Přečtěte si oficiální popis

Miami Ad School / ESPM: nejlepší škola reklamní tvorby Země

Miami Ad School / ESPM je škola stvoření, která se rovná svým studentům: různé.

Odlišné, protože jsme škola myšlenek.

V roce 2002, díky spolupráci s ESPM, Miami Ad School přišel v Brazílii. V té době se některé technologie prošel, jiní přišli. Jen jedna věc neprošla: dobré nápady.

Nyní, více než kdy jindy, musí být v každém případě. Tiskový může obrátit post. Post může obrátit film. Film může obrátit tweet. A to vše se může obrátit třídy.

V Miami Ad School / třídy ESPM jsou následující: vše integrováno s reálného života chlap.

Vytvoření oblasti mají Copywriting kurzy, umělecký směr a design, to vše s dobou trvání 2 let. Sdělení plánování Bootcamp kurz - první svého druhu ve Spojených státech a Brazílii - tvrdé jednu čtvrtinu. Máme také dvě další: Bootcamp Servis agentur a Bootcamp sociální sítě a spolupráce s spotřebitele. Profesionálové, kteří chtějí porozumět více než jeden předmět, Miami / ESPM Miami Pro nabízí kurzy, kratší kurzy v oblasti tvorby, designu, médií, služby zákazníkům a plánování.

Miami Ad School / ESPM je škola bez učitele. Máme profesionální trh: nejlepší, mimochodem. Myšlení mysli, kteří vyučují v praxi tvůrčí proces hlavních agentur. Poté, co tudy, student opustí připraven, a to nejlepší: respektována. Naučte odborníky agentury Zde je návod, jak: F / Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz Design, Santa Clara, Talent, Publicis, Africe a další.

Textaři, výtvarní redaktoři a návrháři přijdou učit. Textaři, výtvarní redaktoři a návrháři vyjít připraven k práci.

Miami Ad School / ESPM je místem pro zvídavé, pro nespokojený, neúnavné. Pro ty, kteří chtějí víc.

Vítejte Misfits svět potřebuje své nápady. Strange English? Neměla by. Miami Ad School / ESPM je komplexní škola, ve které mohou jejich studenti spustit světa a učit se od nejlepších agentur v místech, jako je New York, Londýn, Hamburk a mnoho dalších. A na rozdíl od toho, co mnozí lidé myslí, k mít dobrý nápad Není třeba se učit, musíte se odnaučit.

My jsme jako první na světě škola, ve které je hlavní metodou je odnaučit.

Zatímco jiní učí podle pravidel, učíme je, aby porušit pravidla. Zatímco jiní učí hledat úhlu, jsme učil dávat pozor na každého.

Neexistuje žádný vzorec, jsou odmítavý formule. A tak jsou nejcennější výtvor školy. Už vyhrál CLIO, CANNES, ONE SHOW, D & AD, Mladé pušky, atd.,

Miami Ad School / ESPM je škola tvorby, který dává krev pro ty, kteří mají krev v jejich očích. Tady je to pravé místo, aby byl neklidný, nespokojený, zvědavý.

Teprve poté se mohou vyvíjet a být stejně dobré nápady: nápadité.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Miami Ad School - São Paulo

O que a Miami/ESPM pode fazer por você? Montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pen ... [+]

Design Gráfico

Entre o caminho da esquerda e o da direita, escolha o do meio.

Quem faz Design Gráfico precisa ter uma mente inquieta. Porque escolhe mais que uma profissão, escolhe um estilo de vida. Além de estar de olho nas tendências e nos detalhes, é preciso ficar de olho nas ideias. Aprender novas maneiras de resolver problemas de comunicação cada vez mais complexos.

Porque na Miami Ad School/ESPM o Design Gráfico é assim: além da marca, embalagem, peça gráfica. Pode ser um ambiente, uma ferramenta interativa, um filme. Tudo pode ser design. Aqui o designer aprende a ser um conciliador. Juntando o simples ao complexo, o comum ao extraordinário, o comercial ao autoral, o clássico ao moderno. Transformando cada peça em um trabalho único.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Miami Ad School - São Paulo

Se você quer ser um diretor de arte brilhante, a Miami Ad School/ESPM é a sua academia. Aqui você vai fazer, refazer e refazer de novo. ... [+]

Direção de Arte

A Miami Ad School/ESPM é a cura para o sedentarismo criativo.

Criação é um músculo. Se você para de usar, ele atrofia. Para enfrentar o mercado, um diretor de arte precisa estar em plena forma. E isso não quer dizer só fazer um p* layout. É preciso mais.

Hoje, um diretor de arte cria, conceitua e até escreve. Isso mesmo, um diretor de arte faz tudo que um redator faz. E, de quebra, ainda precisa ter fôlego pra fazer o layout.

Mas existe um segredo para chegar a esse condicionamento? Treinando. Para ser mais específico, 2 anos treinando.

Se você quer ser um diretor de arte brilhante, a Miami Ad School/ESPM é a sua academia. Aqui você vai fazer, refazer e refazer de novo. Ou seja, suar a camiseta. Pra quando chegar a hora H, você ter gás de sobra pra dar.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Miami Ad School - São Paulo

No curso de Redação Publicitária da Miami Ad School/ESPM, você encontra tudo isto: desafio, vida real e, claro, muita refação. É o desafio de pensar criativamente traduzi ... [+]

Redação Publicitária

Somos comprometidos com o seu desaprendizado.

Você é amigo das palavras? Faz de novo.

Você sente prazer em escrever? Faz de novo.

Você curte escrever? Faz de novo.

Refazer. Esse é o segredo de um bom redator publicitário.

Na Miami Ad School/ESPM, gostar de escrever é pouco. Você precisa gostar de reescrever. Você precisa gostar do desafio. Você precisa gostar da vida real.

No curso de Redação Publicitária da Miami Ad School/ESPM, você encontra tudo isto: desafio, vida real e, claro, muita refação. É o desafio de pensar criativamente traduzido em palavras, e essas palavras traduzidas no seu sucesso.

PROGRAMA ... [-]
Brazílie Sao Paulo
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Hair

Piano

Sloth