University Senior College Adelaide

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University Senior College byla založena v roce 2002 jako sekulární koedukovaná nezávislá střední škola pro studenty 11. a 12. ročníku, kteří hledají akademickou a podpůrnou Pathway k vysokoškolskému studiu i mimo něj. V roce 2020 představila University Senior College 10. ročník.

Na University Senior College se zavazujeme připravovat studenty na překlenutí propasti mezi středoškolským a terciárním studiem. USC je v současné době jednou z nejvýznamnějších podpůrných škol pro univerzitní sektor v jižní Austrálii, zejména University of Adelaide.

Zatímco náš specializovaný a zkušený tým učitelů spolupracuje se studenty na vytvoření partnerství pro výuku a učení, studenti jsou vyzýváni, aby převzali odpovědnost za své vlastní učení. Školní den na University Senior College je koncipován tak, aby vyhovoval studentům, kteří si vybírají z komplexní nabídky předmětů, které mají jasné odkazy na vstup na univerzitu. V tomto dynamickém prostředí pro dospělé jsou studenti schopni identifikovat a sledovat autentické studijní programy, které poskytují Pathways k odměňování kariérních možností.

Naše jedinečné partnerství s University of Adelaide vytváří vzdělávací Pathway která může být inspirativní. Snadný přístup k akademickým pracovníkům a specializovaným zařízením poskytuje obohacený a inovativní vzdělávací zážitek. Naším cílem je podporovat kooperativní prostředí, které podporuje rozvoj znalostí, dovedností, postojů, soběstačnosti a pocitu vlastní hodnoty, které studentům umožňuje maximalizovat jejich osobní potenciál. Naši studenti pocházejí z velmi různorodého prostředí s více než 80 školami poskytujícími naše místní příjmy.

Místa

Adelaide

Adresa, 1. řádek
Kintore Avenue
5005 Adelaide, jižní Austrálie, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: