Up With People

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Up s lidmi je globální organizace vzdělání, která si klade za cíl přivést na svět společně prostřednictvím služby a hudby. Jedinečná kombinace mezinárodního cestovního ruchu, vzdělávání služeb, vývoj vedení a divadelního umění nabízí studentům jedinečný zážitek a cestu, aby se rozdíl ve světě, jednu komunitu v čase.

Od roku 1965, Up s lidmi poskytl mladým lidem z celého světa unikátní mezinárodní vzdělávací zážitek nesrovnatelný s jakýmkoli jiným programem. Více než 22.000 mladých představitelé 131 zemí vycestovalo s Up s lidmi a jsou nyní součástí naší celosvětové sítě absolventů.

Včleněn jako 501 (c) (3) nezisková organizace, hudby a umění byly vždy nedílnou součástí naší studentské praxe. Vzhledem k tomu, svět se změnil, tak i má náš program. Jakmile primárně ovlivňuje komunity prostřednictvím našich hudebních produkcí, současná Up s lidmi programu věnuje také velmi skutečnou potřebu mladých lidí z celého světa, aby se stal globální občané, rozvíjet porozumění rozmanitosti a kultur, a naučit se hodnoty dobrovolnictví jako způsob, jak mít pozitivní dopad na svět.

Dnes má naše odlišné jeden nebo dva semestrální program trvá účastníky, aby téměř 20 obcích na alespoň dvou různých kontinentech. V každé komunitě, budou studenti stráví 4 - 7 dnů bydlení v hostitelských rodinách, dobrovolnictví s místními neziskovými nebo občanských organizací, navštěvovat vzdělávací semináře, poznávání regionu a provedením 2-hodinový profesionální jevištní show pro členy komunity ,

V každé komunitě navštívíme, úzce spolupracujeme s našimi sponzory a vybranými příjemci, aby trvalý pozitivní dopad přes stovky hodin dobrovolné práce provádějí naši studenti. Náš pobyt je stručná, ale náš dopad je dlouhodobý. Pracujeme tvrdě s cílem zvýšit povědomí o místním neziskovým a občanských organizací a inspirovat členy komunity, aby se zapojili do jejich komunity a "najít svůj hlas", aby se pozitivní dopad, lokálně i globálně.

Místa

Brusel

Adresa, 1. řádek
Up with People Europe
Rue De Belle Vue 3-b1

1000 Brusel, Belgie

Denver

Adresa, 1. řádek
6800 Broadway, Suite 106

80221-2851 Denver, Colorado, Spojené státy americké