Tec-NQ

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

V Tec-NQ jsou obchody kariérou první volby. Tec-NQ je registrovaná vzdělávací organizace (RTO) a vyšší střední škola, která je v provozu od roku 2007. Společnost Tec-NQ poskytuje řadu vzdělávacích a vzdělávacích programů pro město Townsville a Severní Queensland, včetně tréninku učitelů na plný úvazek, školení v oblasti odborné přípravy, programů před zahájením zaměstnání a školních učebních programů.

Naše historie

Původně založený jako australská technická škola North Queensland, organizace byla financována jako součást programu federální vlády australské technické vysoké školy. V roce 2009 došlo k ukončení tohoto programu a zahájení společnosti Tec-NQ jako nezávislé organizace počátkem roku 2010.

Tec-NQ se postupně rozrostla od svého založení a současně studuje a vyučuje v oblasti tesařství, instalatérství, elektrotechnologie, automobilového průmyslu, strojírenství a informačních technologií.

V roce 2015 Tec-NQ otevřel Regionální vzdělávací zařízení (RTAF) pro regionální studenty a učni.

Tec-NQ také dodává Certifikát 111 v elektrotechnologii v Mackay pro učňovské vzdělávání. Studenti musí být zaměstnáni jako učeň v oboru.

Rada Tec-NQ a zaměstnanci jsou hrdí na to, že slouží místní komunitě.

Náš rozdíl

Proč zvolit TEC-NQ?

 • Jsme místní
 • Flexibilní možnosti školení
 • Spolupráce
 • Osobní služba
 • Odborní trenéři
 • State-of-the-art zařízení

Náš model výcviku

 • Chcete-li poskytnout více času tomu, aby váš učedník pracoval a pomáhal vašemu podnikání růst, je náš tréninkový model efektivním způsobem, aby váš učedník získal maximální praktické dovednosti a znalosti, aby se stal rychlejším.
 • Školení na pracovišti: přijíždíme na vaše pracoviště, abychom u učedníka prováděli školení a hodnocení.
 • e-Learning : Naše e-Learning platforma umožňuje samostatné učení mezi kontaktem s facilitátorem, který umožňuje méně času na pracovišti.
 • Školení na vysoké škole : kde identifikovaný Tec-NQ bude nabízet blokové školení s využitím seminářů na vysokých školách, které umožní praktické školení o praktických dovednostech, které nemusí být na pracovišti dosaženo.
 • Procesy pro posuzování způsobilosti : Pro zkušené pracovníky, kteří nikdy získali kvalifikaci v jejich oboru, jsme schopni provést proces rychlého kompetence, který vyhodnotí současné dovednosti zaměstnanců proti národním standardům vzdělávacích balíčků s cílem rychlejší dokončení kvalifikace. Tento proces je uživatelsky přívětivý a rychlý, což umožní zkušenému personálu dosažení obchodní kvalifikace v krátké době.

Výhody kombinovaného učení

 • Dodávací model společnosti Tec-NQ umožňuje větší flexibilitu v tom, jak často je váš učedník odebrán z pracoviště, aby mohl absolvovat školení, což vám umožní lépe spravovat personál a aktuální pracovní zátěž.
 • Učenci jsou zajištěni prostřednictvím několika výcvikových metod, aby se zajistilo, že zůstanou zapojeni a pokrok podle potřeby.
 • Školení na pracovišti umožňuje vašim učňům postupovat vlastním tempem a nebudou je držet jiní učni v blokovém tréninku. Dostupné tréninkové bloky jsou vyjednávány při registraci a běží po dobu 2 týdnů, což umožňuje pouze urychlenému návratu učedníka na pracovišti.
 • Společnost Tec-NQ je schopna provádět školení na pracovišti, které se týká práce, která se právě provádí v době návštěvy. Např .: pokud váš učedník pracuje na soustružení, může se Tec-NQ přizpůsobit výcvikem a hodnocením vašeho učiva na jednotkách kompetence, které se týkají soustružení.

Místa

Townsville City

Adresa, 1. řádek
54 Discovery Drive. Douglas Townsville QLD Australia
4814 Townsville City, Queensland, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: