Přečtěte si oficiální popis

Miami Ad School / ESPM je škola stvoření, která se rovná svým studentům: různé.

Odlišné, protože jsme škola myšlenek.

V roce 2002, díky spolupráci s ESPM, Miami Ad School přišel v Brazílii. V té době se některé technologie prošel, jiní přišli. Jen jedna věc neprošla: dobré nápady.

Nyní, více než kdy jindy, musí být v každém případě. Tiskový může obrátit post. Post může obrátit film. Film může obrátit tweet. A to vše se může obrátit třídy.

V Miami Ad School / třídy ESPM jsou následující: vše integrováno s reálného života chlap.

Vytvoření oblasti mají Copywriting kurzy, umělecký směr a design, to vše s dobou trvání 2 let. Sdělení plánování Bootcamp kurz - první svého druhu ve Spojených státech a Brazílii - tvrdé jednu čtvrtinu. Máme také dvě další: Bootcamp Servis agentur a Bootcamp sociální sítě a spolupráce s spotřebitele. Profesionálové, kteří chtějí porozumět více než jeden předmět, Miami / ESPM Miami Pro nabízí kurzy, kratší kurzy v oblasti tvorby, designu, médií, služby zákazníkům a plánování.

Miami Ad School / ESPM je škola bez učitele.

Máme profesionální trh: nejlepší, mimochodem. Myšlení mysli, kteří vyučují v praxi tvůrčí proces hlavních agentur. Poté, co tudy, student opustí připraven, a to nejlepší: respektována. Naučte se zde profesionálové agentury, jak je: F / Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz Design, Santa Clara, talentu, Publicis, Afriky a dalších.

Textaři, výtvarní redaktoři a návrháři přijdou učit. Textaři, výtvarní redaktoři a návrháři vyjít připraven k práci.

Miami Ad School / ESPM je místem pro zvídavé, pro nespokojený, neúnavné. Pro ty, kteří chtějí víc.

Vítejte Misfits svět potřebuje své nápady.

Strange English? Neměla by. Miami Ad School / ESPM je komplexní škola, ve které mohou jejich studenti spustit světa a učit se od nejlepších agentur v místech, jako je New York, Londýn, Hamburk a mnoho dalších. A na rozdíl od toho, co mnozí lidé myslí, k mít dobrý nápad Není třeba se učit, musíte se odnaučit.

My jsme jako první na světě škola, ve které je hlavní metodou je odnaučit.

Zatímco jiní učí podle pravidel, učíme je, aby porušit pravidla. Zatímco jiní učí hledat úhlu, jsme učil dávat pozor na každého.

Neexistuje žádný vzorec, jsou odmítavý formule. A tak jsou nejcennější výtvor školy. Už vyhrál CLIO, CANNES, ONE SHOW, D & AD, Mladé pušky, mezi ostatními.

Miami Ad School / ESPM je škola tvorby, který dává krev pro ty, kteří mají krev v jejich očích. Tady je to pravé místo, aby byl neklidný, nespokojený, zvědavý.

Teprve poté se mohou vyvíjet a být stejně dobré nápady: nápadité.

A Miami Ad School / ESPM Nabízí kurzy v Sao Paulo a Rio! Ale nic vám nebrání studiu v každém koutě světa, v němž škola má pobočky a partnerství. Pokud chcete studovat v pobočce Miami / ESPM v Evropě najít školy v Madridu, Hamburku a Berlíně. Ve Spojených státech mohou studovat ve městech Miami, Minneapolis, New Yorku a San Francisku. Příležitost poznat nové kultury a lidi a zdokonalovat své tvůrčí dovednosti, je tady! Středoškolských studentů z Brazílie a všude cestovat po světě studiu a práci v nejznámějších a nejoceňovanějších agentur na světě.

A Miami Ad School / ESPM nabízí čtvrtletí pryč programu, můžete si vybrat cíl a vydejte se hlavu na vaší cestě! Pomocí tohoto programu, mají studenti možnost studovat v partnerských agentur (od 6. čtvrtletí samozřejmě), nebo provést výměnu stáž (od 7. čtvrtletí).

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Miami Ad School - Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um cu ... [+]

Design Gráfico

Sabe o que o Rio de Janeiro tem a ver com o Design Gráfico? Tudo.

Da calçada de Copacabana às curvas do Pão de Açúcar, das cores da Rocinha, até a beleza colossal do Cristo. Tudo é design.

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Assim, você vai poder trabalhar em lugares onde suas boas ideias são bem-vindas: escritórios de design, agências de publicidade, produtoras.

Afinal, o design gráfico é isto: a união da inspiração certa com uma grande ideia. E cá, pra nós, a inspiração o Rio de Janeiro te dá, as boas ideias a Miami Ad School/ESPM te ensina.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Miami Ad School - Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM um diretor de arte é feito do jeito que o mercado pede: completo. A Miami Ad School/ESPM é uma escola de excelência global. Aqui você vai aprende ... [+]

Direção de Arte

Mais do que deixar bonito, é preciso pensar criativamente.

Na Miami Ad School/ESPM um diretor de arte é feito do jeito que o mercado pede: completo.

Fazer o layout não é mais suficiente. Um diretor de arte precisa saber criar, conceituar e até escrever.

Como se isso já não bastasse, você pode aprender numa das cidades mais bonitas do Brasil: o Rio de Janeiro. Os olhos do mundo estão voltados para cá.

Que tal voltar seus olhos para o mundo? A Miami Ad School/ESPM é uma escola de excelência global. Aqui você vai aprender a fazer, refazer e fazer de novo. Depois disso, você vai poder levar sua carreira pra onde você quiser. Dizem que para brilhar é preciso estar no lugar certo, na hora certa. Então se você ainda não acordou, aqui vai uma dica: A hora é agora. O lugar é o Rio de Janeiro.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Miami Ad School - Rio de Janeiro

No curso de Redação Publicitária além de criar, você vai aprender a escrever. Ou seja, na Miami Ad School/ESPM Rio você vai escrever e, acima de tudo, aprender. Só aqui v ... [+]

Redação Publicitária

Inspire-se.

No curso de Redação Publicitária além de criar, você vai aprender a escrever.

Aprender que escrever é um exercício de carpintaria. Aqui é preciso talhar cada detalhe, até conseguir algo brilhante.

Aprender que escrever é um exercício de desapego. Aqui é preciso saber jogar fora, até conseguir algo único.

Aprender que escrever é um exercício de repetição. Aqui é preciso fazer sempre mais, até chegar no resultado final.

Ou seja, na Miami Ad School/ESPM Rio você vai escrever e, acima de tudo, aprender. Só aqui você encontra desafio, vida real e muita refação.

É o desafio de pensar criativamente traduzido em palavras.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Hair

Piano

Sloth