Přečtěte si oficiální popis

STUDIUM V BRAZÍLII A PŘIJÍMÁ BRITSKÉ DIPLOMA

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) je inovační výukové centrum, které nabízí kurzy kreativních předmětů se standardem světové úrovně. EBAC má partnerství s Univerzitou v Hertfordshire (UK) a Moskevským školním konsorciem, který se skládá z Britské vysoké školy umění a designu, Moskevní architektonické školy MARCH, Moskevské filmové školy a Scream School of Computer Graphics. Školy tvoří komunitu studentů a učitelů, kteří spolupracují a vyměňují si informace a znalosti a vytvářejí jedinečnou atmosféru výuky.

Škola nabízí studentům možnost studovat v Brazílii v podobném kursu jako Velká Británie a také jako jediná instituce v Latinské Americe, která nabízí britský titul baccalaureate, vydaný University of Hertfordshire, platný ve Spojeném království, Evropské unii a Spojených státech.

EBAC je kreativní a podnikatelská instituce s vysokoškolskými, iniciačními a specializačními kurzy v oblasti umění a designu, audiovizuální a počítačové grafiky se zaměřením na plný rozvoj studenta. Nachází se v blízkosti Vila Madalena, srdce tvůrčího průmyslu São Paulo, má škola nejlepší infrastrukturu a nejnovější vybavení na trhu, aby se její studenti učili z toho, co je nejvíce inovativní.

KURZY NABÍDKY

Škola nabízí výuku v tvůrčích oborech jak v bakalářském, tak i specializačním kurzu, s profesory, kteří jsou ve svých oborech vynikajícími profesionály. Studenti, kteří se rozhodnou absolvovat - britská maturita, studují od 3 do 4 let v závislosti na jejich kvalifikaci a zkušenostech. Dalším způsobem, jak studovat v EBAC, také s mezinárodní kvalitou, je zvolit si jeden ze specializačních kurzů buď pro profesionály pracující na trhu, nebo pro ty, kteří si přejí změnit svou kariéru. Navíc jsou k dispozici intenzivní kurzy, zahajovací kurzy a speciální kurzy pro teenagery.

MEZINÁRODNÍ KVALITNÍ VZDĚLÁNÍ

Ebac nabízí nový model výuky kreativních oborů s mezinárodním diplomem, využíváním nejlepších dostupných technologií a zárukou, že student bude zařazen na trh práce.

STRATEGIE

Zajištění mezinárodní kvality ve výuce tvůrčích disciplín, s renomovanými profesory na trhu a nejmodernějšími technickými zdroji, které posílí studenty o nejlepší kariérní příležitosti.

MISE

Nabídnout vzdělání tvůrčích disciplín s mezinárodní kvalitou a stimulovat růst tvůrčí ekonomiky v Brazílii.

SPOLUPRÁCE S HERTFORDSHIREOVOU UNIVERZITOU

Od svého založení spolupracuje Britská škola výtvarných umění s Univerzitou v Hertfordshire (UK). Byla založena v roce 1952 a nyní je jednou z nejlepších terciárních institucí ve Velké Británii. Areál se nachází v funky oblasti, která je 40 minut od Londýna.

Služby a zdroje

S využitím nejnovějších dostupných zařízení mohou studenti EBAC vyjádřit své nápady a pracovat na křižovatce umění a špičkových technologií. Laboratoře se používají ve třídách, mistrovských třídách a seminářích a slouží jako samostatná práce.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Escola Britânica de Artes Criativas

Jedinečná příležitost se přiblížit vesmíru počítačové grafiky a získat obecné znalosti v různých segmentech, jako jsou animace, koncepce umění, speciální efekty (VFX), hr ... [+]

O Wiki

Jedinečná příležitost se přiblížit vesmíru počítačové grafiky a získat obecné znalosti v různých segmentech, jako jsou animace, koncepce umění, speciální efekty (VFX), hry a virtuální realita (VR). Učení se děje během vývoje řady projektů, to znamená, že se student "učí dělat", a to 100% praktickým a interdisciplinárním způsobem. Program byl vytvořen pro studenty, kteří se o předmět zajímají, ale mají málo nebo žádné zkušenosti a chtějí se stát profesionálem nebo změnou kariéry.

Kurz je rozdělen do tří modulů. V prvním jsou klíčové prvky, jako je: zachycení obrazu, tvorba ze surovin a obecné pojmy hlavního softwaru používaného v průmyslu. V této fázi jsou kontextualizovány profese oblastí. Ve druhém a třetím modulu si student vybere konkrétní oblast, která se bude rozvíjet v hloubce: animace, hry nebo vizuální efekty. Ve skutečnosti se ve spolupráci s tržními výrobci podílí na všech fázích projektů až do prezentace konečnému zákazníkovi.... [-]

Brazílie Pinheiros
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil),Angličtina
5 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escola Britânica de Artes Criativas

Cílem kurzu je vytvořit skutečné editory, nikoli pouze editovat operátory softwaru. Ideální pro profesionály, kteří již pracují v audiovizuálním odvětví a potřebují prohl ... [+]

O WikiNEXT TURKS SE ZAČÍNÁME V AUGUSTU 2018.

Cílem kurzu je vytvořit skutečné editory, nikoli pouze editovat operátory softwaru. Ideální pro profesionály, kteří již pracují v audiovizuálním odvětví a potřebují prohloubit své znalosti a dovednosti, nebo pro studenty, kteří mají zájem o vysoce kvalitní výcvik a kteří ukončují absolvování oboru korelata.

Studenti intenzivně studují hlavní základy kinematografie, jako je scénář, dramaturgie, kinematografický jazyk, žánry, zvuk a postprodukce, rozvíjejí citlivost a kritický smysl prostřednictvím tvorby repertoáru a filmové analýzy. V praktické části studenti pracují se surovými záběry zpřístupněnými partnerskými producenty, což jim dává bližší zkušenosti s každodenním životem redaktorů a vytváří portfolio skutečných prací. Výsledkem je, že kurzy tvoří profesionální příběhy, kteří jsou schopni kreativně přispívat k režisérovi na editovacím ostrově a posilovat profesi vydavatele jako skutečného vypravěče.... [-]

Brazílie Pinheiros
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil),Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escola Britânica de Artes Criativas

Program je určen studentům, kteří mají zájem investovat do vysoce kvalitního školení a rozvíjet znalosti v oblasti grafického designu a vizuální komunikace. ... [+]

O WikiNEXT TURKS SE ZAČÍNÁME V AUGUSTU 2018.

Program je určen studentům, kteří mají zájem investovat do vysoce kvalitního školení a rozvíjet znalosti v oblasti grafického designu a vizuální komunikace.

Cílem předmětu je připravit odborníky schopné provádět vizuální programování různých žánrů a formátů, rozvíjet a využívat estetické prvky vizuálního komunikačního procesu, vytvářet ilustrace, aplikovat písma a reprodukovat další prvky vizuální identity, řídit celý proces vizuální komunikace, a navrhnout praktická řešení skutečných problémů.

Očekávané výsledkyKomplexní porozumění velkému historickému a současnému vývoji grafického designu, včetně sociálních, technických a odborných kontextů.Vlastní znalosti, schopnost komunikovat s různorodým publikem, rozvíjet týmovou práci, diskusní a vyjednávací dovednosti.Rozvíjet osobní a obchodní dovednosti, které reagují na současné a budoucí profesní problémy.Po absolvování kurzu bude student schopen pracovat jako grafický designér (a budoucí umělecký ředitel) v designových studiích, reklamních agenturách, marketingových konzultantech, vydavatelích a grafických designérech. Bude mít také dostatečné znalosti, aby mohl podnikat a otevřít vlastní projektovou společnost.Struktura kurzuMODUL I: ZÁKLADY VIZUÁLNÍHO JAZYKAProstředky vyjadřování a vizuální reprezentacePočítačová grafikaDějiny vizuální kulturyMODUL II: DESIGNÁŘ JAKO EDITORDigitální designVytváření snímků v různých médiíchRedakční grafický designMODUL III: KONSTRUKCE VÝZNAMŮSoučasný grafický designVizuální identitaStudie vizuálních komunikačních kódůMODUL IV: PŘÍPRAVA NA TRHObchodGrafická výrobaOsobní design... [-]
Brazílie Pinheiros
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil),Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Escola Britânica de Artes Criativas

Nadace Art ... [+]

O Wiki

Nadace Art Kurz působí jako podpora úspěšné kariéry v kreativním průmyslu, pomáhá studentům ve směru jejich cesty, rozvíjí nejdůležitější dovednosti potřebné k úplnému vykrytí během konkrétních kurzů britských baccalaureat. Ve spolupráci s organizací Cultura Inglesa nabízí EBAC také kurzy angličtiny jako součást výcviku studenta.

Cíle programu

Kurz byl vybudován ve třech odlišných částech pro rozvoj studentů: výzkum, konsolidace a design. Studenti se seznámí se všemi aspekty současných designérských prací, definovat budoucí vysokoškolské studium a vybudovat své portfolio, které musí být přijaty do kurzu britské maturitní zkoušky. Úspěšné dokončení nadace Art... [-]

Brazílie Pinheiros
Kontaktuj školu
Angličtina,Portuguese (Brazil)
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině