Miami Ad School - São Paulo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Miami Ad School / ESPM: nejlepší škola reklamní tvorby Země

Miami Ad School / ESPM je škola stvoření, která se rovná svým studentům: různé.

Odlišné, protože jsme škola myšlenek.

V roce 2002, díky spolupráci s ESPM, Miami Ad School přišel v Brazílii. V té době se některé technologie prošel, jiní přišli. Jen jedna věc neprošla: dobré nápady.

Nyní, více než kdy jindy, musí být v každém případě. Tiskový může obrátit post. Post může obrátit film. Film může obrátit tweet. A to vše se může obrátit třídy.

V Miami Ad School / třídy ESPM jsou následující: vše integrováno s reálného života chlap.

Vytvoření oblasti mají Copywriting kurzy, umělecký směr a design, to vše s dobou trvání 2 let. Sdělení plánování Bootcamp kurz - první svého druhu ve Spojených státech a Brazílii - tvrdé jednu čtvrtinu. Máme také dvě další: Bootcamp Servis agentur a Bootcamp sociální sítě a spolupráce s spotřebitele. Profesionálové, kteří chtějí porozumět více než jeden předmět, Miami / ESPM Miami Pro nabízí kurzy, kratší kurzy v oblasti tvorby, designu, médií, služby zákazníkům a plánování.

Miami Ad School / ESPM je škola bez učitele. Máme profesionální trh: nejlepší, mimochodem. Myšlení mysli, kteří vyučují v praxi tvůrčí proces hlavních agentur. Poté, co tudy, student opustí připraven, a to nejlepší: respektována. Naučte odborníky agentury Zde je návod, jak: F / Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz Design, Santa Clara, Talent, Publicis, Africe a další.

Textaři, výtvarní redaktoři a návrháři přijdou učit. Textaři, výtvarní redaktoři a návrháři vyjít připraven k práci.

Miami Ad School / ESPM je místem pro zvídavé, pro nespokojený, neúnavné. Pro ty, kteří chtějí víc.

Vítejte Misfits svět potřebuje své nápady. Strange English? Neměla by. Miami Ad School / ESPM je komplexní škola, ve které mohou jejich studenti spustit světa a učit se od nejlepších agentur v místech, jako je New York, Londýn, Hamburk a mnoho dalších. A na rozdíl od toho, co mnozí lidé myslí, k mít dobrý nápad Není třeba se učit, musíte se odnaučit.

My jsme jako první na světě škola, ve které je hlavní metodou je odnaučit.

Zatímco jiní učí podle pravidel, učíme je, aby porušit pravidla. Zatímco jiní učí hledat úhlu, jsme učil dávat pozor na každého.

Neexistuje žádný vzorec, jsou odmítavý formule. A tak jsou nejcennější výtvor školy. Už vyhrál CLIO, CANNES, ONE SHOW, D & AD, Mladé pušky, atd.,

Miami Ad School / ESPM je škola tvorby, který dává krev pro ty, kteří mají krev v jejich očích. Tady je to pravé místo, aby byl neklidný, nespokojený, zvědavý.

Teprve poté se mohou vyvíjet a být stejně dobré nápady: nápadité.

Místa

Sao Paulo

R. Madre Cabrini, 495

Adresa, 1. řádek
Rua Madre Cabrini, 495 - Vila Mariana
04020-001 Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie
Telefonní číslo
+55 11 5085-4600