Přečtěte si oficiální popis

Bermuda College je komunitní škola snaží nabízet nejvyšší standardy akademické a profesní dokonalosti, založený ne tolik na něčí pozadí vstupující - ale na tom, co z nich nebyl schopen dosáhnout na dokončení studia. Je to jedna z mála vysokých škol komunity svou velikostí v západní polokouli, který se může pochlubit virtuálním kampusu s pokrytí bezdrátovým signálem k dispozici campus-široký!

Vysoká škola byla vytvořena parlamentu Bermud průchodem aktu Bermuda College v roce 1974 sloučením tří vzkvétajících institucí: Technického institutu Bermuda se sídlem v roce 1956, Bermudský Hotel and Catering College (1965) a akademický Sixth Form Centre (1967).

Vize

Bermuda College bude uznána místní i mezinárodní úrovni jako centrum pro vzdělávací excelence, protože reaguje na různorodé potřeby komunity přes inovativní, kvalita výuky a výzkumu, který studentům umožňuje obohatit jejich život intelektuálně, ekonomicky, sociálně a kulturně.

Poslání

Bermuda College, jediný terciární úrovni institucí, na Bermudách, se zavázala k založení Bermuda se studenty na cest k úspěchu poskytováním komplexních akademické a odborné vzdělání, spolu s odbornou přípravou, osobní i akademické podpůrné služby, kvalitní zázemí a interaktivní partnerství s místní i mezinárodní subjekty.

Základní hodnoty

Závazek vůči studenty

Předvídat potřeby studentů
Udržovat životaschopné programy, které převádějí na univerzitu a / nebo aby studenti byli úspěšní na pracovišti
Usilovat k uspokojení studenta a retence
Hodnota a soucítit s našimi studenty; a být si vědom toho, co trvalo jim, aby se k tomuto bodu
zapojit absolventů

kvalitní výuka

stimulovat studenty
Vytvořte pulzující včetně, výchovné prostředí
Patří kreativitu ve třídě
Rozvíjet strategie pro řešení různých stylů učení
Přidanou hodnotu pro každého studenta, který přichází do naší College
Demonstrovat aktuálnost v evidenci

Závazek k zaměstnancům

Poskytly dostatečné zdroje
Cení práci každého zaměstnance jako smysluplný součást celku
Poskytnout jistotu zaměstnání
Podporovat rovnováhu mezi pracovním a rodinným závazkům
Rozvíjet zdraví, wellness a společenské aktivity

Respekt, uznání a které má být hodnoceno

Zahrnovat všemi zúčastněnými stranami v rozhodnutích, která ovlivňují jejich oblastí
Umožnit zaměstnancům rozhodnout o postup v oblasti jejich odbornosti
Uznat zaměstnancům za dělá správnou věc, a podle toho odměnit
Podporovat spolupracovníky a podporovat se navzájem studentům i veřejnosti

Odhodlání dostát vysokým standardům

Make závazek k vynikající práci a kvalitním výsledkům
Vykonávat práci, která přidává hodnotu a splňuje stanovené cíle
Ukázat hrdost na práci
Ujistěte se, že všechny oblasti fungují efektivně a účinně
Monitor programy, služby a obchodní struktury, aby je proud
Uplatňovat normy důsledně

Stabilita, bezpečnost a zabezpečení

Použít public relations jako nástroj v souvislosti s nabízením instituci
Vytvoření životaschopného organizace
Vytvořit bezpečné prostředí kampusu
Vytvoření postupně dynamické pracovní prostředí
Stanovit jasné písemné postupy a popisy práce
Poskytují školení pro zaměstnance na standardních operačních postupů
Respektovat a umožnit svobodu projevu
Vyvíjet dobře definované nástupnictví plány pro jednotlivá oddělení

Kompetence a odpovědnosti

Demonstrovat odhodlání dosáhnout interních a externích zúčastněných stran
Zavázat se k rovnosti a spravedlnosti
Odhodlána provádět svou práci
Drží vzájemně odpovědní za udržování našich základních hodnot
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Bermuda College

OSHA-10 hodin Výstavba Školení je dva (2) denní kurz určen pro stavební dodavatelé, své nadřízené, a pracovníky, s autoritativní znalosti o otázkách bezpečnosti a ochrany ... [+]

OSHA-10 hodin Výstavba Školení je dva (2) denní kurz určen pro stavební dodavatelé, své nadřízené, a pracovníky, s autoritativní znalosti o otázkách bezpečnosti a ochrany zdraví ve stavebnictví. Nabízí vzdělávací přehled deseti nejčastějších oblastí obavy ohledně bezpečnosti.

OSHA 10 hodin Training není považován za vyčerpávající zacházení se všemi otázkami bezpečnosti a zdraví v souvislosti s stavebnictví. Dodatečný výcvik mohou být poskytnuty za určitých záležitostech souvisejících s prací.

Následující témata budou pokryty;

Úvod do OSHA Ochrana proti pádu elektrická bezpečnost Požární ochrana Osobní ochranné prostředky Jeřáby a výstroj zdravotní rizika BL lešení Schodiště a žebříky Výkopy Assessment & Evaluation ... [-]
Bermudy Hamilton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bermuda College

Tento kurz je navržen tak, aby plně v souladu se všemi regulačními standardy a je přizpůsobena specifickým potřebám svých operací (např zaměřena reakce na mimořádné událo ... [+]

OSHA HAZWOPER TRÉNINK

Tento kurz je navržen tak, aby plně v souladu se všemi regulačními standardy a je přizpůsobena specifickým potřebám svých operací (např zaměřena reakce na mimořádné události). HAZWOPER poskytuje znalosti a dovednosti nezbytné pro pomoc s nápravných operací, které obklopují nebezpečných nákladů incidentu a využívá kombinaci učebně prezentace a "hands-on" stolním cvičení.

Trénink je obvykle na úrovni technik, a typicky se budou týkat témat, jako je posouzení rizik, řízení scény, kontrolu úniku a ochranného obalu, základní chemie a toxikologie, osobní ochranné prostředky (OOP) výběr a použití ochrany dýchacích cest, dekontaminace a sledování scény. Studie průvodce byl vyvinut s cílem doplnit kurzu.... [-]

Bermudy Hamilton
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bermuda College

Bermuda College nyní předpokládá další faktor. Náš výzkum identifikuje interkulturní perspektivu Dalším důležitým faktorem je třeba zvážit při řízení změn v dnešním pra ... [+]

Jak náš program se liší ...

Historicky, programy na pracovišti rozmanitost se zaměřila na budování povědomí a porozumění pro rozdíly v rasy, etnického původu, pohlaví a náboženské preference. Beyond povědomí a porozumění je potřeba dovednost domě v mezikulturních vztazích.

Náš výzkum identifikuje interkulturní perspektivu být, snad nejdůležitějším faktorem, aby zvážila při řízení vztahů se v dnešním globálním pracovišti.

Náš výzkum staví na základech položených CQ Pioneers Earley, Ang, & Tan (2006), Bucher (2008), a Livermore (2011). K tomuto výzkumu, Ridley-Smith (2015), popsal dynamický, iterativní model výměnu, která by měla existovat mezi nově příchozími a jejich hostitelskými členy kultury. Tato mezikulturní výměna je tak silná, aby při použití, to všechno ale zaručuje vzájemně prospěšný a obohacující výměnu CQ a organizační výsledky. Nicméně, když některý z opakujících se prvků chybí, oba subjekty budou mít výsledek nízkou CQ a sníženou organizační efektivity. Jako takový, tento kurz podporuje symbiotický přístup (sym-Q ™) k mezikulturních vztahů. Soupis SYM-B ™ posuzuje, které z pěti zaostřovacích polí jsou nejsilnější a nejslabší. Naše vzdělávací programy, poradenské a koučování vám pomůže zmapovat kurs, který zvýší vaši organizační CQ. Členové vaší organizace uzavře, "CQ je pro nás!" Stávající data získaná z výzkumníků výše uvedených ukazuje, že pět typů mezikulturních bariér prezentovat nejvýznamnější problémy na pracovišti rozmanitosti. Vzhledem k tomu, abychom mohli vzdělávací strategie bude nejúčinnější látky při odstraňování mezikulturních bariér, nabízíme následující strategie, které vám pomohou zaměřit své úsilí v těchto oblastech:... [-]

Bermudy Hamilton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 6 dny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině