Sydney School of Business and Technology (SSBT)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o SSBT

Jsme komplexní, multikulturní, ústav odborného vzdělávání, který poskytuje založena cesty ke kvalitnímu vzdělání zajistí vaše budoucnost svítí jasnější.

Zveme vás přijít a studovat v rámci našeho velkého jižní obloze.

historie

Sydney School of Business and Technology byla založena v roce 1999, aby vyhovovaly potřebám vznikajícím DOT.COM obchodním světě. V roce 2000 SSBT se stala společnost s ručením omezeným. Ve stejném roce získal SSBT Registered Training Organisation status (RTO) a také se stal Commonwealth registr institucí a kurzů pro zahraniční studenty (CRICOS) registrován.

Vybrali jsme Sydney a CBD jako přednostní umístění v pohledu zahraničních studentů. Máme dlouholeté zkušenosti v poskytování služeb pro zahraniční studenty jsme zažili vedení týmu a kvalifikovaných trenérů poskytovat kvalitní vzdělání pro domácí i zahraniční studenty.

Shine jasnější

SSBT chce, abyste mít dynamickou budoucnost. Jsme přesvědčeni, že otevřené knihy a otevřené mysli vést k vývoji nových zážitků a vzrušující dobrodružství. Studovat v našem neustále se měnícím ústavu a přizpůsobit se tomuto postupující technologickém světě.

Dovolte nám pomůže rozšířit své obzory, zářit jasněji!

Místa

Sydney

Adresa, 1. řádek
Level 1,
301 George Street

NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie