University of Technology Sydney

Úvod

Read the Official Description

U společnosti UTS se domníváme jinak: používáme globální přístup k vzdělání, jehož základem je inovace. A co víc, my jsme univerzita pro skutečný svět. Všechny naše kurzy jsou úzce sladěny s průmyslovou potřebou, takže to, co se naučíte, vás připraví na vaši budoucí kariéru.

Rozdíl UTS

  • Jsme první mladou univerzitou v Austrálii a máme 9. místo na světě (QS Top 50 Under 50 2019 a 16. místo ve třídě mladých vysokých škol (The Young University) 2018). Jsme také zařazeni do top 200 univerzit na světě podle QS (2019).
  • Vytvořili jsme areál světové třídy živých, propojených studentských prostor. Využijte naše oceněné budovy, nejmodernější zařízení a udržitelný design.
  • Jsme městská univerzita v Sydney - žijeme v srdci jednoho z největších světových měst, obklopeného Sydneyovým kreativním a digitálním průmyslem.
  • Máme spoje, které se počítají. Více než 150 průmyslových partnerů utváří náš obsah kurzu a poskytuje stáže, stipendia a zdroje.
  • Naši studenti jsou na prvním místě - když s námi studujete, budeme vás podporovat na cestě. Studentské služby zahrnují zdraví a poradenství, akademickou a anglickou jazykovou pomoc, podporu bydlení a kariéry a řadu klubů a společností.

Výzkum, který se počítá
V UTS náš výzkum reaguje na velké otázky. Máme rostoucí pověst pro výzkum zaměřený na budoucnost v rozvíjejících se disciplínách se zaměřením na pět témat: zdravotnictví, věda o datech, udržitelnost, budoucí práce a průmysl a sociální budoucnost. Z otázek technologického narušení budoucnosti zdravotní péče , velké údaje a nové způsoby práce, poskytujeme skutečná řešení dnešních a budoucích úkolů. Spolupracujeme také - úzce spolupracujeme s průmyslovými a akademickými partnery po celém světě, abychom vedli smysluplné změny ve světě kolem nás.

Štipendium úspěch

Věnovali jsme 30 milionů dolarů na poskytování grantů a stipendií vysokoškolským studentům do roku 2020 - včetně univerzitních nebo specializovaných finančních prostředků pro zahraniční studenty, jako jste vy.

www.int-stipendia. UTS .edu.au

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Zobrazit kurzy » Vidět Law MLS » Vidět Law Diplomy » Vidět Health Kurzy » Vidět Health Diplomy » Vidět Health Certificates » Vidět Health Magistr » Vidět Doctors of Education » Vidět Law Certifikáty » Vidět Law PhD » Vidět PhD » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Certificate

Certifikát absolvent v inženýrské studie

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz kvalifikuje jedinci, kteří se ucházejí o soubor znalostí v řadě kontextů, aby provedla profesionální práci a poskytuje cestu pro další vzdělávání ve strojírenství. Studenti s bakalářským titulem v non-inženýrského oboru, kteří jsou odborníky v oblastech souvisejících s techniky a mají zájem na pokračování inženýrství na postgraduální úrovni, lze použít v tomto kurzu. Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně a struktura kurz je šitý na míru na základě základních kvalifikačních že studenti disponují. Kandidáti bez míry, ale kteří mají TAFE diplom nebo rovnocenné v oblasti strojírenství a se značným související pracovní zkušenosti, mohou rovněž požádat o tento kurz. [+]

Tento kurz vytváří cestu pro studenty bez bakalářský titul v oboru strojírenství nebo z jiných prostředí k prozkoumání jejich potenciál absolvovat postgraduální studium v ​​oblasti strojírenství. Poté, co studenti dokončit tento kurz úspěšně, individuální posouzení se provádí artikulovat buď 12, 18 nebo 24 kreditních bodů na magisterském studijním programu.

Tento kurz je otevřen i profesionály, kteří jsou v současné době zaměstnáni, nebo by chtěli vykonávat zaměstnání v inženýrské organizace, pochopit a získat výhodu v zajištění a udržení zaměstnání.

[-]

Certifikát absolvent v místní vedení vlády

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz zkoumá trendy, výzvy a příležitosti, což v místní vládě. To pomáhá budovat pokročilé schopnosti a znalosti k tomu, aby stávající a začínající místní vládní představitelé, aby více přispěly ke zlepšení hospodářské, sociální, životního prostředí a výkonnosti správy a řízení jejich organizací ve prospěch komunit nyní i do budoucna. [+]

Kurz je na míru pro místní vládní prostředí a umožňuje proudu a aspirující vůdce vytvořit kontextové porozumění a odborné schopnosti potřebné pro vedení ve veřejném sektoru. Tam je zvláštní důraz na potřebu místních vlád pochopit a prokázat závazek k produkci "veřejných hodnoty" (Moore 1995); Výsledky, které jsou skutečně oceňují v komunitě. Kurz nabízí možnost absolvovat vzdělávací program, který reaguje na individuální potřeby i těch na pracovišti a širší komunitou. Předměty zahrnují intenzivní režimu blok semináře, akce učení, self-nařídil studium, výzvy na základě scénářů a real-life vedení komunitní projekt.

... [-]

Kurzy

absolvent diplom v australském práva

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1.5 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby umožňovaly přiměřeně kvalifikované právníky z jurisdikcí mimo Austrálii splnit akademické požadavky pro přijetí jako právník Nejvyššího soudu NSW. [+]

Samozřejmě, každý student je individuálně přizpůsobena jejich požadavky na vzdělání, jak jej hodnotí o advokacii přijímací rady Nejvyššího soudu NSW (LPAB).

Kariérní možnosti zahrnují právníka v Novém Jižním Walesu v rámci vládní nebo firemní oddělení, právo soukromé firmy nebo právními předpisy Společenství centru, poskytuje studentům také provést kurz praktického právnického vzdělání (PLT).

[-]

Absolvent diplom v managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v managementu klade za cíl rozšířit studentů pochopení složitosti a nejistoty, které charakterizují kontextu řízení. Spolu s postřehy, schopností a dovedností získaných v Graduate Certificate v řízení, jsou studenti poskytlo příležitost prozkoumat tyto dovednosti ve větší šíři a hloubku. [+]

Inovativní, flexibilní struktura poskytuje studentům s maximální volby při výběru předmětů a studijní programy šité na míru jejich osobní a profesní potřeby a odpovědnosti v oblasti řízení.

Diplom v managementu je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců, klientských organizací a profesních organizací při vzdělávání managementu.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Absolvent diplom v managementu sportu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v managementu sportu je určena k rozvoji kritické, interpretační a schopnost řešit problémy, a poskytnout široký přehled o sportovním odvětví. [+]

Kurz rozvíjí dovednosti potřebné soubory pro manažery pracovat ve sportovním odvětví.

Kurz teorie, modely a případové studie, abychom pochopili složitou povahu sportovního odvětví.

