Go For it Brussels

Úvod

Read the Official Description

Ahoj, jsem Jennifer

Podnikatel, roztleskávačka, networker a foodie, které jsou zaměřeny na pomoc mladým lidem, aby se stali osobou, kterou skutečně chtějí být. Založil jsem svou společnost Go For it Brussels s cílem vytvořit příležitosti pro studenty vysokoškolského a postgraduálního studia, aby se profesionálně vyvíjeli a zároveň si užívali zkušenosti, které byly jednou za život.

Na Go For it Brussels spolupracujeme v malém, ale rozmanitém týmu, který má společně téměř třicet let zkušeností se studenty. Věříme, že cestování, prožívání nových kultur, setkání s novými lidmi jsou klíčové zážitky, které dokáží utvářet, kdo jste jako člověk, a okamžitě rozmnožit své možnosti.

Pro mě šest měsíců, které jsem strávil ve Francii, studoval ve Francii, byly některé z nejlepších časů v mém životě. Pracovala jsem tak tvrdě a nezůstalo spát dost - a já jsem všechny šaty odvrátil, protože jsem neuměl mydlo. Moje matka nebyla potěšena! Ale přátelé, které jsem udělal, dovednosti, které jsem se naučil, a důvěru, kterou jsem získala v důsledku toho, že musím přijít na tolik různých věcí, je to, co opravdu zůstává se mnou dokonce i nyní, let později, když je technika mýtného (prakticky) dokonalá . Věříme také v kvalitu a poskytnutí hodnoty, kterou nemůžete nikde jinde. Proto jsme v našich programech kladli důraz na profesionální pokrok.

Chceme, aby každý student byl zajištěn hluboký zážitek, ať už se vydávají na celý semestr v zahraničí nebo cestují po dobu jednoho týdne, a proto jsme do všech našich programů začlenili portugalský stavitel: jasný cenný prvek pro ukázání budoucího zaměstnavatele.

Je to proto, že v době bezplatné wifi a cestovních aplikací věříme, že z cestování je ještě mnohem víc, než jen zábavná doba.

Z čeho jsme

Náš tým hostil stovky studentů za posledních patnáct let a trénoval a instruoval více než 130 lidí, aby jim pomohl růst do superhrdinů, které mají být. Zde je typ výhod, které oznamují z jejich zkušeností:

  • Měla jsem nezapomenutelný zážitek, úplně bych to udělala znovu
  • Když jsem požádal o absolventskou školu / práci / stáž, mé zkušenosti v praxi skutečně pomohly uzavřít smlouvu
  • Naučil jsem se hodně o sobě a získala jsem přehled o mých možných kariérách
  • Naučil jsem se praktické životní dovednosti a já.


Žádné malé plány

Máme prokázané zkušenosti s poskytováním nejlepších stáží a hostování nejlepších studentů. Našim studentům učíme, jak se stát nejlepšími, co mohou být, a vyjednáváme jim o skvělých pozicích v hostitelských kancelářích. Win-win! Poskytujeme průběžné mentorské a trenérské studium, abychom vytvořili vizi pro svou kariéru.


Porozumění

Dostáváme to, někdy je těžké být dlouho od rodiny a přátel a mezi prací a studiem života může být těžké. Byli jsme tam a my jsme vyvinuli citlivost a soucit držet studenty ruku v jejich hodině potřeby a pomáhat jim dostat se přes potíže


Místní know-how

Máme solidní základnu v Evropě, kde působíme a pracujeme již řadu let. Můžeme nastavit velké stáže a návštěvy na místě, protože máme kontakty, abychom to udělali dobře. S námi začíná kulturní výměna, jakmile zahájíme rozhovor, a budete povzbuzováni, abyste uvažovali o sobě a vaší kultuře a získali byste neocenitelný pohled na interkulturní komunikaci na každém kroku.

Proč Brusel

Instituce EU

Brusel je jádrem tvorby politik EU a obsahuje tři hlavní body politiky EU

Vládní záležitosti

Se stovkami skupin, společností a sdružením působících v obhajobě a evropských záležitostech je Brusel sídlem více lobbistů než Washington DC.

Mezinárodní obchod

Velké i malé podniky se shromažďují v sídle EU

Pohodlné cestování

Desítky levných letů za den do Evropy, stejně jako vlaky, autobusy a další možnosti cestování.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Semestrální praxe a studijní programy

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Belgie Brussels

25 hodin týdně pracuje ve zvolené profesní oblasti v Bruselu v Belgii. Hvězda vašeho životopisu, která vám získá body pro absolventskou školu, vynikne ve vašich budoucích žádostech o zaměstnání, dává vám to sofistikované hrany, které jste chtěli v síti. Současně si vezměte kurzy a získejte kredity na svůj titul. Čtyři měsíce, které změní váš pohled na svět a zlepší vaše vyhlídky, ať se rozhodnete dělat. [+]

Studium v ​​zahraničí - Intern - Bavte se - Prozkoumejte svět a objevujte se

Myslíte si, že jste tajně podezříváni, že jste určeni pro větší věci, ale nemůžete si zcela uvědomit svůj další krok? Narodili jste se létat, ale také opravdu chcete mít nohy na zemi?

Neboj se. Vzrušení a plánování jsou oba možné - současně. Dobrodružství lze kombinovat s bezpečností - a mělo by to být!

Připojte se k nám a zjistěte, jak můžete svítit a růst.

Stáž, odkud nebudeš chtít jít domů

25 hodin týdně pracuje ve zvolené profesní oblasti v Bruselu v Belgii. Hvězda vašeho životopisu, která vám získá body pro absolventskou školu, vynikne ve vašich budoucích žádostech o zaměstnání, dává vám to sofistikované hrany, které jste chtěli v síti.... [-]


Letní kurzy

Letní stážový program

Campus forma Denní studium 6 - 10 týdnů September 2019 Belgie Brussels

Proč nepoužíváte léto, abyste svůj životopis pokročili a získali skutečné zkušenosti v oblasti, o kterou máte zájem? Brusel je kosmopolitní tavící kotel Evropy, skvělé místo, kde můžete začít budovat svou mezinárodní kariéru. [+]

Stáž, odkud nebudeš chtít jít domů

Ponořte se na plný úvazek ve vybrané oblasti. Flexibilní start a doba trvání: doporučujeme minimální pobyt 8 týdnů.

Trénujte své superpohony

Uveďte svůj životopis s pracovním zážitkem v multikulturním hlavním městě Evropy. Ať už se cítíte soustředěna na určitou oblast nebo si nejste jisti, odkud můžete začít, můžeme vám pomoci.

Individuální plán úspěchu: věnujeme vám čas, abychom vás poznali a pomáháme vám při sestavování plánu úspěšné kariéry.Umístění stážistů: Požádáme o vás, nemusíte se obávat žádného procesu.Koučování: v skupině nebo ve skupině a jeden na jednom zasedání se naučíte, jak si napojit své silné profesionální spojení. Získáte cenné tipy pro vyjednávání o svých úkolech, o vašem čase ao vašich vztazích v kanceláři.Portfolio: Uveďte kompletní sadu nástrojů pro další aplikaci. Nikdy se necítíte ztracené!... [-]

Videos

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship