Přečtěte si oficiální popis

Školení podnikajícím občany, kompetentní vedení a zavázala k udržitelnému rozvoji společnosti.

Připravte se zavazují

Inspirován rakouského modelu a přizpůsobit brazilského reality, School of Management Training - EFG upřednostňuje excelence a kvalitu vzdělávání, připravuje studenty na podnikání na trhu.

Kromě základního sekundárního vzdělávání, jeho metodika poskytuje solidní školení zaměřené na řízení podniku.

EFG BH je jediná škola z Belo Horizonte použití metodiky, která kombinuje základní disciplíny vysoké školy technické školení v administraci.

V průběhu 20 let, škola vychovala více než osm tisíc mladých podnikatelů, a 71,9% jsou již na trhu práce, a 53,8% v pozicích vedení ve společnostech, které pracují.

Škola, která začala s pohonem v Belo Horizonte, je přítomen v 14 jiných hornických měst a počítá se s nového závodu v Sao Luis, Maranhão.

To je v praxi to, co se naučíte

Kromě kurzů nabízených v Training School řízení, student má možnost zažít každodenní život organizací prostřednictvím rozvoje projektů, které jsou součástí programu kurzu: Fiktivní firma Project a podnikatelský plán.

High School College

Kromě vysoké školních předmětů, Training School Management nabízí studentovi možnost poznat hlavní oblasti řízení na provozní úrovni, manažerské a strategické, připravovat jej dále na trhu práce.

Odborný kurz v administrativě

Technický kurz v oboru Business Administration s důrazem na Business Management je určena pro lidi, kteří chtějí rozvíjet podnikatelské a profesionály, kteří žádají o neustálé zlepšování a kvalifikace jednat kvalifikovaně v různých obchodních sektorech.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Je to škola média + technického vzdělávání v oblasti řízení, se zaměřením na podnikání a řízení, která připravuje studenty, aby plnil své budoucnosti. ... [+]

Je to škola média + technického vzdělávání v oblasti řízení, se zaměřením na podnikání a řízení, která připravuje studenty, aby plnil své budoucnosti. Proces výběru je každoroční s vstupné pro studenty vstupující na 1. ročníku střední školy.

STRUKTURÁLNÍ PROJEKTY

Mentoring Projekt (1 rok): Poskytuje první kontakt s obchodním světě, což umožňuje studentovi asimilovat základní pojmy managementu a podnikání. Tato zkušenost je možné díky setkání s podnikateli, technických návštěv a interdisciplinárních aktivit.

Simulovaný společnost (2 ROK): Vzdělávání technologie nástroj, mezinárodně známý jako fiktivních firem nebo Virtual Enterprise, která umožňuje přiřadit teorie managementu k praxi podnikatelských aktivit v simulovaném virtuálním trhu, spojené s síť 7500 simulovaných podniků přítomných na pěti kontinentech. ... [-]

Brazílie Belo Horizonte
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Processo Seletivo 2016