Přečtěte si oficiální popis

Vesalius College je jednou z mála vysokoškolských institucí v Bruselu, která nabízí bakalářské tituly zaměřené na Evropu pouze vyučované v anglickém jazyce. Vesalius College založená v roce 1987 Univerzitou Vrije v Bruselu a Bostonskou univerzitou, nabízí vzdělání v americkém stylu, které zahrnuje malé třídy, nízké poměry studentů a učitelů a účastnické zkušenosti ve třídě. Vesalius College plně využívá svého postavení v hlavním městě Evropy s přednáškami evropských politiků, diplomatů, podnikatelů, novinářů a dalších odborníků. S různorodým studentským tělem ze všech koutů světa (50 národností) Vesalius College poskytuje obohacující akademický a kulturní zážitek.

Vesalius College je registrována u Ministerstva školství Vlámského společenství (Belgie) jako Institut vysokoškolského vzdělávání a všechny jeho programy jsou akreditovány Nizozemsko-vlámskou akreditační organizací (NVAO).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Vesalius College

Vesalius College nachází v Bruselu, hlavním městě Evropy a nabízí studentům jedinečný letní zážitek. Léto trvající pouhých 7 týdnů dává studentům zaměřený akademický prog ... [+]

Vesalius College nachází v Bruselu, hlavním městě Evropy a nabízí studentům jedinečný letní zážitek. Léto trvající pouhých 7 týdnů dává studentům zaměřený akademický program a příležitost zažít a prozkoumat to nejlepší z evropské kultury a cestování.

Letní program Vesalius College skládal z kurzů Business, Communications, International Affairs a International

Kurzy

Léto 2020 (TBC)

Maximální zatížení kurzu je 2 kurzy.

Umění v BelgiiBelgický pivovarský průmysl v globálním kontextu: podnikání, ekonomika, kultura a inovaceZásady organizačního řízeníŘídicí systémy řízení Obchodní modely a vedení v dobách přechoduGlobální udržitelnost a společnostGamifikace v politice, podnikání a komunikaci: interdisciplinární přístupÚvod do fotožurnalistikyEvropský film, kultura a současné vizeStážLidská práva a mezinárodní trestní právo: Případ Mezinárodního trestního soudu Etnický konflikt, smíření a rekonstrukcePOL 225G, Globální terorismus, Boj proti terorismu a (De-) Radikalizace POL234G, Ekonomie a politika EUPOL 261G, Dějiny a politika moderního Středního východuPOL 334G, Evropská unie ve světě... [-]
Belgie Brusel
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Vesalius College, Building your Future in the Capital of Europe

Vesalius College vzw/asbl
Adresa, 1. řádek
Vesalius College Pleinlaan 5
B-1050 Brusel, Belgie
Website
Telefonní číslo
+32 2 614 81 70