Kariérní možnosti zahrnují sportovní marketing a sponzorství, sportovní public relations, sportovní vedení dějiště, sportovní event management, řízení lidských zdrojů v oblasti sportu, řízení hráče, a rozvoj sportovní politiky.

[-]

Absolvent diplom v oblasti financí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate diplom v oboru Finance poskytuje znalosti finanční instituce a rozhodovací dovednosti pro manažery u finančních institucí, podniků a finančních poradenských firem. [+]

Kurz poskytuje účastníkům možnost získat znalosti o finanční teorie a technik pro špičkové účely odborné praxe.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Absolvent diplom v oblasti strategického řízení dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate diplom ve strategickém řízení dodavatelského řetězce rozšiřuje certifikát absolventa a poskytuje příležitost pro další specializaci v oblasti řízení dodavatelského řetězce. [+]

Kurz je navržen tak, aby uspokojit potřeby osob zaměstnaných v odvětví zpracovatelského průmyslu či služeb, ať už je to soukromá, veřejná nebo ne-pro neziskové organizace, nebo zda se jedná o malý a střední podnik, nebo nadnárodní korporace. Tento kurz je dále podporuje vědecké, výzkumné a funkční schopnosti účinně usnadnit navrhování, plánování a provoz sítě vzájemně propojených firem podílejících se na poskytování produktů a služeb pro koncové uživatele. Absolvováním tohoto kurzu, studenta sadu stávajících dovedností povinni řídit inter- a intra-organizační zdroje, schopnosti a podnikatelské činnosti funkcí, se výrazně zvyšuje pro vynikající výkon a vytváření hodnoty.... [-]


Absolvent diplom v oblasti řízení lidských zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v řízení lidských zdrojů poskytuje účastníkům s dobrou znalostí a dovedností v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM), umožňující účastníkům rozvinout odbornou způsobilost v oblasti řízení lidských zdrojů a jejich problémy, včetně průmyslových vztahů (IR) a dalších postupů řízení. [+]

Kurz poskytuje cestu k účastníkům získat teoretické a praktické dovednosti v oblasti řízení lidských zdrojů a IR. Je založen na magisterském programu, ale vyžaduje méně jednotek studia. Ve většině případů účastníci si mohou vybrat k postupu do Master of řízení lidských zdrojů (C04286) o úspěšném ukončení tohoto kurzu.

Kurz je navržen tak, aby splnění profesních potřeby profesionálů s určitými zkušenostmi v oblasti týkající se pracovněprávních vztazích.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Absolvent diplom v oboru aplikované politiky

Campus forma Denní studium Kombinované January 2019 Austrálie Sydney

Graduate Diploma v aplikované politiky, které nabízí UTS Institutu pro veřejnou politiku a správu věcí veřejných (UTS: IPPG), je určen pro aktuální nebo aspirujících profesionálů a odborníků na veřejnosti, soukromého a neziskového sektoru, kteří se snaží zlepšit své znalosti, základní dovednosti a pracovní příležitosti. Předmět má aplikovaný zaměření, který je teoreticky podepřen. To zahrnuje aktivní přístupy k učení, včetně politických debat, případové studie, hraní rolí, skupinových diskusí, prezentací a řečníků. Kurz je informován o aplikované politiky a praxe sociálního výzkumu z UTS: IPPG s vládou, průmyslem a komunity v australském kontextu a na mezinárodní úrovni. [+]

Kurz poskytuje studentům možnost kriticky uplatňovat své učení na případových studiích, které vycházejí z UTS: výzkumný program IPPG a své vlastní pracoviště inovovat řešení. Klíčovými tématy kurzu zkoumat současné politické výzvy; Politika v praxi; Politika a zdroje a evidence a rozhodování. Přizpůsobit jejich průběh, studenti mohou vybrat si své volitelné předměty z celé řady předmětů od UTS: IPPG, Fakulty designu a stavebnictví a UTS Business School. Kurz nabízí také sub-major v oblasti projektového řízení. Kurz používá několik výukových formátů, včetně režimu intenzivní blokové a on-line dodávky, navržený akademiků, praktiků a představitelé průmyslu. Většina předmětů jsou nabízeny ve flexibilním režimu a dodává v blocích nebo on-line pro efektivnější integraci studijních a pracovních závazků.... [-]


Absolvent diplom v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v oboru Business Administration poskytuje základ pro rozvoj kariéry v managementu pro absolventy, kteří dosud přijatých správní studie studijní obor. [+]

Obecné manažerské dovednosti jsou rozvíjeny poskytovat odborné znalosti v oblasti strategického myšlení, kritické analýzy, vývoj a realizaci podnikatelských plánů, rozhodování za nejistoty, pochopení dynamiky organizace, efektivní komunikace a podpora změn.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

absolvent osvědčení odborné účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate v účetnictví Professional je čtyři-předmět Kurz určen pro obecnou představu o účetnictví a souvisejících oblastí podnikání studia. Poskytuje základ znalosti v oblasti účetnictví, financí, ekonomie a práva. [+]

Tento kurz je určen pro studenty, kteří: nemají bakalářský zázemí v oblasti účetnictví a kteří chtějí prohloubit své obchodní znalosti, orhave rozsáhlé obchodní zkušenosti, ale chybí formální kvalifikaci pro přímý vstup do master 's programy v profesionálním účetnictví, orwant na dokončit úvodní kurz v účetních a souvisejících oborů a chtějí prokázat svou schopnost absolvovat postgraduální studium a dosáhnout postgraduální qualifications.As tento kurz artikuluje do master 's programy v profesionálním účetnictví, což umožňuje studentům, kteří nemají formální vysokoškolské kvalifikace, včetně TAFE diplomatů, jak získat příslušné akademické kvalifikace pro členství CPA Austrálie, Institutu autorizovaných účetních v Austrálii (ICAA) a Institute of Public účetních (IPA).... [-]


absolvent osvědčení v oblasti financí

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate v oblasti financí poskytuje úvod k financím teorie a praxe. Je zajímavý zejména pro ty, kteří pracují v různých oblastech financí a bankovnictví, jejichž pozadí jsou v jiných oblastech než podnikání, finance, obchod nebo účetní. [+]

Kurz poskytuje studentům možnost získat znalosti z teorie financí a techniky pro špičkové odborné praxe účely.

Kariérní možnosti zahrnují management-pozicích v průmyslu či vlády.

[-]

Absolvent osvědčení v oblasti inovací ve veřejném sektoru

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz umožňuje odborníkům ve veřejném sektoru, kteří sami sebe vidí jako "změna agenti" získat schopnost ovlivnit složitých problémů s nimiž se setkávají v praxi. Studenti se učí osvědčené metodiky vyvinuté inovace s veřejnými organizacemi, a rozvíjet praktické dovednosti iniciovat a vést inovační projekty k řešení těchto složitých společenských problémů. Studenti se také rozvíjet inovační kompetence aplikováním získaných učení ke komplexnímu problému reálného světa podle svého výběru přes zkušenostní, založeném na praxi učení modelu. [+]

Kurz využívá model peer-learning v rámci výukového programu. Studenti těžit z učení se od kolegy odborníky z veřejného sektoru napříč obory. Sponzorství prostřednictvím zaměstnávající organizace je požadavek, protože studenti pracují na problém samostatně vybrán v rámci své vlastní odborné praxe. Sponzorující organizace těžit ze studentů se zapsal do kurzu dvěma způsoby: za prvé prostřednictvím zvýšené inovační schopnosti svých zaměstnanců, a za druhé prostřednictvím zásahu, který je vyvinut tyto studenty v rámci kurzu.

Kurz je určen pro odborníky z veřejného sektoru, kteří chtějí postoupit svou kariéru prostřednictvím inovací a vedení kapacity.... [-]


Absolvent osvědčení v oblasti řízení rizik projektu

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz umožňuje studentům projektového řízení a zkušené profesionály absolvovat odborný kurz v oblasti řízení rizik projektu. Specialisté rizika projektu jsou rostoucí řadu pracovních příležitostí. Ročníková práce se vztahuje na obchodní řízení projektu, komplexnost správu projektů a pokročilé řízení rizik pro projektové manažery. Studenti mají možnost vybrat si volitelný předmět v oblasti specializace. Předměty jsou nabízeny v režimu bloku, a učení činnosti zdůrazňují aplikaci konceptů na reálných problémů, efektivní profesionální kvalitu komunikace a role analýzy při identifikaci a řízení rizik projektu. [+]

Tento program poskytuje praktické založené na znalosti, dovednosti a nástroje pro identifikaci a řízení rizik v projektech napříč několika průmyslových odvětvích, podložena teorií a výzkumu.

Kurz byl vyvinut v reakci na žádost o specializovaný kurz rizika zaměřené na projektové manažery průmyslu. Je zaměřen na nácvik profesionály, kteří chtějí rozvíjet specializované schopnosti v této oblasti. Je použitelná pro profesionály v mnoha průmyslových odvětvích, včetně bankovnictví a finančnictví, stavebnictví a strojírenství, event managementu, státní správy, zdravotnictví a IT.

[-]

Absolvent osvědčení v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate in Business Administration poskytuje základních dovedností používaných v celkové řízení obchodního podniku pro non-absolventy, kteří mají bohaté obchodní zkušenosti. [+]

Obecné manažerské dovednosti jsou rozvíjeny poskytovat odborné znalosti v oblasti strategického myšlení, kritické analýzy, vývoj a realizaci podnikatelských plánů, rozhodování za nejistoty, pochopení dynamiky organizace, efektivní komunikace a podpora změn.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

absolvent osvědčení v právu ochranných známek a praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

UTS zřídila odborné znalosti a pověst pro poskytování kurzů relevantní potřebám patentu a obchodních značek profesí. Tento kurz odráží rozsah témat potřebných pro registraci jako advokát ochranných známek v Austrálii podle příslušných předpisů. [+]

Tento kurz poskytuje absolventům pochopení zásad registrované systému ochranných známek, ochrany neregistrovaných ochranných známek a související formy ochrany proti klamavé nebo nekalé obchodní jednání v Australia.The jedinečné vlastnosti tohoto kurzu je, že může být provedena zcela on-line , odstraňovat potřebu studentů navštěvovat face-to-face tříd.

Absolventi mohou hledat registraci jako advokát ochranných známek v Austrálii.

[-]

Certifikát absolvent při správné výrobní praxi

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate in Good Manufacturing Practice poskytuje aktuální a do hloubky správné výrobní praxe (SVP), znalostí v rámci farmaceutického, biotechnologického a zdravotnických prostředků průmyslu. Kurz poskytuje kritické znalosti o předpisy, dodržování / GXP, vývoj produktů a zajišťování kvality v této těžce regulovaného odvětví, je nezbytnou součástí profesního rozvoje a probíhající studie. [+]

To je jediná cesta svého druhu v asijsko-pacifickém regionu. Zarovnán do UTS: Lékárna, kurz nabízí studentům praxi založené a výzkumu, vzdělávání a vedl, spolupracuje s předními odborníky v oboru. Kurz poskytuje profesionální možnosti rozvoje a profesní dráhy pro studenty na všech úrovních průmyslových organizací. Je ideální pro studenty, kteří chtějí zahájit svou farmaceutického průmyslu výrobní kariéru s průmyslem uznávané kvalifikace nebo zahájit studium v ​​oblasti GMP s příležitost pro další studium. Kurz je určen předními odborníky v oboru.

Kariérní možnosti zahrnují laboratorní a výrobní personál, manažery a odborníky z praxe v podnicích, kde se vyžaduje správné výrobní praxe.... [-]


Certifikát absolvent v aplikované lingvistiky a TESOL

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

UTS je přední světový poskytovatel postgraduálních jazykových kurzů a gramotnosti, s akademiky, kteří jsou zveřejněny autory a mezinárodně uznávaných odborníků v oboru. Tento kurz poskytuje studentům příležitost získat znalosti v průběhu odborných oblastech výuky angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL) a aplikované lingvistiky přes počáteční TESOL učitelské kvalifikaci. [+]

Tento kurz je vhodný pro postgraduální studenty, kteří chtějí získat počáteční TESOL pedagogickou kvalifikaci a pokročilé a integrované znalosti jazyka a vzdělání gramotnosti, stejně jako jeho uplatnění v jejich oblastech praxe. Kurz obsahuje cvičení umístění s akreditovanou výuky jazyků organizace v Austrálii nebo vybraných zahraničních institucí.

Kariérní možnosti zahrnují učitele TESOL v Austrálii nebo učitele angličtiny jako světového jazyka (EIL) v zámořských kontextech (žadatelé se doporučuje zkontrolovat s potenciálními zaměstnávat orgány, pokud jde o požadavky na zaměstnanost).

[-]

Certifikát absolvent ve finanční analýze

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate ve finanční analýze poskytuje obecné porozumění v řadě moderních účetních a finančních záležitostí. [+]

Kurz je určen pro studenty bez silného zázemí vysokoškolák v oboru účetnictví a / nebo financí, kteří potřebují některé z klíčových základních stavebních kamenů před pokračováním subjektům pokročilé úrovni v magisterském programu. Je rovněž vhodné pro studenty, kteří nemají bakalářský titul, ale rozsáhlé praktické zkušenosti a kdo může používat program prokázat svou schopnost absolvovat postgraduální studium.

Kariéra následující možnosti dodatečné studie zahrnovat finanční analytik a pozice finančního plánování v odvětví finančních služeb, průmyslu a vládě.

[-]

Certifikát absolvent ve strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby příležitost pro nácvik inženýry nebo technology rozšířit své technické znalosti a aktualizovat své znalosti a dovednosti v souladu s nedávnými pokroky. [+]

Tento kurz je obsazeno inženýři se pustit na postgraduální studium při práci na vytvoření rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, dříve než svůj závazek zahájit magisterský titul. Subjekty sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím povinných odborných technických předmětů a povinných předmětů souvisejících s konkrétním major. Po dokončení všechny subjekty v tomto směru mohou být připsány na magisterské pro konkrétní Major.

Studenti, kteří mají základní technika bakalářský titul jsou schopni zlepšit své schopnosti a znalosti prostřednictvím této postgraduální kurs svých velkých společností, které jim umožní získat a držet zaměstnanost ve svých strojírenských oborech. ... [-]


Certifikát absolvent ve strojírenství řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro manažerské znalosti, které mohou být ušita na míru potřebám studentů. Je navržen tak, aby se praktikuje inženýry s rozšířenou znalostmi za jejich prvního stupně a aktualizovat znalosti a dovednosti v nedávné pokroky v inženýrství, technologie a obchodní praxe. Předměty nabízené sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím řady odborných strojírenských předmětů a volitelný. [+]

Mnoho pracovních inženýři a technologové nemají čas, aby se zavázaly magisterském studijním programu. Nicméně poptávka po managementu znalostí mezi inženýry roste.

Znalosti a dovednosti v oblasti technické správy získané absolvování tohoto kurzu je pomoci cvičení odborníků, aby chápali řízení žargon a postupů a získání výhody při podávání žádostí o strojírenství řídících funkcích.

[-]

Certifikát absolvent v oblasti informačních technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz umožňuje ty s IT nebo související míry provést speciální posloupnost předmětů, které zvýšení kvalifikace nebo studijních oborů v oblasti, na které se nevztahuje na jejich předchozí studium. [+]

Tento kurz IT profesionálům aktualizovat své znalosti a dovednosti v zásadní oblasti IT na pomoc při profesní rozvoj.

Kariérní možnosti zahrnují databáze developer Junior programátor / analytik nebo obchodní analytik.

[-]

Certifikát absolvent v oblasti informačních technologií studiu

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz nabízí ty s non-IT, nebo v souvislosti míry, aby provedla úvodní sekvenci předmětů na zvýšení kvalifikace nebo studijních oborů v oblasti, na které se nevztahuje na jejich předchozí studium. [+]

Tento kurz je otevřen profesionálům non-IT aktualizovat své znalosti a dovednosti v oblasti IT na pomoc při profesní rozvoj.

Kariérní možnosti zahrnují databáze developer Junior programátor / analytik nebo obchodní analytik.

[-]

Certifikát absolvent v oblasti strategického řízení dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate ve strategickém řízení Supply Chain poskytuje solidní úvod do řízení obchodní činnosti, pro ty, kteří chtějí získat nějaké zkušenosti v této oblasti. [+]

Tento kurz je navržen tak, aby poskytl kompetence ty, kteří potřebují nové a současných schopností a dovedností ve zpracovatelském nebo do sektoru služeb, ať už soukromé, veřejné, nebo ne, pro neziskové organizace. Tento kurz výslovně stanoví předběžný soubor dovedností a schopností potřebných k řízení iv rámci, organizační zdroje a podnikatelské činnosti funkce. Tím, že studuje tuto základní kurz, schopnost absolventů vytvářet, zachytit a příslušná hodnota v rámci své organizační kontext je lepší.

Kurz seznamuje účastníky k povaze a přínosu dodavatelského řetězce a provozních funkcí správy v organizačním kontextu.

... [-]

Certifikát absolvent v oblasti řízení lidských zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate v řízení lidských zdrojů představí účastníkům znalosti a zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) a pracovních vztahů. [+]

Kurz vybaví absolventi se základními dovednostmi a znalostmi, aby se stala efektivní, pilní a úspěšné praktici lidských zdrojů.

Graduate Certificate v řízení lidských zdrojů je dobrý vstupní bod pro studenty, kteří chtějí posílit své znalosti řízení lidských zdrojů. To poskytuje účastníkům možnost studovat na profesionální úrovni a zlepšení jejich kritické chápání. Ve většině případů účastníci si mohou vybrat k postupu do postgraduální diplom nebo magisterském studijním programu v řízení lidských zdrojů na úspěšném dokončení certifikátu absolventa.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.... [-]


Certifikát absolvent v péči o životní prostředí strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz se zabývá hlavními aspekty environmentálního managementu významných pro praktikující profesionály v oblasti technických věd, plánování, architekturu, právo, mapování, zdraví a budovy. Inženýři, vědci, urbanisté a další odborníci pracující v této oblasti mají přesvědčivé povinnost zajistit, aby byly minimalizovány negativní vlivy vývoje na celkové životní prostředí. Předměty nabízené v tomto kurzu sledovat integrovaný přístup k odborné praxi prostřednictvím řady povinných předmětů v odborné technické, environmentální management strojírenství a volitelný. [+]

Inženýrství a ochrana životního prostředí je na předním místě politické agendy. Má také vysokou profesionální prioritu. Studenti rozvíjet zázemí a kompetence v péči o životní prostředí. Tento kurz je ideální pro nácvik profesionály, kteří se zajímají o problematiku životního prostředí managementu, ale kteří nemají čas, aby se zavázaly magisterském studijním programu.

Kurz je zaměřen na rozvoj povědomí a pochopení vlivu člověka na životní prostředí s ohledem na minimalizaci odpadů a řízení jakosti vod, a profesní dovednosti potřebné pro práci jako součást integrovaného týmu odpovědný za plánování a řízení životního prostředí.... [-]


Certifikát absolvent v síťování

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je určen pro výpočet vědy, informační technologie nebo technických oborů s nebo bez sítí zkušenosti kteří se chtějí naučit, nebo rozšířit své znalosti síťových a síťových technologií. Jak studenti pocházejí z různých prostředí, je míra volby předmětů v programu podle individuálních potřeb. [+]

Program internetworking poskytuje praktické, hands-na učení zkušenosti s používáním různých zdrojů, včetně podpory poskytované společností Cisco Systems pro širokou počítačovou síť a příslušných aplikací. Program pokrývá všechny aspekty organizační využívání sítí.

Program si klade za cíl: uspokojit potřeby průmyslu pro počítačovou síť odborníků a softwaru a aplikací programátory (se zaměřením na internetové služby chovu / podložky) přeškolit IT profesionálům, kteří chtějí přestěhovat do počítačové sítě a její příslušné pole poskytují praktickou průpravu v oblasti sítí a v síti design, správa a řízení, a poskytnout úvod o psaní síťových aplikací využívajících Unix, Java a WWW technologií. ... [-]


Certifikát absolvent v řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate in Management seznamuje studenty se znalostmi, dovednostmi a konceptuální rámce k posílení své profesní dovednosti a znalosti managementu, který se vyznačuje podmínkami složitosti a nejistoty, kde jsou spravedlivé a souvisí accountabilities definující schopnosti. [+]

Inovativní struktura poskytuje studentům úvod do schopností, postojů a odborné způsobilosti zapojených do řízení a vedení napříč průmyslovými odvětvími.

Graduate Certificate in Management je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců, klientských organizací a profesních organizací při vzdělávání managementu.

Kariérní možnosti zahrnují pozice řízení na úrovni v průmyslu a vládě.

[-]

Diplom tvůrčího psaní

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Absolvent diplom v oboru tvůrčího psaní je součástí kloubového programu, jehož cílem splnit řadu potřeb pro lidi, kteří chtějí začít svou kariéru v písemné formě a pro zkušené spisovatele, kteří chtějí dále rozvíjet své teoretické znalosti a dovednosti. [+]

Studenti: obecné i specifické dovednosti v psaní v celé řadě žánrů, studoval jeden žánr do hloubky nebo zkoumání potenciálu řady žánrů a mediaan schopnost rozvíjet a kriticky přezkoumat své vlastní workan chápání vztahů psaní praxe a zveřejnění v celé řadě současného kulturního formsa kritické poznání kulturních a estetických debat, Andan schopnost tvořivě myslet a kriticky o, a přispívat k vývoji v oblasti kulturních průmyslů.

Kariérní možnosti zahrnují reklamu, výpočetní techniku, na volné noze psaní a editaci, žurnalistiku, mediální výzkum, publikování, psaní scénářů, a úpravy v komunitních organizací nebo vládních útvarů.... [-]


Diplom v aplikované lingvistiky a TESOL

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

UTS je přední světový poskytovatel postgraduálních jazykových kurzů a gramotnosti, s akademiky, kteří jsou zveřejněny autory a mezinárodně uznávaných odborníků v oboru. Tento kurz splňuje potřeby profesního rozvoje širokou škálu jazykových učitelů a vychovatelů Výuka angličtiny děti, mládež i dospělé. Ve svých základových a specializaci předmětů, kurz prezentuje současné modely a analýzu jazykového vzdělávání a výuky. To je ideální pro ty, kteří hledají počáteční učitelskou kvalifikaci výuky angličtiny pro dospělé mluvčí jiných jazyků, a pro ty, kteří již mají učitelskou kvalifikaci, která žádá o uznání úvěrové a kteří chtějí získat odborné vzdělání v oboru. [+]

Studenti studují předměty, které vybavit dovednostmi a znalostmi, aby vyučoval angličtinu v různých místních i mezinárodních souvislostech. Pro ty, kteří hledají počáteční učitelskou kvalifikaci, je umístění odborné praxe může být užíván v Austrálii nebo ve vybraném zámoří instituce. Kurz nabízí flexibilní možnosti studia, s různými třídami se konala v době, vhodné pro studenty, pracující standardních plný úvazek hodin. Je navržen týmem zkušených TESOL profesionály, kteří jsou obeznámeni s celou řadou výuky anglického jazyka kontextech. Diplom výslovně splňuje potřeby studentů a pedagogů v těchto kontextech: práci s migranty a domorodých studenty na všech úrovních vzdělávání učitelů, kteří chtějí změnu disciplíny oblastí výukou angličtiny mimo Austrálii mezinárodní studenty, kteří chtějí studovat TESOL s možností prodloužení do magisterský program. ... [-]


Diplom v digitální informační management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v digitální informační management je součástí kloubového programu, jehož cílem vytvářet informační odborníků schopných vytvářet a spravovat informace, které jsou stále více v digitálních formátech. Zabývá se také strategie a postupy pro poskytování znalostí služeb pro obou organizací a obcí v 21. století. [+]

V tomto kurzu se absolventi porozumět vztahu mezi jednotlivci a informace a znalosti postupů.

Absolventi mají: prokázaly propracované informační manipulaci dovednosti vhodný pro profesionální praxi v různých environmentsan pochopení vztahu mezi jednotlivci a veřejných / soukromých zaznamenaných informací a znalostí postupů, tiché / explicitní znalosti a jak se tyto mohou být oceněna, zajat, strukturované a společné pro efektivní usean pochopení současných problémů, trendů, novinek a sil pro změnu v informačním praxi, stejně jako širší politické, politika a technologického contextsan porozumění etické praxe a schopnost pracovat s integritou, přesnost, samostatnost a spolupráce v profesionální contextsdemonstrated kreativní , kritické, reflexní schopnosti řešení problémů v rámci svých profesních rolí a závazek k celoživotnímu vzdělávání.... [-]


Diplom ve službách péči o zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

To je pro středně pokročilé kurz managementu zdravotnických služeb a jejím cílem je rozšířit studentům 'znalosti a budoucí pracovní příležitosti. Kurz rozvíjí studentům 'znalosti a dovednosti, což vede ke zvýšení kapacity pro plánování a řízení zdravotních služeb. [+]

Absolventi tohoto kurzu jsou vystaveny na akademické a průmyslové vůdců, kteří sdílejí své znalosti a zkušenosti, aby usnadnila vhled do současného řízení zdravotnictví prostředí.

Tento kurz je určen pro přípravu nových, snaživý, a střední zdravotní manažery pro role v oblasti řízení zdravotní služby v různých prostředích.

Kariérní možnosti zahrnují pozice v oblasti zdravotnických orgánů, nemocnic, primární a komunitní péči, ve věku pečovatelské služby, a dalších zdravotnických zařízeních ve veřejném, soukromém, ne-pro-zisk, vládní a non-vládní zdravotnictví.

[-]

Diplom v event management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v Event Management je určen na rozvoj dovedností a znalostí dostatečně řízení na vysoké úrovni, aby umožňoval studentům hrát významnou roli při plánování a poskytování veřejných i firemních akcí. [+]

Kurz se snaží vybudovat odbornou způsobilost, spolu s obecným vedení, řízení a kritické myšlení, se ztotožnil s výkonem správce událostí roli. Program zahrnuje řadu základních témat, která se snaží budovat i pochopení procesu projektového řízení akce a obecné schopnosti související s podnikáním a znalosti.

Cílem kurzu je rozvíjet u studentů potřebné znalosti, vědomosti a dovednosti k vytváření, plánování, trh a provádět veřejných i firemních akcí u australských a mezinárodním kontextu.

