Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Školení podnikajícím občany, kompetentní vedení a zavázala k udržitelnému rozvoji společnosti.

Připravte se zavazují

Inspirován rakouského modelu a přizpůsobit brazilského reality, School of Management Training - EFG upřednostňuje excelence a kvalitu vzdělávání, připravuje studenty na podnikání na trhu.

Kromě základního sekundárního vzdělávání, jeho metodika poskytuje solidní školení zaměřené na řízení podniku.

EFG BH je jediná škola z Belo Horizonte použití metodiky, která kombinuje základní disciplíny vysoké školy technické školení v administraci.

V průběhu 20 let, škola vychovala více než osm tisíc mladých podnikatelů, a 71,9% jsou již na trhu práce, a 53,8% v pozicích vedení ve společnostech, které pracují.

Škola, která začala s pohonem v Belo Horizonte, je přítomen v 14 jiných hornických měst a počítá se s nového závodu v Sao Luis, Maranhão.

To je v praxi to, co se naučíte

Kromě kurzů nabízených v Training School řízení, student má možnost zažít každodenní život organizací prostřednictvím rozvoje projektů, které jsou součástí programu kurzu: Fiktivní firma Project a podnikatelský plán.

High School College

Kromě vysoké školních předmětů, Training School Management nabízí studentovi možnost poznat hlavní oblasti řízení na provozní úrovni, manažerské a strategické, připravovat jej dále na trhu práce.

Odborný kurz v administrativě

Technický kurz v oboru Business Administration s důrazem na Business Management je určena pro lidi, kteří chtějí rozvíjet podnikatelské a profesionály, kteří žádají o neustálé zlepšování a kvalifikace jednat kvalifikovaně v různých obchodních sektorech.

Místa

Belo Horizonte

Adresa, 1. řádek
Av. Barão Homem de Melo, 329 - Nova Granada

30460-090 Belo Horizonte, Stát Minas Gerais, Brazílie