Západní ... [+]

Akademická angličtina - Příprava univerzita (EAP)

Phoenix Academy Akademická angličtina - kurz University Přípravek je schválen jako splňující jazykové požadavky na anglické pro přímý vstup (není nutné IELTS), do Západní Austrálie Curtin, Murdoch a Edith Cowan univerzit jak na vysokoškolák a postgraduální úrovni.

Kdo je to KURZ PRO?

Tento kurz je určen pro studenty, kteří nesplňují požadavky na English vstupu na univerzitu buď bakalářské nebo magisterské úrovni.

O ČEM TO JE?

Tento kurz rozvíjí Akademická angličtina a studijní dovednosti potřebné k úspěchu v studiu na terciární úrovni v Austrálii. Komponenty kurzu zahrnují:... [-]

Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
36 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Phoenix Academy

Akademická angličtina pro High School Příprava programu je spustit z akademie Perthu kampusu města v klidné zahradě, která se nachází pouhých 10 minut od centra města. Mě ... [+]

"Cílem Phoenix Akademická angličtina pro High School Příprava programu je připravit studenty na vstup středoškolské vzdělání v Austrálii."

Phoenix ACADEMY

Akademická angličtina pro High School Příprava programu je spustit z akademie Perthu kampusu města v klidné zahradě, která se nachází pouhých 10 minut od centra města. Město areál zahrnuje také Beatty Lodge (self-catering na-školní areál ubytování) by rodiče a rodiny rozhodnete navštívit ze zámoří. Studenti přicházejí z celého světa ke studiu v akademie je Akademická angličtina pro High School přípravě programu, a to národnost mix zajišťuje kulturně citlivý a bezpečné prostředí pro mladé lidi. ... [-]

Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 48 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Phoenix Academy

Rozvíjejte své globální lidského kapitálu zakázkových Australana Gap Year Program Phoenix Academy. ... [+]

Rozvíjejte své globální lidského kapitálu zakázkových Australana Gap Year Program Phoenix Academy.

GLOBAL obchodní dovednosti

Globální obchodní dovednosti se zaměřují na měkké dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním globálním podnikatelském prostředí.

CERTIFIKÁT IV V PODNIKÁNÍ (BSB40212) Diplom BUSINESS - WORK READY (BSB50207) Cambridge First Certificate in English

Zápisné: 225 dolarů

[-]
Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
6 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Phoenix Academy

Vážný anglický program, kde učení je flexibilní a je navržen tak, aby vám, kde chcete být, a ještě nechat čas, aby si svůj život! ... [+]

New Generation English Vážný anglický program, kde učení je flexibilní a je navržen tak, aby vám, kde chcete být, a ještě nechat čas, aby si svůj život! Třídy od základní úrovně směrem vzhůru - cesty k dalšímu studiu jsou k dispozici Volitelné Třídy Zvláštní pozornost Přístup k on-line studium angličtiny zdroje Úrovně: Základní (A1 +) jako meziprodukt (B1) Obecná angličtina / IELTS příprava Navržen tak, aby připravit studenty na IELTS obecné a akademické zkoušky, stejně jako zlepšit Obecné znalosti angličtiny. Zaměřuje se na zkoušku úkoly a strategie ve čtyřech zkouškách a dodávány jako valivý kurikulum se kaž... [-]
Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 48 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Phoenix Academy

Studijní a pracovní program, které vám pomohou, aby co nejvíce z vašich Working Holiday Visa a zažít "skutečný" Austrálie. ... [+]

Studijní a pracovní program, které vám pomohou, aby co nejvíce z vašich Working Holiday Visa a zažít "skutečný" Austrálie.

Maximalizujte své pracovní příležitosti tím, že zlepší vaše každodenní a na pracovišti komunikační dovednosti Získat práci v jedné z nejsilnějších ekonomik v dnešním světě NOVÁ GENERACE ENGLISH (večerní kurzy)

Vážný anglický program, kde učení je flexibilní a je navržen tak, aby vám, kde chcete být, a ještě nechat čas, aby si svůj život!

Obecná angličtina (den tříd):

Studovat General kurz angličtiny a rozvíjet své celosvětové komunikační dovednosti

GLOBAL obchodní dovednosti

Globální obchodní dovednosti se zaměřují na měkké dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním globálním podnikatelském prostředí.... [-]

Austrálie Perth
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
6 - 17 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Learn English with Creative Teaching