Absolventi mají možnost rozvíjet svou kariéru v různých oblastech, včetně: festivaly, výstavy, sportovní akce, konference / setkání, charitativní organizace, nevládní organizace, hotely / Obce / výletní lodě a místa. Navíc, absolventi mohou chtít rozvíjet svou kariéru v odborných souladu oblastech, jako je návrh událost / motivů, události plánování v oblasti životního prostředí, řízení systému nebo kontroly řízení / davu rizik.... [-]


Diplom v místní správě veřejných financí

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Dnešní místní vláda manažer musí mít vysokou úroveň odborných znalostí spolu s širokou škálou manažerských dovedností a důkladné pochopení zvláštních vlastností místní samosprávy. Tento kurz je přizpůsoben pro místní samosprávy životního prostředí, který umožňuje manažerům, aby splnily své odlišné profesní potřeby při zachování up-to-date s nejnovějšími otázkami. [+]

Kurz nabízí možnost vybudovat vzdělávací program, který reaguje na individuální potřeby, protože umožňuje studentům rozvíjet studijní plán, který odpovídá požadavkům na jejich profesní rozvoj. Předměty lze studovat na pracovišti, přes intenzivní uvolnění bloku, nebo v některých případech, na vysoké škole nebo vysoké škole blíže k domovu. Program lze také použít jako odrazový můstek k Master místní vlády (C04257).

Cílem kurzu je poskytnout studentům znalosti, dovednosti a kompetence v zásad a postupů místní správy veřejných, zejména s ohledem na jejich vlastní organizace. Prostřednictvím kurzu se studenti mají přístup k kombinací obecných i odborných studijních jednotek prostřednictvím řady flexibilních způsobů poskytování. Studenti rozvíjet učení dovednosti, které jim umožní pokračovat v jejich vlastní profesní rozvoj prostřednictvím krátkých kurzů či dalšího akademického studia.... [-]


Diplom za správné výrobní praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom za správné výrobní praxe poskytuje aktuální a do hloubky správné výrobní praxe (SVP), znalosti v oblasti farmacie, biotechnologie a lékařských přístrojů průmyslu. Poskytuje kritické znalosti o předpisy, dodržování / GXP, vývoj produktů a zajišťování kvality v této těžce regulovaného odvětví, je nezbytnou součástí profesního rozvoje. [+]

To je jediná cesta svého druhu v asijsko-pacifickém regionu. Zarovnán do UTS: Lékárna, kurz nabízí studentům praxi založené a výzkumu, vzdělávání a vedl, spolupracuje s předními odborníky v oboru. Kurz poskytuje profesionální možnosti rozvoje a profesní dráhy pro studenty na všech úrovních průmyslových organizací. Je ideální pro studenty, kteří chtějí zahájit svou farmaceutického průmyslu výrobní kariéru s průmyslem uznávané kvalifikace. Kurz je určen předními odborníky v oboru.

Kariérní možnosti zahrnují laboratorní a výrobní personál, manažery a odborníky z praxe v podnicích, kde se vyžaduje správné výrobní praxe.

[-]

Doktor filozofie

Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 8 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

PhD je Celouniverzitní stupeň, který zahrnuje intenzivní období pod dohledem studia a výzkumu. Stupeň doktor filozofie se uděluje úspěšným kandidátům, kteří učinili výrazný příspěvek k poznání, ať už původním šetření, hodnocení nebo kritiky. S akreditací od Asociace pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) International, UTS Business School je jednou z mála vybraných elitních obchodních škol po celém světě. Mnozí zaměstnanci UTS Business School jsou lídry ve svých oborech a to jak akademicky i v průmyslu, pracují jako vedoucí pracovníci nebo konzultanty, nebo se silnými vazbami na velkých korporací. PhD program poskytuje příležitost pro kandidáty získat vzdělání ve vyspělých disciplinárních a interdisciplinárních metod, které poskytují základ, na kterém kandidáti jsou schopni vybudovat výzkumné kapacity. Studenti doktorského studia jsou pod dohledem komise tři, s předsedou obvykle se nachází v disciplíně nejzákladnější do doktorského výzkumu uchazeče. Interdisciplinární výzkum je podporována, a PhD výbory mohou obsahovat výzkumníci z příbuzných nebo jiných oborů mimo, kde se nachází kandidát. [+]

PhD v oboru ekonomie nabízí školení prvotřídní v základech ekonomické teorie a ekonometrie. Tento výsledek je dosaženo pomocí programu základních doktorského tříd, které byly všem studentům, které poskytují koncepty a analytické nástroje potřebné každého ekonoma. Kromě toho, každý student rozvíjí znalosti ve dvou oblastech, jejich výběru. Pole se skládá z páru výzkumných terénních tříd, v nichž studenti studují pokročilá témata a seznámit se s hranice výzkumu v této oblasti. Pole nabídly obsahovat: behaviorální ekonomie experimentální ekonomie dynamických systémů ekonometrii ekonomiky zdravotnictví průmyslové organizace práce ekonomika Design Market mikroekonomické teorie veřejné ekonomiky. ... [-]


Graduate Certificate in Business Practice

Campus forma Denní studium January 2019 Austrálie Sydney

The Graduate Certificate in Business Practice aims to upskill professionals with latest knowledge and methodologies in key business practice areas. This is achieved by knowledge- and capability-building subjects that have been co-developed with industry to provide an applied learning experience, and a studio subject focused on understanding, analysing and evaluating challenges and opportunities organisations face. Students examine a range of environmental, social and economic drivers of megatrends influencing organisations, industry sectors and societies as they operate within planetary boundaries, and become familiar with systems thinking, multi-level perspectives and multidisciplinary methods for envisioning futures. Students are also introduced to digital technologies and explore how they change existing practices. [+]

The course is designed for professionals wishing to strengthen their career by extending their analytical skills and leadership capability. It features: applied and customised training in key discipline-based and transdisciplinary tools and methodologies applied, work-integrated problem solving with a focus on identifying and analysing complex problems and opportunities in digital contexts development of leadership skills and capabilities all subjects are taught in intensive mode over full Fridays and Saturdays, which means students can keep working while they study, applying what they learn right away on their jobs; weekly sessions are only scheduled for in-class assessments and group coaching and mentoring sessions delivery by leading academics from UTS Business School who are joined by experts from other UTS faculties; students also engage with an extensive network of adjuncts and industry partners a cohort model fostering the development of lasting relationships with like-minded peers. ... [-]


Graduate Certificate in Laws

Campus forma Denní studium Kombinované January 2019 Austrálie Sydney

The UTS Graduate Certificate in Laws (GradCertLL) caters to the changing demands of the legal profession. Providing the opportunity for law graduates to specialise in particular areas that are relevant to their area of legal practice, the UTS GradCertLL is vocationally relevant and intellectually rewarding. [+]

Successful interaction between the legal profession and UTS: Law guarantees a close match between a first-class education and a marketable postgraduate legal qualification. Classes are taught by a mix of practising professionals, full-time academic staff and international visiting academics, and opportunities for cross-institutional study, both inside and outside Australia, are encouraged.

Specialisation and development of expertise leads to careers in a range of sought-after specialist vocations in the practice of law.

[-]

Graduate Certificate in Legal Studies

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

The Graduate Certificate in Legal Studies meets the growing need for non-law graduates working in the public and private sectors to have a thorough understanding of the legal and regulatory framework in which they operate. This includes an understanding of foundational legal concepts such as contract law, criminal law and foundations of law. [+]

The course attracts students from a wide variety of backgrounds interested in expanding their skill portfolio to include an understanding of the legal framework, including professionals from the insurance, human resources, banking and finance industries, managers and administrators, and HSC legal studies teachers.

This course particularly benefits accountants and auditors, business development managers, compliance managers, engineers and architects, financial advisers and planners, IT professionals, law enforcement officers, paralegals, policy officers in the public, private and non-profit sectors, property developers and public sector managers and administrators (especially those who work in Department of Foreign Affairs and Trade, the Attorney-General's Department and Treasury). ... [-]


Graduate Certificate in Planning

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

The Graduate Certificate in Planning offers an entry pathway to the Master of Planning (C04007) for students who have professional experience in planning but do not have an appropriate undergraduate qualification, or have a bachelor's degree in an unrelated field. [+]

The degree enables professionals to change careers due to the multidisciplinary nature of the learning.

Graduates are employed in strategic planning on major developments and projects, master planning with financial analysis, and the increasingly important area of sub-regional planning.

[-]

Graduate Certificate in Project Management

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

UTS's Project Management program provides an immersive learning environment for both aspiring and experienced project managers. This course equips students with the underlying knowledge and practical experience that drive project delivery across all industry sectors, from construction to information technology. The UTS program was the first Australian program to be accredited by the Project Management Institute's (PMI) Global Accreditation Centre. The foundation subjects are compatible with the structures used by the PMI and Australian Institute of Project Management (AIPM) to certify practitioners. [+]

To cater for busy work schedules, UTS delivers classes in an intensive block mode. This creates an immersive experience where students work with their peers in a team-based, simulated project environment. Students also gain practical experience by working on real-life projects, in the classroom, on site or using computer simulations. For example, students have recently developed project plans for the Jack Thompson Foundation, Complimentary Health Care Council of Australia (CHC), and a number of industry associations. UTS academics are at the forefront of project management research, internationally. This breadth of knowledge ensures that students have access to leading-edge thinking applied in both project-specific and organisational contexts. Our teaching staff also includes specialist guest lecturers from within UTS and institutions and organisations in Australia and overseas. Graduates possess a detailed understanding of just how project management directly improves business productivity and profitability. They are able to deliver projects that help organisations achieve their strategic objectives.... [-]


Graduate Certificate in Property Development

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

The Graduate Certificate in Property Development offers an entry pathway to the Master of Property Development (C04008) for students who have professional experience in property but do not have an appropriate undergraduate qualification, or who have a bachelor's degree in an unrelated field. [+]

The course gives property development students an introduction to the principles and practice of sustainable urban development, and experience in developing a plan for a real-world urban renewal site. The course provides students with a combination of experiential learning experiences, teamwork and exposure to practical skills development, together with a thorough understanding of economic, environmental and other knowledge underpinning urban management and development.

The degree enables professionals to change careers due to the multidisciplinary nature of the learning. Graduates are in public sector positions, including working for state and local government, and in private consulting and property development firms.... [-]


Graduate Certificate ve vědě

Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate ve vědě, je navržen tak, aby pracovní příležitost pro vědce k získání obecných odborných znalostí a dovedností, jakož i rozšířit a aktualizovat své znalosti v souladu s nedávnými pokroky ve vědě. [+]

Kurz zlepšuje vyhlídky tím, že umožní rozšířit znalosti než prvního stupně.

Kurz poskytuje páteř dovedností důležitých pro profesionální vědec, ať už jsou zapojeni do výzkumu, vědě obchodu, průmyslu a vládních organizací.

[-]

Graduate Diploma in Migration Law and Practice

Campus forma Denní studium Kombinované January 2019 Austrálie Sydney

This course allows students to develop expertise in migration law and practice. The course offers students an integrated program with a focus on applied knowledge and practical skills. [+]

This course is undertaken entirely online, removing the need for students to attend face-to-face classes. All lectures, tutorials, course materials and assessments are distributed by a combination of web-based technology and electronic media. Optional on-campus workshops for each subject and an internship opportunity are also offered. Some course materials are available on YouTube. Audio recordings and/or PowerPoint slides can be made available for the weekly lectures and workshops to accommodate students based outside of Australia who undertake this course in countries where YouTube access is restricted. On completion of this course, students intending to work in the area of migration practice have the required knowledge and skills to provide immigration assistance, and are eligible to sit a capstone exam approved and facilitated externally by the Office of Migration Agents Registration Authority to satisfy the prescribed knowledge requirements for registration as an Australian migration agent.... [-]


Graduate Diploma in Sports Media

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1.5 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

The Graduate Diploma in Sports Media equips students with the skills, techniques and knowledge to build careers across multiple areas of sports management, administration, journalism and communication. The course draws from the disciplines of journalism, public relations and business to deliver invaluable learning experiences in media management, sports administration and marketing, audience development, and reporting and editing across text, video and audio. [+]

UTS's unique arrangement with the Sydney Cricket Ground Trust delivers a range of opportunities for students across sporting codes, adding an in-house, hands-on element to every aspect of the course. Students are behind the scenes and in front of the action. The course is delivered by teachers from UTS's School of Communication and School of Business along with leading industry practitioners. The emphasis is on delivering both practical and reflective learning opportunities, so that graduates are doers and thinkers, and possess both practical and strategic skills.

Graduates of the program: have strong and flexible research, reporting and production skills, and a critical understanding of contemporary sports media possess the ability to work across platforms, channels and disciplines in digital and emerging environments are innovative practitioners and agile thinkers who are able to develop new ideas, solve problems and engage audiences strive towards industry positions armed with a sound understanding of current ethical, professional and policy debates in sport. ... [-]


Osvědčení absolventa v matematice

Campus forma Kombinované 1 rok January 2019 Austrálie Sydney

Graduate Certificate v matematice je čtyři předmětem kurzu. Flexibilní struktura kurz je otevřen i pro studijních programů určených pro různé absolventy vysokých škol, z matematiků, kteří chtějí osvěžit a prohloubit své znalosti v určité matematické disciplíny, pro držitele podnikání, strojírenství nebo přírodních věd bakalářského stupně, kteří vyžadují matematický základ pro další studium. [+]

Kurz je určen pro ty, s nedostatečnými matematiky v jejich bakalářského studia, kteří si přejí, aby splňovaly požadavky na přijetí na matematické a statistické modelování dur v Master of Science (C04241).

Cílem kurzu je poskytnout absolventům vysokých škol s přístupem k odborné přípravě a rekvalifikaci v matematice a statistice s cílem umožnit studentům zaměřit se na konkrétní matematických témat, spíše než na širších oblastech matematiky.

[-]

Postgraduální diplom v pokročilém žurnalistiky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1.5 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Diploma in Advanced žurnalistiky vybavuje studenty dovednosti, znalosti a hbitost vybudovat kariéru v dnešním rychle se měnícím, víceoborovostí a často velmi narušil digitální mediální scéně. [+]

Studenti získají praktické zkušenosti v oblasti reportingu, editaci a související výrobní a projekční dovednosti v nejrůznějších textových, zvukových a vizuálních médií. Je zde kladen důraz na vyprávění příběhů s digitálními nástroji, zkoumání inovace a objímat podnikání. Studenti mají možnost využít, zkušenosti a přemýšlet o tom, rozvíjejících se oblastí novinářských praktik, včetně drones, virtuální reality a počítačově podporovaném zpráv. Tento kurz je součástí kloubového studijního programu a je vhodný pro zájemce o učení, jak plně využít sílu žurnalistiky.

Absolventi programu: mají silné a pružné výzkum, výkaznictví a výrobní dovednosti a kritické pochopení současného médií jsou inovativní lékařů a hbité myslitelé, kteří jsou schopni vyvinout nové myšlenky a postupy po celé žurnalistiky a médií usilovat o vedoucích pozicích, které jsou založeny na etických , profesionální a transparentní postupy mají schopnost fungovat napříč platformami, kanálů a disciplín v digitálních a rozvíjejících se prostředích. ... [-]


Postgraduální diplom v právních studií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom v právní studia splňuje rostoucí potřebu pro absolventy bez práva pracujících ve veřejném i soukromém sektoru mají důkladné znalosti právního a regulačního rámce, v němž působí. To zahrnuje porozumění základových právních pojmů, jako smluvního práva a práva občanskoprávních deliktů, metody právního výzkumu a teorie, stejně jako možnost ochutnat speciální právní oblasti, jako je dodržování a práva duševního vlastnictví. [+]

Samozřejmě přitahuje studenty z nejrůznějších prostředí zájem o rozšíření své portfolio dovedností zahrnovat pochopení právního rámce, včetně odborníků z pojištění, lidských zdrojů, bankovních a finančních odvětví, manažery a administrátory, a právní studie učitelů HSC.

Tento kurz je především prospěch účetní a auditory, manažery pro rozvoj podnikání, manažeři shody, inženýry a architekty, finanční poradce a plánovače, IT odborníci, policisté, asistenti, politika důstojníci ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru, developery a veřejnost úseků a správci (zejména ti, kteří pracují v ministerstvu zahraničních věcí a obchodu, odbor generálního prokurátora a ministerstvo financí).... [-]


Magisterský diplom

Absolventský diplom v plánování

Campus forma Denní studium 1 rok January 2019 Austrálie Sydney

Absolventský diplom v oblasti plánování nabízí novou kariéru pro pracovníky v oblasti designu, plánování a nemovitostí, kteří vybavují absolventy s širokým pochopením problematiky plánování spolu s vyjednávacími dovednostmi a tvůrčím myšlením, které je vyžadují k jejich vyřešení. [+]

Zatímco plánování bylo často považováno za proces schvalování, UTS se k disciplíně přibližuje jako k důležitému úkolu, který spojuje společenství s vládami, institucemi a vývojáři. UTS je pevně přesvědčena, že nejlepším plánovačem nejsou pouze platné předpisy. Absolventi UTS jsou kreativní řešitelé problémů a vyjednávači schopni efektivně pracovat v týmech a se zainteresovanými subjekty, aby mohli poskytovat funkční řešení komplexních problémů s vývojem obytných, obchodních a infrastrukturních problémů.

Prostřednictvím tohoto kurzu se studenti intenzivně zabývají politickými, environmentálními a demografickými rámcimi, aby pochopili, jak rozhodnutí o územním plánování dlouhodobě utvářejí městské prostředí. Studenti se seznámí s trhy s půdou a studiemi proveditelnosti a získají technické dovednosti k provádění komplexního prognózování založeného na důkazech. Naučili se také, jak provádět rozsáhlé plánování struktury a navrhují plánovat vývoj komunit. Studenti tyto výsledky dosáhnou tím, že uplatní teorii na scénáře reálného světa v prostředí učení v reálném světě, včetně vzájemné týmové spolupráce a diskuzí, případových studií a terénních výletů s příležitostmi cestovat po celém světě.... [-]


Diplom ve finanční analýze

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate diplom v oboru finanční analýzy poskytuje pokročilou úroveň materiálu v hlavních současných účetních a finančních záležitostí. [+]

Základní předměty jsou navrženy tak, aby nabídnout vyvážené pokrytí účetních, finančních a investičních témat.

Kariérní možnosti zahrnují finanční analytik a pozice finančního plánování v odvětví finančních služeb, průmyslu a vládě.

[-]

Diplom v ne-pro-zisk a správu sociálního podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Diplom in Not-for-Profit a sociální podnikání poskytuje znalosti a dovednosti v oblasti lidských zdrojů a právní aspekty řízení ne-pro-neziskových organizací. Tento kurz nabízí klíčové poznatky do sociálního podnikání a sociální inovace jako pro řidiče ne-pro-zisk, komunitní orientovaných podniků. [+]

Kurz je průmysl, relevantní a flexibilní režimy studie jsou obvykle nabízeny.

Tento kurz poskytuje manažerské dovednosti pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat v rozsáhlých a složitých oblasti sociálních inovací a podnikání, které se vztahují k ne-pro-zisk podniků.

Kariérní možnosti zahrnují správu non-vlády nebo ne-pro-neziskových organizací.

[-]

Graduate Diploma in Property Development

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Austrálie Sydney + 1 více

[+]

Student má prospěch z úzkých vazeb s průmyslem. Akademici UTS mají profesionální zázemí a kontakty a třídní projekty jsou často založeny na scénářích skutečného vývoje. Mezi nedávné příklady projektu patří nemocnice v Gladesville, Lindfield Town Center a Sydney Light Rail Corridor. Jelikož mnoho studentů má rozsáhlé zkušenosti z oboru, existují vynikající příležitosti pro vzájemné učení a vytváření sítí v různých oblastech, včetně rozvoje nemovitostí, oceňování, stavby, inženýrství, plánování města a architektury.

Tento kurz je zaměřen na vývoj a dodáván s praktickým zaměřením. Poskytuje důkladné a pokročilé uzemnění ve všech aspektech procesu rozvoje majetku, trhů a institucí, včetně politických, manažerských, právních a fyzických systémů, které přispívají k efektivnímu řízení a rozvoji majetku, investičních portfolií majetku a rozvojových návrhů. Je navržen tak, aby poskytl odhadcům a ostatním odborníkům v oblasti nemovitostí příležitost zvýšit jejich kvalifikaci a odborné znalosti a poskytnout odborníkům z jiných oborů znalosti o vývoji nemovitostí a investičních otázkách a technikách.... [-]


Videos

Discover UTS

Welcome to our new UTS campus

UTS in the Rugby Australia Building at Moore Park

UTS International Student: Nicoline Falcon – Day in the life

UTS International Student: Mellisa Soesanto - Day in the life

Contact

University of Technology, Sydney

Adresa, 1. řádek 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, New South Wales, Austrálie
Website http://www.uts.edu.au/international
Telefonní číslo +61 3 9627 4816