Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Vytvoření Olinda školy v roce 2010 byla výsledkem partnerství mezi dvěma Brazilci a Australan. Bývalý učitel a vztah student, se stal obchod v kombinaci vytvořit jedinou školou vytvořené speciálně pro cizince v Brazílii. Jsme hrdí na to, představit vám Olinda Portugalský Jazyková škola.

Nabízíme našim studentům, přesnost při výuce portugalsky. Také dávat každému z nich, což je zkušenost, která přesahuje jejich očekávání.

Naše pozornost k individuálním potřebám studentů jsou naším hlavním zájmem.

Co nás odlišuje od ostatních škol je péče dáváme našim studentům. Vaše blaho a pozitivní zpětná vazba je to, co nás motivuje.

Škola majitelé žijí na místě, naši studenti dostat odpověď chtějí, a v případě potřeby.

Město Olinda je historické koloniální město s příkrými dlážděnými silnic a barevnými domy, které je populární s uměleckou, kreativní a hudební komunity.

UNESCO deklaroval to historické místo v roce 1982. Stručně řečeno, je to krásné místo.

Pro ty, kteří dávají přednost tep velkoměsta, Recife, se svými krásnými plážemi je to jen autobusem nebo taxíkem, a / nebo 10 minut metrem.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Olinda School

Nabízíme pravidelné kurzy v portugalském jazyce výuky pro cizince v obou skupinu a soukromé lekce pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé studenty. Chcete-li získa ... [+]

Portugalský Jazyk výuky pro cizince

Nabízíme pravidelné kurzy v portugalském jazyce výuky pro cizince v obou skupinu a soukromé lekce pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé studenty. Chcete-li získat co nejlepší vzdělávací zkušenost, skupinové kurzy jsou omezeny na maximálně 6 osob na třídu, a každá třída se schází od pondělí do pátku.

Soukromé lekce jsou k dispozici pro nové nebo pokročilé a profesionální studenty, kteří mají specifické zaměření, ať už na konkrétních otázkách a ústní či písemné komunikaci, nebo v soukromé lekce slovníky jsou ideální pro lidi, kteří mají málo času na učení jazyky. Tyto třídy jsou také ve všední dny.... [-]

Brazílie Olinda
Přihlašování započato
Portuguese (Brazil)
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Olinda School Student review: Tom from London, UK

Olinda School Student review: Candyce from USA

Olinda School Student review: Brian from Oklahoma City, USA

Olinda School Student review: Anja from Germany