Přečtěte si oficiální popis

Ahoj, jsem Jennifer

Podnikatel, roztleskávačka, networker a foodie, které jsou zaměřeny na pomoc mladým lidem, aby se stali osobou, kterou skutečně chtějí být. Založil jsem svou společnost Go For it Brussels s cílem vytvořit příležitosti pro studenty vysokoškolského a postgraduálního studia, aby se profesionálně vyvíjeli a zároveň si užívali zkušenosti, které byly jednou za život.

Na Go For it Brussels spolupracujeme v malém, ale rozmanitém týmu, který má společně téměř třicet let zkušeností se studenty. Věříme, že cestování, prožívání nových kultur, setkání s novými lidmi jsou klíčové zážitky, které dokáží utvářet, kdo jste jako člověk, a okamžitě rozmnožit své možnosti.

Pro mě šest měsíců, které jsem strávil ve Francii, studoval ve Francii, byly některé z nejlepších časů v mém životě. Pracovala jsem tak tvrdě a nezůstalo spát dost - a já jsem všechny šaty odvrátil, protože jsem neuměl mydlo. Moje matka nebyla potěšena! Ale přátelé, které jsem udělal, dovednosti, které jsem se naučil, a důvěru, kterou jsem získala v důsledku toho, že musím přijít na tolik různých věcí, je to, co opravdu zůstává se mnou dokonce i nyní, let později, když je technika mýtného (prakticky) dokonalá . Věříme také v kvalitu a poskytnutí hodnoty, kterou nemůžete nikde jinde. Proto jsme v našich programech kladli důraz na profesionální pokrok.

Chceme, aby každý student byl zajištěn hluboký zážitek, ať už se vydávají na celý semestr v zahraničí nebo cestují po dobu jednoho týdne, a proto jsme do všech našich programů začlenili portugalský stavitel: jasný cenný prvek pro ukázání budoucího zaměstnavatele.

Je to proto, že v době bezplatné wifi a cestovních aplikací věříme, že z cestování je ještě mnohem víc, než jen zábavná doba.

Z čeho jsme

Náš tým hostil stovky studentů za posledních patnáct let a trénoval a instruoval více než 130 lidí, aby jim pomohl růst do superhrdinů, které mají být. Zde je typ výhod, které oznamují z jejich zkušeností:

  • Měla jsem nezapomenutelný zážitek, úplně bych to udělala znovu
  • Když jsem požádal o absolventskou školu / práci / stáž, mé zkušenosti v praxi skutečně pomohly uzavřít smlouvu
  • Naučil jsem se hodně o sobě a získala jsem přehled o mých možných kariérách
  • Naučil jsem se praktické životní dovednosti a já.


Žádné malé plány

Máme prokázané zkušenosti s poskytováním nejlepších stáží a hostování nejlepších studentů. Našim studentům učíme, jak se stát nejlepšími, co mohou být, a vyjednáváme jim o skvělých pozicích v hostitelských kancelářích. Win-win! Poskytujeme průběžné mentorské a trenérské studium, abychom vytvořili vizi pro svou kariéru.


Porozumění

Dostáváme to, někdy je těžké být dlouho od rodiny a přátel a mezi prací a studiem života může být těžké. Byli jsme tam a my jsme vyvinuli citlivost a soucit držet studenty ruku v jejich hodině potřeby a pomáhat jim dostat se přes potíže


Místní know-how

Máme solidní základnu v Evropě, kde působíme a pracujeme již řadu let. Můžeme nastavit velké stáže a návštěvy na místě, protože máme kontakty, abychom to udělali dobře. S námi začíná kulturní výměna, jakmile zahájíme rozhovor, a budete povzbuzováni, abyste uvažovali o sobě a vaší kultuře a získali byste neocenitelný pohled na interkulturní komunikaci na každém kroku.

Proč Brusel

Instituce EU

Brusel je jádrem tvorby politik EU a obsahuje tři hlavní body politiky EU

Vládní záležitosti

Se stovkami skupin, společností a sdružením působících v obhajobě a evropských záležitostech je Brusel sídlem více lobbistů než Washington DC.

Mezinárodní obchod

Velké i malé podniky se shromažďují v sídle EU

Pohodlné cestování

Desítky levných letů za den do Evropy, stejně jako vlaky, autobusy a další možnosti cestování.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Go For it Brussels

Toto je vaše šance dostat tuto nepolapitelnou linii do svého životopisu: zkušenost! Program zahrnuje přijetí na Vesalius College pro krátký akademický program, který zahr ... [+]

Pomáháme vám vstoupit do profesionálního světa - zatímco jste stále studentem.

Myslíte si, že jste tajně podezříváni, že jste určeni pro větší věci, ale nemůžete si zcela uvědomit svůj další krok? Narodili jste se létat, ale také opravdu chcete mít nohy na zemi?

Stáž, odkud nebudeš chtít jít domů

Najdeme vám skvělou stáž v Bruselu pomocí vašeho profilu a naší sítě a pověsti. Vy, můj přítel, namísto toho, že byste se bouchla hlavou o zdi, když se zajímá, proč slyšíte cvrčci poté, co jste se obrátili na dvě stě organizací, že budete žehlit šaty a zabalit si tašku. Nedělejte si chybu: budete muset tvrdě pracovat a respektovat vaši kancelář - nemůžeme to udělat pro vás. Ale budete mít k dispozici trenéra a instruktora, který vás bude vést, povzbudit a strategicky s vámi na každém kroku.... [-]

Belgie Brussels
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
1 - 3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Go For it Brussels

Proč nepoužíváte léto, abyste svůj životopis pokročili a získali jste zkušenosti s praxí v oblasti, o kterou máte zájem? Brusel je kosmopolitní tavící kotel Evropy, skvěl ... [+]

Nejste unaveni prohlížet si inzeráty, které vyžadují zkušenosti? A jak to máš mít zážitek GET?

Můžeme pomoct

Pokud jste vysokoškolák nebo vysokoškolák na univerzitě v EU, nebo v Norsku nebo ve Švýcarsku, je to program pro vás! Pomůžeme vám bezproblémově přejít z akademického do profesionálního světa.

Co dostaneš:

umístění stáže ve vaší oblasti zájmu: zjistíme, že je pro vás po konzultaci: není třeba odeslat 100 žádostíkariérní rozvoj koučování: od optimalizace CV a motivačních dopisů k poradenství v profilu LinkedIn vás budeme koučovat na hledání a prezentaci vašich silných stránek a určení hodnoty, kterou můžete přinéstmístní orientaci a poradenství, takže se nikdy necítíte ztracené v neznámém džungli: vždy budete mít přátelskou osobu, která vám zavolá, pokud potřebujete pomoc nebo raduZačněte ve sloupové pozici... [-]
Belgie Brussels
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
2 - 6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship