Přečtěte si oficiální popis

Melbourne Polytechnic poskytuje odborný výcvik od roku 1912 a dnes nabízí řadu inovativních, praktických programů TAFE (VET) a vysokoškolského studia (Degree), které vám vybaví znalosti a dovednosti, které dokáže vyniknout na rozvíjejícím se a náročném trhu.

Melbourne Polytechnic kurzy jsou navrženy a rozvíjeny s účastí průmyslu, aby studenti získali nejlepší výsledky v oblasti zaměstnanosti.

Melbourne Polytechnic má sedm metropolitních areálů , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus a Heidelberg. Každý školní areál poskytuje jedinečnou, jedinečnou a obohacující zkušenost studentů.

K dispozici je také šest vzdělávacích středisek , Northern Lodge - Eden Park, Severní Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Racing Center, Northern AMEP (Program pro dospělé migrující anglicky) v Broadmeadows, Growling Frog Vineyard a Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

S více než 26 000 přihláškami ročně je Melbourne Polytechnic akreditována pro poskytování přibližně 550 akreditovaných kurzů , z nichž mnohé jsou dostupné buď na plný nebo částečný úvazek. Poskytuje také více než 400 akreditovaných kurzů.

Melbourne Polytechnic současné době nabízí tříleté (a čtyři roky) odborné bakalářské a magisterské tituly v rámci našeho jedinečného praktického učebního prostředí a optimální expozici v průmyslu:

 • Účetnictví
 • Zemědělství
 • Obchod
 • Creative Industries
 • Vzdělání (počáteční roky)
 • Počáteční studie
 • Řízení pohostinství
 • Ilustrace
 • Informační technologie
 • Hudba
 • Hudební průmysl

Neustále vyvíjíme nové klouzavé Pathways a stupně, které nám umožňují růst příležitostí pro naše studenty. V roce 2016 jsme představili Masters of Professional and Practicing Accounting s akreditací CPA, která se ukázala jako velmi populární již jako náš první postgraduální kurz. Budeme zveřejňovat podrobnosti o všech nových kurzech na našich webových stránkách, jakmile budou dokončeny.

Melbourne Polytechnic degree courses nabízejí převod a uznání předchozího studia studentům, kteří již absolvovali národní diplom, pokročilý diplom nebo jiné kvalifikace.

Přímý vstup Associate stupně (2 roky), vložené do všech Melbourne Polytechnic studijních programů nabízejí velkou Pathway (úhrady a uznávání předchozího vzdělávání) příležitosti k dalšímu vzdělávání.

Melbourne Polytechnic dosáhla mezinárodního uznání více než 6 000 přihlášených offshore ročně a 24 vzdělávacích partnerství v Asii a je uznávána viktoriánskou vládou za špičku v mezinárodním vzdělávání, vyhrál nejlepšího poskytovatele v jeho kategorii v roce 2014 a nastupuje v roce 2015.

Melbourne Polytechnic úzké vazby s průmyslem zajišťují studentům možnost získat studijní granty darované průmyslovými sponzory a také rozšiřovat své vlastní sítě pro budoucí úspěch.

Stejně jako při výběru kurzu, situace každého studenta se liší, když přijde čas na školné a my vás můžeme vést strukturou poplatků. Na každé stránce kurzu se nastíní konkrétní poplatky nebo na stránce Mezinárodních studentských poplatků získáte další informace.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Melbourne Polytechnic

Zabezpečte svou budoucnost diplomem grafického designu. Tento kurz v Melbourne Polytechnic má vynikající pověst v oboru grafického designu, který nabízí absolventům skute ... [+]

Zabezpečte svou budoucnost diplomem grafického designu. Tento kurz v Melbourne Polytechnic má vynikající pověst v oboru grafického designu, který nabízí absolventům skutečné pracovní příležitosti prostřednictvím našich rozsáhlých průmyslových sítí.

Vyčnívat z davu

V tomto kurzu rozvíjíte své dovednosti v oblasti designu s vysokým stupněm inovací, takže jste vysoce zaměstnatelní.

V návaznosti na diplomový kurz budete provádět studium na vyšší úrovni s komplexnějšími sděleními a problémy s vizuální komunikací, které budou řešit celou řadu ekonomických, sociálních a environmentálních problémů.

Vaše studie budou zahrnovat:... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Zvyšte své dovednosti a vytvářejte šperky, které splňují standardy v oboru. Melbourne Polytechnic je pokročilý diplom pro šperky a design předmětů se zaměřuje na ruční pr ... [+]

Zvyšte své dovednosti a vytvářejte šperky, které splňují standardy v oboru. Melbourne Polytechnic je pokročilý diplom pro šperky a design předmětů se zaměřuje na ruční práci dovedností a zavádí technologické dovednosti k podpoře individuálního dosažení.

Naučte se v naší profesionální šperkové škole

Chcete-li pokračovat nebo zvýšit kariéru v klenotnictví, tento pokročilý diplom je pro vás. Zaměřuje se převážně na pracovní dovednostní základnu, dozvíte se technické aspekty výroby šperků a získáte znalosti a zkušenosti z oboru.

Mezi dovednosti týkající se dovednosti v oblasti ruční práce patří:

tvorba šperků pomocí historických technikvývoj řady děl pro výrobu šperkůzavádění mechanismů výroby šperkůvytvoření práce pro projekt postgraduálního šperku... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Vyrůstají ve světě designu s pokročilým diplomem architektonického designu Melbourne Polytechnic . Přeměňte svůj sen na práci pro architekta, návrháře budov nebo provozov ... [+]

Vyrůstají ve světě designu s pokročilým diplomem architektonického designu Melbourne Polytechnic . Přeměňte svůj sen na práci pro architekta, návrháře budov nebo provozování vlastní konstrukční firmy na stavbu. Kariéra ve vývoji budov může být jak kreativní, tak i prospěšná.

Různé příležitosti pro vaši budoucnost

Tento kurz vám poskytne znalosti a dovednosti pro realizaci návrhu, prezentace a dokumentace pro bytové a komerční stavební projekty.

Kurz se zaměřuje na myšlenku "simulované kanceláře" s projektovou strukturou, v níž studenti aplikují znalosti získané v projektech v průběhu kurzu.

Třídy kombinují praktické skicování a návrhové práce s výkresy teorie a stavební dokumentace. Naše oddělení používá moderní počítačové programy, které zajišťují, že pracujete v souladu s potřebami průmyslu.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Melbourne Polytechnic

Vyvíjejte svou fotografickou kariéru v Melbourne Polytechnic . Studium pro certifikát IV ve fotografování a zobrazování fotografií s možností začlenit to do diplomu fotog ... [+]

Vyvíjejte svou fotografickou kariéru v Melbourne Polytechnic . Studium pro certifikát IV ve fotografování a zobrazování fotografií s možností začlenit to do diplomu fotografického zobrazování. Pod záštitou NMIT je Melbourne Polytechnic tříčlenná vítězka v australském ceně a ocenění za profesionální fotografie (APPA).

Zaměřte se na kariéru ve fotografování

Studium fotografování a zobrazování fotografií v Melbourne Polytechnic vyvíjíte vaši kreativitu, technické znalosti a obchodní dovednosti, které vám umožní pracovat na volné noze nebo zahájit vlastní fotografické studio. Získáte praktické zkušenosti s mnoha fotografickými zobrazovacími technikami a praktickými postupy (analogovými i digitálními), které se v současné době používají.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Nechte svého vnitřního umělce uvolnit - certifikát Melbourne Polytechnic IV ve výtvarném umění je navržen tak, aby vám poskytl silný základ ve výtvarném umění, s praktick ... [+]

Nechte svého vnitřního umělce uvolnit - certifikát Melbourne Polytechnic IV ve výtvarném umění je navržen tak, aby vám poskytl silný základ ve výtvarném umění, s praktickými ateliérskými předměty v malbě, kreslení, kreslení, tisk, fotografické média, digitální média a naše nové specializace zaměřená na textil (dostupná od roku 2014 v areálu Prahran).

Pevná Pathway ke kariéře dělá něco, co miluješ

Certifikát IV ve výtvarném umění vám poskytne bohaté zkušenosti s 2D uměleckými formami, včetně malířství, grafiky, kresby, ilustrace, digitálního umění a fotografických médií. Vyvinutá s přínosem pro průmysl a s důrazem na inovace a soběstačnost, budete vyzváni k rozvoji kariérových sítí a Pathways pro vaši budoucnost.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Slyšíš nás? Melbourne Polytechnic vám může pomoci začít kariéru v produkci zvuku. Certifikát IV v hudebním průmyslu (Sound Production) je nejlepším místem, jak začít rozv ... [+]

Slyšíš nás? Melbourne Polytechnic vám může pomoci začít kariéru v produkci zvuku. Certifikát IV v hudebním průmyslu (Sound Production) je nejlepším místem, jak začít rozvíjet své znalosti a dovednosti v této vzrušující oblasti.

Začněte ve světě zvuku

Osvědčení IV v oboru Hudební průmysl (Sound Production) je velmi praktické. Pracujete v dobře vybavených zvukových studiích Melbourne Polytechnic , seznámíte se s principy a technikami nahrávání. Oba kampusy (Fairfield a Prahran) mají průmyslové standardní laboratoře Mac se všemi vhodnými programy pro začínající výrobce zvuku a skladatele.

V tomto praktickém kurzu rozvíjíte své dovednosti pomocí živého zvuku a základní počítačové hudby. Budete to dělat na moderních špičkových zvukových zařízeních.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Chcete být hlavním šéfkuchařem? Nebo dokonce vlastní restauraci? Certifikát Melbourne Polytechnic IV v komerčním kuchaři má všechny přísady a techniky, které budete potře ... [+]

Chcete být hlavním šéfkuchařem? Nebo dokonce vlastní restauraci? Certifikát Melbourne Polytechnic IV v komerčním kuchaři má všechny přísady a techniky, které budete potřebovat k vytvoření dokonalé kariéry.

Kompletní balíček jen pro vás

Melbourne Polytechnic je jediné tréninkové zařízení ve Victorii, které poskytuje přístup k plně funkčnímu vinařství a zařízení na zpracování masa na Epping Campus. Máme to nejlepší, abychom vám udělali to nejlepší.

Vzrušující kariérové ​​menu

Certifikát Melbourne Polytechnic IV v obchodním kuchaři spojuje vaši technickou kuchařskou dovednost s tréninkem v oblasti managementu pohostinství. Učíte se od odborníků s odbornou praxí v moderních, moderních zařízeních včetně oblíbené restaurace St Georges v areálu Preston.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 měsíc
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Melbourne Polytechnic

Pokračujte ve své kariéře v oblasti informačních technologií. Najděte svou Pathway k odměňující se kariéře v počítačových systémech a poradenství v oblasti informačních t ... [+]

Pokračujte ve své kariéře v oblasti informačních technologií. Najděte svou Pathway k odměňující se kariéře v počítačových systémech a poradenství v oblasti informačních technologií nebo se stane předním vývojářem obchodních systémů.

Pracujte s vámi, abyste dosáhli svých cílů v oblasti kariéry

Tento kurz je navržen tak, aby poskytoval širokou škálu znalostí a dovedností v širokém spektru oblastí výpočetní techniky a informačních technologií, zejména v oblasti vytváření sítí, podpory IKT, tvorby databází, programování, řízení IT projektů, vývoj webových aplikací a analýz systémů.

Naučte se klíčovým prvkům odvětví informačních technologií. Využijete nejmodernější hardwarový a softwarový průmysl a zároveň budete mít příležitost se specializovat ve vybraném oboru bezpečnosti sítě, vývoji softwaru nebo informačních systémů prostřednictvím vysokoškolského vzdělávání.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Inženýr vaší kariéry pro budoucnost s proudem stavebního inženýrství Melbourne Polytechnic Diploma inženýrské technologie. Práce na důležité infrastruktuře v komunitě při ... [+]

Inženýr vaší kariéry pro budoucnost s proudem stavebního inženýrství Melbourne Polytechnic Diploma inženýrské technologie. Práce na důležité infrastruktuře v komunitě přinesou analytické a návrhové dovednosti a oko pro přesnost života.

Rozmanitý rozsah příležitostí ve strojírenství

Inženýrské stavitelství zlepšuje naše životní prostředí a životní úroveň s návrhem a výstavbou rozsáhlé stavební infrastruktury. Kariérní příležitosti pro kvalifikované zaměstnance jsou v tomto prosperujícím odvětví bohaté.

Možné kariérní dráhy pro navrhovatele zahrnují:

návrhářiinženýrská technická podporaurbanistický asistent... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Být připraveni pracovat za šest měsíců - absolventi diplomu mezinárodního podnikání získat praktické chápání mezinárodní obchodní a marketingové teorie se vztahuje na šir ... [+]

Být připraveni pracovat za šest měsíců - absolventi diplomu mezinárodního podnikání získat praktické chápání mezinárodní obchodní a marketingové teorie se vztahuje na širokou škálu funkcí a úkolů umožňujících studentům přesunout přímo do zaměstnání po ukončení kurzu.

Získejte kvalifikační průmysl preferuje

Průmyslové vhledy a spojení zajišťují, že studenti získají aktuální dovednosti a odbornou přípravu v oboru.

Absolventi tohoto kurzu budou hledáni jako vedoucí pracovníci všech mezinárodně činných firem a institucí, s nimiž spolupracují, včetně vývozců, globálních spotřebitelů, výrobců, poskytovatelů finančních služeb a provozovatelů cestovních a turistických služeb.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Staňte se jedním z tvůrců médií z Melbourne Polytechnic . Zapojte se do diplomu Screen and Media a rozvíjejte své produkční dovednosti, kreativitu, vynalézavost a odolnos ... [+]

Staňte se jedním z tvůrců médií z Melbourne Polytechnic . Zapojte se do diplomu Screen and Media a rozvíjejte své produkční dovednosti, kreativitu, vynalézavost a odolnost jako výrobce filmů na internetu.

Vyvíjejte fólii a propagujte svou osobní značku na digitálním pracovišti

Jako součást kurzu Diploma of Screen and Media budete psát webové stránky a mikro blogy, udržovat aktivní blogy, vytvářet zdroje, zápisníky a pracovní nástroje, které vám pomohou definovat pracovní metody a značku. Rozvíjíte odolnost malých podniků a kreativní všestrannost, která bude vynikajícím zdrojem pro budoucí nezávislou nebo podnikatelskou práci.

V tomto kurzu se budete věnovat cyklům rychlého vývoje, tvorby a publikování krátkých mediálních děl. Velký důraz je kladen na navrhování animací a digitálních efektů, vytváření digitálních efektů a fotografování pro obrazovku.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Spravujte svou kariéru ve stavebnictví pomocí Melbourne Polytechnic stavebnictví a stavebnictví Melbourne Polytechnic . Máte zkušenosti s praktickými zkušenostmi, ať se v ... [+]

Spravujte svou kariéru ve stavebnictví pomocí Melbourne Polytechnic stavebnictví a stavebnictví Melbourne Polytechnic . Máte zkušenosti s praktickými zkušenostmi, ať se vaše kariéra dostane na další úroveň a budete řídit komerční nebo domácí staveniště s vaším vedením.

Stavebnictví potřebuje vaše vedoucí schopnosti

Výstavba je prosperujícím odvětvím a využíváním svých schopností jako lídra v tomto rychle se rozvíjejícím obchodu využíváte příležitostí ke zdokonalování dovedností, učení a rozvíjení vlastního podnikání. Případně se stane ještě cennějším zaměstnancem jakéhokoli stavebního zaměstnavatele.

Naučte se základy správy budov, včetně projektového rizika, standardů kvality souvisejících se stavebním průmyslem, styku s klientem a příslušných systémů kalkulace.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Navrhněte svou dokonalou kariéru. Využijte své současné schopnosti v oblasti designu interiéru, abyste vás zavedli do světa komerčního designu interiéru. Pracujte pro vel ... [+]

Navrhněte svou dokonalou kariéru. Využijte své současné schopnosti v oblasti designu interiéru, abyste vás zavedli do světa komerčního designu interiéru. Pracujte pro velké firemní klienty a prestižní zákazníky, abyste uvolnili svůj tvůrčí vkus do svého světa.

Prosperuje v profesi, která oceňuje špičkový design v komerčním prostředí.

Možné kariérní výsledky po ukončení diplomu o designu interiéru a dekorace zahrnují:vlastník / správce firmynávrhář interiérůkonzultant interiérůKvalifikovaní, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů

Melbourne Polytechnic vás naučí základním principům a technikám, jak začít svou kariéru v interiérovém designu. Naši kvalifikovaní a zkušení učitelé designu se zaměřují na váš pokrok během celého kurzu a poskytují kvalitní osobní pozornost, abyste zajistili, že jste připraveni v průmyslu. Budete mít příležitost navštívit neocenitelné návštěvy na místě a učit se od předních odborníků.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Myslíte si, že sami koordinujete hudební festival, pořádáte dynamickou firemní akci nebo zahájíte vlastní svatební plánování? Melbourne Polytechnic vám umožní rozvíjet si ... [+]

Myslíte si, že sami koordinujete hudební festival, pořádáte dynamickou firemní akci nebo zahájíte vlastní svatební plánování? Melbourne Polytechnic vám umožní rozvíjet silné a praktické organizační schopnosti nezbytné pro kariéru v rychle se rozvíjejícím a dynamickém průmyslu řízení událostí.

Dokonalé provedení vždy

Melbourne Polytechnic Diploma of Events vás učí všechny dovednosti potřebné pro běh událostí bez problémů, včetně:

rozpočtovánívedení lidísystémy jízdenekstagingpotravin a nápojůPomáhá při organizování dynamických akcí v Melbourne Polytechnic a má možnost získat placenou nebo dobrovolnou práci na festivalech, konferencích a významných kulturních a sportovních akcích.... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Pokud vaše vášeň vytváří vlastní návrhy hudby a zvuku, diplom Melbourne Polytechnic Sound Production dokáže vylepšit vaše dovednosti na profesionální standardy komerčního ... [+]

Pokud vaše vášeň vytváří vlastní návrhy hudby a zvuku, diplom Melbourne Polytechnic Sound Production dokáže vylepšit vaše dovednosti na profesionální standardy komerčního uvolnění.

Staňte se odborníkem na zvukovou produkci a vytvořte vlastní hudbu

V kurzu Diploma of Sound Production vylepšujete své dovednosti jako DJ, skladatel, zvukový designér a / nebo zvukový producent.

Možná jste již dokončili Certifikát IV v produkci zvuku - buď na plný úvazek, na částečný úvazek nebo přes rychlou volbu.

Melbourne Polytechnic Sound Studios (ve společnosti Fairfield a Prahran) jsou plně vybaveny, aby vám umožnily specializovat se na produkci elektronické hudby a zvuku pro komerční vydání, živé vystoupení, divadlo, film a televizi.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Zajistěte, aby váš zájem o všechny věci zeleně získal dobře vyhledávanou kvalifikaci v diplomu zahradnictví. Buďte jediným poskytovatelem poradenství o vhodnosti rostlin, ... [+]

Zajistěte, aby váš zájem o všechny věci zeleně získal dobře vyhledávanou kvalifikaci v diplomu zahradnictví. Buďte jediným poskytovatelem poradenství o vhodnosti rostlin, zdraví a designu a stanete se odborníkem, který tento stále se měnící a dynamický průmysl potřebuje - čeká na to obohacující kariéra.

Staňte se zahradníkem se specializovanou kariérou

Zahradnictví hraje stále důležitější roli při ochraně životního prostředí a udržování flóry pro budoucí generace.

Náš program zahradnictví je rozmanitý a usnadňuje vstup do řady průmyslových odvětví, včetně krajinné výstavby a designu, místní správy, údržby smluv, poradenských služeb, botanických zahrad a zahradnických podniků.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Díky diplomu zemědělství Melbourne Polytechnic budete v popředí odborných znalostí a dovedností, které jsou poptávka v celé Austrálii. Se zvýšeným znepokojením ohledně do ... [+]

Díky diplomu zemědělství Melbourne Polytechnic budete v popředí odborných znalostí a dovedností, které jsou poptávka v celé Austrálii. Se zvýšeným znepokojením ohledně dobrých životních podmínek zvířat a chovu hospodářských zvířat, zdraví půdy a udržitelného hospodaření a řízení klimatických rizik je zemědělství dynamickým průmyslem, které poskytne odměňování.

Posílit vaše vyhlídky na zaměstnání

S diplomem zemědělství získáte specializované, odborné dovednosti a znalosti, které můžete využít v různých firmách v okolí Victoria a země. Uvědomte si zdůvodnění mnoha různých způsobů hospodaření, proč je pastvina a půdní zdraví životně důležité pro živočišnou výrobu a je možné určit postupy, které mají zlepšit efektivitu hospodaření.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Uvolněte svůj vedoucí potenciál v pohostinství - využijte silné praktické dovednosti, praktické zkušenosti a vynikající schopnosti vedení s diplomem pohostinství Melbourn ... [+]

Uvolněte svůj vedoucí potenciál v pohostinství - využijte silné praktické dovednosti, praktické zkušenosti a vynikající schopnosti vedení s diplomem pohostinství Melbourne Polytechnic . Získejte všechny dovednosti potřebné pro získání manažerského postavení v rámci tohoto vzrušujícího a rostoucího odvětví.

Buďte vůdcem vaší budoucnosti v pohostinnosti

Melbourne Polytechnic Diploma Hospitality vám pomůže dosáhnout vašich cílů vedení. Kariérové ​​oblasti pro profesionály v oblasti pohostinství jsou:

majitel / správce restauracemanažer místamanažer cateringového střediskahotelový manažer

Přístup k odborným kvalifikovaným odborníkům... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Naučte se základy marketingu a připravte se na práci za šest měsíců s diplomem marketingu a komunikace Melbourne Polytechnic . Využijte silné pověsti kurzu v oboru, získa ... [+]

Naučte se základy marketingu a připravte se na práci za šest měsíců s diplomem marketingu a komunikace Melbourne Polytechnic . Využijte silné pověsti kurzu v průmyslu, získané důrazem na praktické uplatnění současné marketingové teorie.

Absolvent s praktickými a teoretickými dovednostmi

Absolvent se solidními teoretickými znalostmi a praktickými pracovními zkušenostmi, zvyšuje vaši zaměstnatelnost v řadě marketingových úvodních úrovní.

Teorie a praxe jsou klíčem k úspěchu

Předmět poskytuje úvod do základních pojmů marketingu, včetně specializované marketingové teorie a jejího uplatnění v dnešním obchodním světě.

... [-]
Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Diplom Melbourne Polytechnic pro výchovu a péči v raném dětství je prospěšný způsob, jak upevnit své odborné kvalifikace a dovednosti. S rostoucí poptávkou v sektoru vzdě ... [+]

Diplom Melbourne Polytechnic pro výchovu a péči v raném dětství je prospěšný způsob, jak upevnit své odborné kvalifikace a dovednosti.

Posílejte svou kariéru v oblasti služeb pro děti

S rostoucí poptávkou v odvětví vzdělávání a péče v raném dětství není lepší čas upgradovat vaše kvalifikace.

Díky vysoce uznávanému diplomu Melbourne Polytechnic budete kvalifikováni jako vedoucí dětského pokoje, zodpovědný za programové plánování s cílem podpořit rozvoj dětí ve vaší péči. Budete také mít způsobilost pracovat jako chůva v soukromých domech.

Můžete také spustit tříleté programy pro matku v registrovaných mateřských školách nebo pokročit na vysokoškolské studium, včetně bakalářského studijního programu Melbourne Polytechnic nebo bakalářského vzdělání (počáteční roky).... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic

Buďte v černé s Melbourne Polytechnic ... [+]

Buďte v černé s diplomem účetnictví Melbourne Polytechnic . Seznámí se se základy účetnictví a pracuje na akademických dovednostech, které musí být registrovaným daňovým zprostředkovatelem.

Buďte rychle připraveni na práci

Využijte naší reputace v průmyslu a odborné výuky, abyste zajistili, že budete připraveni na práci za šest měsíců. Kurz je akreditován profesními subjekty účetního průmyslu a Melbourne Polytechnic nabízí konferenci připravenou na kariéru a příležitosti k vytváření sítí. Jste na cestě k roli asistenta účetního, ideální začátek do vzrušující účetní kariéry.

Vyvážená kniha dovedností

Diplom účetnictví vám poskytuje kritické dovednosti a znalosti požadované na Pathway k tomu, že jste registrovaným daňovým zprostředkovatelem a pomocným účetním.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Polytechnic
Adresa, 1. řádek
Melbourne, Victoria, Austrálie
Website
Telefonní číslo
+61 3 9269 1200