Přečtěte si oficiální popis

Vidění
Unity College Australia je registrovaná odborná vysoká škola, která se snaží ovlivnit životy prostřednictvím školení lidí v křesťanském prostředí pro práci, zájem nebo službu.

Mise

Naším posláním je poskytovat školení, které:
 • je relevantní a vysoce kvalitní
 • pomáhá studentům dosáhnout dokonalosti na pracovišti
 • rozvíjí povědomí o potřebách a schopnostech ostatních, aby mohli odpovídajícím způsobem reagovat
 • podporuje zhodnocení přínosu křesťanské víry pro sebe a společnost
 • podporuje osobní zralost a rozvoj charakteru, který vede k schopnosti efektivně přispívat ke společnosti jako celku

Vyjádření víry

Doctrinally, Unity College Australia je v hlavním proudu křesťanské církve se svým závazkem k inspiraci a autoritě Písem, hlásání evangelia a dostatek Ježíše Krista pro všechny lidské potřeby. Naše hlavní přesvědčení vychází z tradičních vyznání církve (Nicene a apoštolů).

College Ethos

Unity College Australia se zavázala k poskytování kvalitních programů odborného vzdělávání a odborné přípravy z křesťanské perspektivy, jejichž cílem je vybavit lidi, aby účinně přispívali k současné společnosti.
Programy Unity College Australia usilují o:
 • akademická excelence (rozvíjení intelektuální disciplíny a odborných znalostí pro dosažení a rozvíjení znalostí a dovedností, jakož i poskytnutí základů pro další vzdělávání),
 • odborná způsobilost (praktické dovednosti a metody týkající se křesťanského ministerstva a / nebo dovedností souvisejících s prací) a
 • rozvoj osobnosti - osobní růst založený na křesťanských charakteristických základech.
Profesní výsledky se pohybují od služby a vedení v křesťanském ministerstvu až po kompetentní, profesionální službu v obecné komunitě (např. Informační technologie, komunitní péče, management a kreativní umění). Unity College Australia sleduje jednoznačně křesťanskou filozofii vzdělání založenou na principech, které lze aplikovat na všechny oblasti života a práce.
To zahrnuje kurzy křesťanského ministerstva, které umožňují studentům uplatňovat křesťanský život prakticky ve službě ostatním. Obecné odborné kurzy vysoké školy jsou otevřeny studentům všech národností, náboženství a kulturnímu prostředí. Vzhledem k tomu, že je trans-denominační a nezávislý, je College schopen oslovit studenty z širokého průřezu křesťanských proudů.

Hodnoty

Počáteční hodnoty platí pro všechny naše kurzy:
 • Vítání: Snažíme se poskytnout prostředí, které je pro všechny studenty vítáno.
 • Vztah: Účinnost v zaměstnání a službě pochází ze silných vztahů. Naším cílem je rozvíjet silné vztahy a trvalé přátelství mezi studenty, zaměstnanci as komunitou kolem nás.
 • Relevance: Vysoká škola se snaží být pro naši společnost relevantní a prorocká. Má soudobé zaměření a snaží se zahrnout řadu kulturních projevů.
 • Excelence: Vysoká škola usiluje o dokonalost nejen pro vlastní potřebu, nýbrž v naší oddanosti a v zájmu slávy Boží v církvi a v širším společenství.
 • Tržiště: Akademie se zavazuje poskytovat efektivní školení pro uplatnění na pracovištích a tržištích společnosti.
 • Celá osoba: Věříme, že výcvik zahrnuje víc než získání znalostí a dovedností a že charakter a duchovní vývoj jsou důležitými aspekty učení a osobního růstu.
Následující hodnoty mají zvláštní význam pro křesťanské ministerské kurzy:
 • Jednota: Vysoká škola je trans-denominační a otevřená všem členům Kristova těla a širší komunity, která se hlásí k našemu etu a hodnotám. Snažíme se sloužit církvi a doplňovat spíše než duplikovat činnosti, které provádějí jiní.
 • Království: Toužíme, aby lidé byli odhodláni sloužit Božímu království, ať už prostřednictvím církve, pracoviště nebo tržiště.
 • Církev: Podporujeme účast v místních shromážděních věřících a církve jako celku.
 • Kreativita: Vysoká škola má za cíl promyslet a rozvíjet kreativitu, kterou nám Bůh dal. Snažíme se zkoumat křesťanskou tvůrčí zkušenost.
 • Ministerstvo Znalosti: Vysoká škola je odhodlána rozvíjet efektivní schopnosti ministerstva v životě studentů.
 • Bůh zaměřený: Věříme v potřebu rozvíjet důvěrný vztah s živým Bohem. To zahrnuje rozvoj vášeň pro lepší pochopení a použití Božího Slova.
 • Evanjelium: Duchovní doktrinální základ je ustavené křesťanské vyznání (Nicene, apoštolové). Ve věcech víry hledáme jednotu v podstatě a toleranci v nepodstatných otázkách.
 • Duch svatý: Domníváme se, že služba je nejúčinnější, když je vykonávána v rámci posílení Ducha svatého. Chtěli bychom vidět Boží nadpřirozenou přítomnost v práci v životě a v životě všech, kteří přicházejí do styku s vysokou školou

Dějiny

Jednotná vysoká škola byla založena v Canbeře v roce 1995 v Austrálii a má své základy pro školení místních ministerstev místních církví. Název Unity College byl vybrán tak, aby odrážel jednotu mezi kostely v Canberře, aby spojil své zdroje a poskytl školení, které bylo dříve poskytováno pouze většími kostely v hlavních městech.
V roce 1998 získala vysoká škola statut registrované výcvikové organizace (RTO) a začala vydávat vládní akreditované školení se zvláštním důrazem na křesťanské ministerstvo a kreativní umění. Od té doby se kolegium zaměřilo na národní úrovni, aby poskytovalo školení v jiných centrech v celé zemi prostřednictvím partnerství.
Od roku 2004 se pobočky v New South Wales, Victoria, Queensland, Jižní Austrálii, Západní Austrálii a Tasmánii zavázaly, že vyučují v rozšířené nabídce kurzů.
V posledních letech se objevily příležitosti k poskytování mezinárodního vzdělávání. Vysoká škola také uznala potřebu trénovat v obecné komunitě s křesťanským pohledem na svět a přidala značný počet kurzů s obecnějšími výsledky v oblasti odborné přípravy do rozsahu registrace v posledních letech. V roce 2015 oslavila koleji 20. výročí a těšíme se na další růst a rozvoj v průběhu 3. dekády provozu.
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Unity College Australia

Kurs 10435NAT pokročilého kursu křesťanského ministerstva a teologie je navržen tak, aby poskytoval studentům schopnost sdělit evangelium a sloužit společenství, a to jak ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurs 10435NAT pokročilého kursu křesťanského ministerstva a teologie je navržen tak, aby poskytoval studentům schopnost sdělit evangelium a sloužit společenství, a to jak ve formální práci křesťanské služby, tak i na pracovišti. Kurz bude školit vůdce v řadě oblastí křesťanského ministerstva, které se týkají místního kostela, křesťanské organizace a / nebo pracoviště.

VÝSLEDKY

Tento kurz poskytne studentům:

Prohloubení pochopení Bible a její aplikaceVysokoškolské dovednosti v teologickém uvažování a etické rozhodováníVyspělá komunikace (zejména při komunikaci biblických konceptů) a dovednosti řízení lidíPastorační péče, pokročilé dovednosti vedení a služby se srdcem pro Boha a lidiPraktická příležitost pro další rozvoj specializovaných ministerstevPŘEHLED... [-]
Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Kurz BSB50215 Diplom Business (BSB50215) je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu správních po ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurz BSB50215 Diplom Business (BSB50215) je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu správních postupů.

Tato kvalifikace odráží úlohu jednotlivců se značnými zkušenostmi v řadě prostředí, kteří se snaží rozvíjet své dovednosti v celé řadě obchodních funkcí. Tato kvalifikace je také vhodná pro potřeby osob s malou nebo žádnou odbornou praxí, ale kteří disponují dobrými teoretickými obchodními dovednostmi a znalostmi, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořili další vzdělávací a pracovní příležitosti.

PŘEHLED

Změna pracoviště vedla k rozvoji významně odlišné role manažerů a jejich týmů. Existuje odklon od tradičních schopností supervizora řídit, řídit a udržovat disciplínu, vedoucí týmu je zodpovědný za koučování, usnadňování a rozvoj týmové spolupráce v rámci strategického rámce.... [-]

Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Unity College Australia

Certifikát CUA30915 III v kurzu Hudební průmysl, dodávaný v rámci programu Creative Ministries, je určen k tomu, aby umožnil lidem rozvíjet dovednosti a znalosti pro účel ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Certifikát CUA30915 III v kurzu Hudební průmysl, dodávaný v rámci programu Creative Ministries, je určen k tomu, aby umožnil lidem rozvíjet dovednosti a znalosti pro účely křesťanského hudebního ministerstva. Studenti, kteří dokončí program, obdrží certifikát CUA30915 III v hudebním průmyslu, stejně jako vybrané jednotky z certifikátu III nebo IV v křesťanské ministerské a teologické kvalifikaci.

Program bude vzdělávat jednotlivce v hudebních dovednostech spolu s posílení jejich schopnosti provádět tyto ve spojení s jejich křesťanské víry. Tento program je obvykle dodáván se soudobým hudebním zaměřením, ale poskytne základ pro další hudební studium v ​​celé řadě hudebních žánrů.... [-]

Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Tento program poskytuje praktickou technickou základnu pro celou řadu IT Diplomových kurzů. Tento kurz také vyhovuje absolventům ICT, kteří chtějí zlepšit své praktické d ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Rozvíjet znalosti a dovednosti v používání informačních a komunikačních technologií (ICT). Tento kurz získává studenty uvnitř ICT - již nejsou uživateli. Tento program poskytuje praktickou technickou základnu pro celou řadu IT Diplomových kurzů.

Tento kurz také vyhovuje absolventům ICT, kteří chtějí zlepšit své praktické dovednosti v oblasti počítačů a serverů a ti, kteří mají praktické dovednosti, kteří chtějí získat formální australskou kvalifikaci v oblasti IT.

VÝSLEDKY

Tento kurz v IKT poskytuje studentům potřebné dovednosti pro následující účely:

Pracovat jako technik IKTProvádět práci v řadě rolí podpory IKT (např. Uživatel, operace, PC, technické a / nebo klientské)Usnadnit přístup k zaměstnání, včetně zakládání malého podnikuJako předchůdce studií vyšší úrovně.PŘEHLED... [-]
Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Certifikát č. 10433NAT IV v křesťanském ministerském a teologickém kurzu je navržen tak, aby studentům umožnil žít efektivní křesťanský život, sdělil evangelium a sloužil ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Certifikát č. 10433NAT IV v křesťanském ministerském a teologickém kurzu je navržen tak, aby studentům umožnil žít efektivní křesťanský život, sdělil evangelium a sloužil jejich komunitě a práci. Tento kurz bude školit potenciální vůdce v řadě aktivit křesťanské služby týkající se místního církve, křesťanské organizace a pracoviště.

VÝSLEDKY

Tento kurz poskytne studentům:

Praktické pochopení BibleZvýšená schopnost slyšet od Boha a znát působení Ducha svatéhoZáklad pro biblické myšlení a etická rozhodnutíKompetence v komunikaci (zejména v komunikaci biblických konceptů), řešení konfliktů a dovednosti řízení lidíPastorační péče a služební dovednosti se srdcem pro Boha a lidiPŘEHLED... [-]
Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Unity College Australia

Kurz BSB50215 Diplom Business (BSB50215) je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu správních po ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurz BSB50215 Diplom Business (BSB50215) je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu správních postupů.

Tato kvalifikace odráží úlohu jednotlivců se značnými zkušenostmi v řadě prostředí, kteří se snaží rozvíjet své dovednosti v celé řadě obchodních funkcí. Tato kvalifikace je také vhodná pro potřeby osob s malou nebo žádnou odbornou praxí, ale kteří disponují dobrými teoretickými obchodními dovednostmi a znalostmi, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořili další vzdělávací a pracovní příležitosti.

PŘEHLED

Změna pracoviště vedla k rozvoji významně odlišné role manažerů a jejich týmů. Existuje odklon od tradičních schopností supervizora řídit, řídit a udržovat disciplínu, vedoucí týmu je zodpovědný za koučování, usnadňování a rozvoj týmové spolupráce v rámci strategického rámce.... [-]

Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Kurz BSB50215 Diplom Business (BSB50215) je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu správních po ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurz BSB50215 Diplom Business (BSB50215) je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu správních postupů.

Tato kvalifikace odráží úlohu jednotlivců se značnými zkušenostmi v řadě prostředí, kteří se snaží rozvíjet své dovednosti v celé řadě obchodních funkcí. Tato kvalifikace je také vhodná pro potřeby osob s malou nebo žádnou odbornou praxí, ale kteří disponují dobrými teoretickými obchodními dovednostmi a znalostmi, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořili další vzdělávací a pracovní příležitosti.

PŘEHLED

Změna pracoviště vedla k rozvoji významně odlišné role manažerů a jejich týmů. Existuje odklon od tradičních schopností supervizora řídit, řídit a udržovat disciplínu, vedoucí týmu je zodpovědný za koučování, usnadňování a rozvoj týmové spolupráce v rámci strategického rámce.... [-]

Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Kurs křesťanského ministerstva a teologie 10434NAT je určen k tomu, aby žáky mohli žít efektivní křesťanský život, účinně komunikovat evangelium a sloužit společenství bu ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurs křesťanského ministerstva a teologie 10434NAT je určen k tomu, aby žáky mohli žít efektivní křesťanský život, účinně komunikovat evangelium a sloužit společenství buď na pracovišti, nebo v křesťanské službě.

Tento kurz bude školit vůdce a potenciální vůdce v řadě aktivit křesťanské služby týkající se místního kostela, křesťanské organizace a pracoviště.

VÝSLEDKY

Tento kurz poskytne studentům:

Zvýšená schopnost slyšet od Boha a následovat vedení Ducha svatéhoProhloubení pochopení Bible a její aplikaceDalší dovednosti v teologickém uvažování a etické rozhodováníZlepšená komunikace (zejména při komunikaci biblických konceptů), řešení konfliktů a dovednosti řízení lidíVylepšené pastorační, vedoucí a ministerské schopnosti se srdcem pro Boha a lidiPříležitosti pro rozvoj specializovaných ministerstevPŘEHLED... [-]
Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Poskytnout dovednosti a znalosti pro jednotlivce, kteří jako nezávislý odborník na IKT nebo jako součást týmu řídí instalaci řady sítí, včetně integrace do sítí, zabezpeč ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Poskytnout dovednosti a znalosti pro jednotlivce, kteří jako nezávislý odborník na IKT nebo jako součást týmu řídí instalaci řady sítí, včetně integrace do sítí, zabezpečení a integrace elektronického podnikání. Tento kurz umožňuje jednotlivcům se specializovat na Networking po dokončení ICT30115 Certifikát III v Informačních, digitálních médiích

VÝSLEDKY

Tento kurz poskytuje studentům potřebné dovednosti pro následující účely:

Pracovat jako odborník na ICT v oblasti počítačových sítí.Možné pracovní tituly relevantní pro tuto kvalifikaci zahrnují: správce sítě, správce IT, správce IT operací, správce síťových služeb, koordinátor síťové podpory, analytik síťových operací, koordinátor zabezpečení sítě, koordinátor síťového e-businessuUsnadnit přístup k zaměstnání včetně zakládání malého podnikuJako předchůdce studia u jiných vzdělávacích institucí.PŘEHLED... [-]
Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unity College Australia

Kurz BSB51915 Diploma of Leadership and Management je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu ma ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurz BSB51915 Diploma of Leadership and Management je navržen tak, aby poskytoval studentům školení pro řízení práce druhých nebo pro přidání hodnoty nebo pro kontrolu manažerských postupů. Na těchto úrovních manažery poskytují vedení a vedení ostatním a přebírají odpovědnost za efektivní fungování a výkonnost týmu a jeho výsledky práce.

VÝSLEDKY

Studenti, kteří tuto kvalifikaci dokončí, mohou vykonávat různé manažerské a / nebo dohlížecí role. Role a názvy úloh se liší v různých odvětvích.

PŘEHLED

Změna pracoviště vedla k rozvoji významně odlišné role manažerů a jejich týmů. Existuje odklon od tradičních schopností supervizora řídit, řídit a udržovat disciplínu, vedoucí týmu je zodpovědný za koučování, usnadňování a rozvoj týmové spolupráce v rámci strategického rámce.... [-]

Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Unity College Australia

Kurz obecné angličtiny ELICOS - 089714G je určen k poskytování dovedností a znalostí při používání anglického jazyka pro obecné účely. Zahrnuje akademické účely, ale neom ... [+]

Osnova kurzůCÍLE

Kurz obecné angličtiny ELICOS - 089714G je určen k poskytování dovedností a znalostí při používání anglického jazyka pro obecné účely. Zahrnuje akademické účely, ale neomezuje se na takové účely. Moduly pro středně pokročilé, pokročilé a pokročilé umožňují studentům zaměřit se na konkrétní oblasti angličtiny, které se týkají zájmu studentů.

VÝSLEDKY

Kurz ELICOS - Obecná angličtina poskytuje studentům potřebné anglické dovednosti pro následující účely:

Usnadnit dosažení vzdělávacích, profesních a sociálních cílů.Zlepšení přístupu k zaměstnání prostřednictvím rozvoje jazykových dovedností.Vylepšit schopnost studenta účinně fungovat v australské komunitě.Splnění požadavků anglického jazyka pro mezikulturní organizace.Příprava na další studium na Unity College Australia .Příprava na studium v ​​jiných vzdělávacích institucích v Austrálii.PŘEHLED... [-]
Austrálie Queanbeyan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
10 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině