The Eagle Academy

Úvod

Read the Official Description

Od svého založení v roce 2003 je The Eagle Academy nejlepším výběrem Austrálie pro australské a mezinárodní studenty, kteří hledají kompletní sportovní, fitness a rekreační akademii s mnoha možnostmi. Eagle Academy se neustále zlepšuje a mění své kurzy, aby poskytla našim studentům přesně to, co chtějí. Nyní máme kurzy angličtiny a podnikání!

Eagle Academy má kvalifikaci a kurzy v oblasti obchodu, anglického jazyka, rekreace, sportu, rekreace a fitnes, aby rozšířila řadu užitečných kurzů pro ty, kteří hledají zaměstnání ve sportovních klubech, tělocvičích, cestovním ruchu, pohostinství nebo jiných oblastech podnikání. Házejte v našich známých přátelských službách a je snadné pochopit, proč se přes 500 studentů z každého kontinentu v uplynulém roce rozhodlo studovat na Akademii Eagle.

Naším cílem je poskytnout vysokou kvalitu výuky a koučování v kvalitním prostředí za přiměřenou cenu, aby naši studenti získali výraznou výhodu ve srovnání s ostatními.

Spolupracujeme s dalšími vedoucími sportovními akademiemi a středisky, abychom mohli dodávat naše programy (viz níže). Použitím těchto specializovaných akademií, všech vedoucích osobností ve vybraných sportech, získáváme přístup k řadě nejkvalifikovanějších trenérů a nejlepších zařízení v Austrálii.

Zda studenti mají zájem o obecné sportovní nebo rekreační znalosti, jako je výživa nebo sportovní správa; kurzy instruktorů ve fitness, surfování nebo jiných vodních aktivitách; kariéra v oboru; nebo zlepšit své dovednosti v mluvené a psané angličtině; můžeme uspokojit jejich potřeby.

Nyní máme areály v Fortitude Valley, Carina, Broadbeach a Coolangatta!

Rádi bychom Vás přivítali na akademii a věřte, že váš zvolený kurz je vše, na co jste doufali, že vaše sportovní, fitness, obchodní, rekreační nebo anglické schopnosti se zlepšují, a co je nejdůležitější, že máte rádi svůj čas s námi. Dejte nám prosím vědět, jestli budeme moci kdykoli pomoci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Advanced Diplomas » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Advanced Diploma of Leadership and Management

Campus forma Denní studium 18 měsíců Přihlašování započato Austrálie Southport Brisbane Coolangatta + 2 více

[+]

Vzhledem k našim zařazením a zařízením, které používáte, uvidíte, že žádný z našich konkurentů nemůže odpovídat cenám. Pokud nesouhlasíte, přineste nám písemnou nabídku soutěžícího a my se domníváme, že ji můžeme porazit.

Předpoklady: Studenti mohou požádat o uznání předchozího učení nebo o přímý kredit. To může zkrátit dobu trvání.

Studenti musí studovat všech 12 jednotek níže, aby získali kvalifikaci.

[-]

Certifikát

Certifikát III v Fitness

Online forma Campus forma Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Austrálie Southport Brisbane + 2 více

Tato kvalifikace poskytuje dovednosti a znalosti pro jednotlivce za způsobilý v celé řadě aktivit a funkcí, které vyžadují samostatnou práci v definovaném rozsahu výkonu instrukcí situací a činností. [+]

Tato kvalifikace poskytuje dovednosti a znalosti pro jednotlivce za způsobilý v celé řadě aktivit a funkcí, které vyžadují samostatnou práci v definovaném rozsahu výkonu instrukcí situací a činností. Mezi kvalifikační výstupy patří poskytování výcvikových instrukcí skupinám, týmům nebo tělovýchovným programům. Práce mohou být prováděny v místech, jako jsou tělocvičny, fitness centra, bazény, komunitní zařízení nebo venkovní prostředí.

Délka kurzu: 12 měsíců (52 týdnů, složených z 40 týdnů výuky a 12 týdnů dovolené).

Studenti mohou zahájit studium s indukcí v libovolném pondělí, jak bylo schváleno ředitelem, a všeobecné třídy fungují po celé týdny s výjimkou prázdnin (viz termín a prázdniny).... [-]


Certifikát iii v podnikání

Online forma Campus forma Kombinované 6 měsíců Přihlašování započato Austrálie Southport Brisbane Coolangatta + 3 více

Tato kvalifikace odráží různé role jednotlivců v různých průmyslových odvětvích, které uplatňují širokou škálu kompetencí pomocí určitého uvážení, úsudku a relevantních teoretických znalostí. Mohou poskytovat technické poradenství a podporu týmu. [+]

Tato kvalifikace odráží různé role jednotlivců v různých průmyslových odvětvích, které uplatňují širokou škálu kompetencí pomocí určitého uvážení, úsudku a relevantních teoretických znalostí. Mohou poskytovat technické poradenství a podporu týmu. Klíčoví klienti pro tuto kvalifikaci jsou domácí a mezinárodní studenti, kteří chtějí pracovat jako poradce pro služby zákazníkům, operátor vstupu dat, generální ředitel, správní úředník nebo důstojník pro zpracování textu.

Délka kurzu:

6 měsíců (28 týdnů, složených z 20 týdnů výuky a 8 týdnů dovolené).

Studenti mohou zahájit studium s indukcí v libovolném pondělí, jak schválí ředitel, a obecné třídy provozují všechny týdny s výjimkou prázdnin (viz Akademický kalendář akademie).... [-]


Diplom

Diploma of Business

Campus forma Denní studium 9 měsíců Přihlašování započato Austrálie Southport Brisbane Coolangatta + 2 více

[+]

Tato kvalifikace je také přizpůsobena potřebám jednotlivců s malou nebo žádnou odborné zkušenosti, ale kteří mají řádné teoretické obchodní dovednosti a znalosti, které by chtěli rozvíjet s cílem vytvořit další vzdělávací a pracovní příležitosti.

Vzhledem k našim zařazením a zařízením, které používáte, uvidíte, že žádný z našich konkurentů nemůže odpovídat cenám. Pokud nesouhlasíte, přineste nám písemnou nabídku soutěžícího a my se domníváme, že ji můžeme porazit.

Předpoklady: Studenti mohou požádat o uznání předchozího učení nebo o přímý kredit. To může zkrátit dobu trvání. BSBADM506 Správa design a vývoj obchodní dokument [-]

Kurzy

ELICOS Intensive Spoken and Written English Course (Beginner – Advanced)

Campus forma Denní studium 12 měsíců Přihlašování započato Austrálie Southport Brisbane + 1 více

[+]

Studenti s vízem by si měli být vědomi toho, že agenti mohou v našem zastoupení jednat za účelem náboru studentů. Tito agenti jsou uvedeni na našich webových stránkách.

Úroveň

[-]

Videos

Carina Campus

Fortitude Valley Campus

Southport Campus

Contact

Adresa, 1. řádek 56 Nerang St.
4215 Southport, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek 360 St Pauls Terrace
4006 Brisbane, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek 70 Griffith Street
4225 Coolangatta, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek 56 Zahel Street
4152 Brisbane, Queensland, Austrálie