Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

V Tec-NQ jsou obchody kariérou první volby. Tec-NQ je registrovaná vzdělávací organizace (RTO) a vyšší střední škola, která je v provozu od roku 2007. Společnost Tec-NQ poskytuje řadu vzdělávacích a vzdělávacích programů pro město Townsville a Severní Queensland, včetně tréninku učitelů na plný úvazek, školení v oblasti odborné přípravy, programů před zahájením zaměstnání a školních učebních programů.

Naše historie

Původně založený jako australská technická škola North Queensland, organizace byla financována jako součást programu federální vlády australské technické vysoké školy. V roce 2009 došlo k ukončení tohoto programu a zahájení společnosti Tec-NQ jako nezávislé organizace počátkem roku 2010.

Tec-NQ se postupně rozrostla od svého založení a současně studuje a vyučuje v oblasti tesařství, instalatérství, elektrotechnologie, automobilového průmyslu, strojírenství a informačních technologií.

V roce 2015 Tec-NQ otevřel Regionální vzdělávací zařízení (RTAF) pro regionální studenty a učni.

Tec-NQ také dodává Certifikát 111 v elektrotechnologii v Mackay pro učňovské vzdělávání. Studenti musí být zaměstnáni jako učeň v oboru.

Rada Tec-NQ a zaměstnanci jsou hrdí na to, že slouží místní komunitě.

Náš rozdíl

Proč zvolit TEC-NQ?

 • Jsme místní
 • Flexibilní možnosti školení
 • Spolupráce
 • Osobní služba
 • Odborní trenéři
 • State-of-the-art zařízení

Náš model výcviku

 • Chcete-li poskytnout více času tomu, aby váš učedník pracoval a pomáhal vašemu podnikání růst, je náš tréninkový model efektivním způsobem, aby váš učedník získal maximální praktické dovednosti a znalosti, aby se stal rychlejším.
 • Školení na pracovišti: přijíždíme na vaše pracoviště, abychom u učedníka prováděli školení a hodnocení.
 • e-Learning : Naše e-Learning platforma umožňuje samostatné učení mezi kontaktem s facilitátorem, který umožňuje méně času na pracovišti.
 • Školení na vysoké škole : kde identifikovaný Tec-NQ bude nabízet blokové školení s využitím seminářů na vysokých školách, které umožní praktické školení o praktických dovednostech, které nemusí být na pracovišti dosaženo.
 • Procesy pro posuzování způsobilosti : Pro zkušené pracovníky, kteří nikdy získali kvalifikaci v jejich oboru, jsme schopni provést proces rychlého kompetence, který vyhodnotí současné dovednosti zaměstnanců proti národním standardům vzdělávacích balíčků s cílem rychlejší dokončení kvalifikace. Tento proces je uživatelsky přívětivý a rychlý, což umožní zkušenému personálu dosažení obchodní kvalifikace v krátké době.

Výhody kombinovaného učení

 • Dodávací model společnosti Tec-NQ umožňuje větší flexibilitu v tom, jak často je váš učedník odebrán z pracoviště, aby mohl absolvovat školení, což vám umožní lépe spravovat personál a aktuální pracovní zátěž.
 • Učenci jsou zajištěni prostřednictvím několika výcvikových metod, aby se zajistilo, že zůstanou zapojeni a pokrok podle potřeby.
 • Školení na pracovišti umožňuje vašim učňům postupovat vlastním tempem a nebudou je držet jiní učni v blokovém tréninku. Dostupné tréninkové bloky jsou vyjednávány při registraci a běží po dobu 2 týdnů, což umožňuje pouze urychlenému návratu učedníka na pracovišti.
 • Společnost Tec-NQ je schopna provádět školení na pracovišti, které se týká práce, která se právě provádí v době návštěvy. Např .: pokud váš učedník pracuje na soustružení, může se Tec-NQ přizpůsobit výcvikem a hodnocením vašeho učiva na jednotkách kompetence, které se týkají soustružení.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Tec-NQ

... [+]

Každý předmět může být jiný.

UEENEEK142A Aplikujte environmentální a udržitelné postupy v energetickém sektoru Core 303,80 dolarů [-]
Austrálie Townsville City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tec-NQ

... [+]

Tento kurz je skvělý způsob, jak získat znalosti v oblasti informačních technologií.

Požadavky na kurz

U zahraničních účastníků, jejichž prvním jazykem není angličtina, je požadovaná úroveň pro tento kurz minimálně:

IELTS (Mezinárodní testovací systém anglického jazyka) se skóre 6 bez individuálního skóre menší než 5 nebo ekvivalentu. Účastníci musí být starší 18 let.

Další informace o požadavcích na vstup můžete získat od mezinárodního správce na čísle +61 7 4779 2199. Po obdržení platby nerefundovatelného zápisného, ​​přihlášky a potvrzení o přijetí dokumentace k nabídce kurzů se potvrdí účastník.... [-]

Austrálie Townsville City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tec-NQ

Tento kurz je skvělý způsob, jak získat znalosti na úrovni vstupní úrovně ve strojírenském průmyslu. Tato kvalifikace zahrnuje dovednosti a znalosti potřebné k výkonu řad ... [+]

Popis kurzu

Tento kurz je skvělý způsob, jak získat znalosti na úrovni vstupní úrovně ve strojírenském průmyslu. Tato kvalifikace zahrnuje dovednosti a znalosti potřebné k výkonu řady povinností v rámci strojírenského průmyslu.

Doba trvání kurzu

Tento kurz je doručen po dobu 20 týdnů. Jste zapsáni do režimu založeného na třídách po dobu 33,75 hodin týdně. Chcete-li získat co nejvíce ze svého kurzu, musíte udělat vlastní studium ve svém vlastním čase.

Požadavky na kurz

U zahraničních účastníků, jejichž prvním jazykem není angličtina, je požadovaná úroveň pro tento kurz minimálně:

IELTS (Mezinárodní testovací systém anglického jazyka) se skóre 6 bez individuálního skóre menší než 5 nebo ekvivalentu. Účastníci musí být starší 18 let. ... [-]
Austrálie Townsville City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tec-NQ

Tento kurz je skvělý způsob, jak získat znalosti na úrovni vstupní úrovně v automobilovém průmyslu. Tato kvalifikace zahrnuje dovednosti a znalosti potřebné k výkonu řady ... [+]

Popis kurzu

Tento kurz je skvělý způsob, jak získat znalosti na úrovni vstupní úrovně v automobilovém průmyslu. Tato kvalifikace zahrnuje dovednosti a znalosti potřebné k výkonu řady povinností u lehkých vozidel, těžkých vozidel nebo motorových cyklů.

Doba trvání kurzu

Tento kurz je doručen po dobu 22 týdnů. Jste zapsáni do režimu založeného na třídách po dobu 33,75 hodin týdně. Chcete-li získat co nejvíce ze svého kurzu, musíte udělat vlastní studium ve svém vlastním čase.

Požadavky na kurz

U zahraničních účastníků, jejichž prvním jazykem není angličtina, je požadovaná úroveň pro tento kurz minimálně:... [-]

Austrálie Townsville City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
22 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině