Přečtěte si oficiální popis

Up s lidmi je globální organizace vzdělání, která si klade za cíl přivést na svět společně prostřednictvím služby a hudby. Jedinečná kombinace mezinárodního cestovního ruchu, vzdělávání služeb, vývoj vedení a divadelního umění nabízí studentům jedinečný zážitek a cestu, aby se rozdíl ve světě, jednu komunitu v čase.

Od roku 1965, Up s lidmi poskytl mladým lidem z celého světa unikátní mezinárodní vzdělávací zážitek nesrovnatelný s jakýmkoli jiným programem. Více než 22.000 mladých představitelé 131 zemí vycestovalo s Up s lidmi a jsou nyní součástí naší celosvětové sítě absolventů.

Včleněn jako 501 (c) (3) nezisková organizace, hudby a umění byly vždy nedílnou součástí naší studentské praxe. Vzhledem k tomu, svět se změnil, tak i má náš program. Jakmile primárně ovlivňuje komunity prostřednictvím našich hudebních produkcí, současná Up s lidmi programu věnuje také velmi skutečnou potřebu mladých lidí z celého světa, aby se stal globální občané, rozvíjet porozumění rozmanitosti a kultur, a naučit se hodnoty dobrovolnictví jako způsob, jak mít pozitivní dopad na svět.

Dnes má naše odlišné jeden nebo dva semestrální program trvá účastníky, aby téměř 20 obcích na alespoň dvou různých kontinentech. V každé komunitě, budou studenti stráví 4 - 7 dnů bydlení v hostitelských rodinách, dobrovolnictví s místními neziskovými nebo občanských organizací, navštěvovat vzdělávací semináře, poznávání regionu a provedením 2-hodinový profesionální jevištní show pro členy komunity ,

V každé komunitě navštívíme, úzce spolupracujeme s našimi sponzory a vybranými příjemci, aby trvalý pozitivní dopad přes stovky hodin dobrovolné práce provádějí naši studenti. Náš pobyt je stručná, ale náš dopad je dlouhodobý. Pracujeme tvrdě s cílem zvýšit povědomí o místním neziskovým a občanských organizací a inspirovat členy komunity, aby se zapojili do jejich komunity a "najít svůj hlas", aby se pozitivní dopad, lokálně i globálně.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Up With People

Při pohledu na program Gap rok? Chcete strávit 6 nebo 12 měsíců cestuje po světě? Up s lidmi, nabízí již jeden z nejunikátnějších Gap Year zážitky pro mladé lidi z celého ... [+]

Při pohledu na program Gap rok? Chcete strávit 6 nebo 12 měsíců cestuje po světě? Up s lidmi, nabízí již jeden z nejunikátnějších Gap Year zážitky pro mladé lidi z celého světa již více než pět desetiletí. Rozmanitost zkušeností dostupných v kontaktu s přáteli je ideální pro toho, kdo chce maximalizovat svůj volný rok příležitost!

Mezera rok je často definována jako období, kdy studenti pauzu od formálního vzdělání udělat něco, co poskytuje osobní růst přes cestování, služby komunitní a / nebo stáží.

"Já bych neměl být člověk, dnes jsem, aniž bych Gap Rok strávený s kontaktu s přáteli, mezi střední a vysoké školy. Jsem tak vděčný, že můj celý rok ve věku 18 let strávil cestováním po světě. " - UWP alumna Juli z Minnesota, USA Pro mnoho lidí, mezera rok je přijata mezi vysoké školy / SŠ i VŠ. Jiní rozhodnou se vzít svůj volný rok v průběhu vysoké školy nebo dokonce i po dokončení jejich vzdělání a před začátkem kariéry. Up s lidmi jsou studenti ve věku 17 až 29, takže vám můžeme nabídnout tuto příležitost kdykoli to vyhovuje vašim osobním a vzdělávací plány!... [-]

Belgie Brusel Spojené státy americké Denver
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině