Přečtěte si oficiální popis

Unisul je Univerzita společenství, jejímž posláním je podporovat vzdělávání na všech úrovních a modalit plně formovat a celoživotní příslušné občany, zavázala k rozvoji vědy, technologie a inovace, které přispívají ke zlepšení života ve společnosti.

  • 3 areály, 7 univerzita jednotek a 77 výukových centrech online - Za více než 50 let, Unisul trénoval více než 150.000 profesionálů, s více než 50.000 projektů a účastí na rozvoji Santa Catarina; - 30.000 studentů v současné době zapsáno; - 100 postgraduálních studentů v různých oblastech; - 42 postgraduálních kurzů (lato sensu) a MBA; - 6 postgraduální kurzy (stricto sensu): 4 Masters a 2 PhD - výzkum a inovace: 4000 příjemců, 230 probíhajících projektů a 95 výzkumných skupin a linky - Extension: ukazuje aktivní sociální roli v komunitách, kde je usazen. Tam je asi 180.000 komunitní služby, v několika oblastech, v desítkách projektů a programů.
  • 89 mezinárodních dohod; 23 zemí na všech kontinentech

UNISUL GLOBAL

UNISUL`s Zahraniční oddělení shromažďuje všechny mezinárodní programy jsou k dispozici na univerzitě, kromě toho, že podnikatelský aliancí a partnerství, globální sítí a internacionalizace vysokoškolských studentů a absolventů. Tam je Mezinárodní centrum, měřítko, v programech nabízených zahraničním studentům a formálním studiu portugalského jazyka a Office Exchange, která pracuje na vytvoření příležitostí pro akademické výměnné programy.

Mezinárodní centrum

Jeho cílem je podporovat interakci mezi brazilských učiteli a studenty s cizinci na univerzitní půdu pro stimulaci multikulturalismus, zajištěním příležitostí pro akademický integrace mezi brazilskými a cizineckých komunit.

Portugalský jazyk a brazilská kultura pro cizince - Intenzivní a rozsáhlé kurzy, zaměřené na cizince, kteří se chtějí naučit portugalského jazyka a seznámit se s brazilskou kulturou. K dispozici je možnost osadit Blended Program který v sobě spojuje virtuální výuku portugalštiny, a to prostřednictvím Unisul virtuální platformy PLUS výuky ve třídě. Proto studenti šanci zažít jazyk, kultura a podnikání v Brazílii.

Zákaznické programy - programy určené speciálně pro zahraniční univerzity se zaměřením na různé oblasti výuky v souladu s projektem zvolené každým orgánem, včetně portugalského jazyka a brazilské kultury studií, turistické zajímavosti a polních cest.

Kurzy anglického jazyka - Předměty vyučované v angličtině, se zaměřením na obchod, globální ekonomice, spotřební zboží, cestovního ruchu, životního prostředí, marketingu, zaměřené na zahraniční studenty, ale i pro vysokoškoláka, postgraduálních studentů a všichni Unisul komunity.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Unisul

Subjekty, aby část rozšíření hřiště pro jazyky, kultury a brazilské socioekonomického kontextu. témat ten předmět se liší od brazilských dnešních dnů a dále do vesmírného ... [+]

Předměty vyučované v angličtině pro zahraniční studenty, undergraduation a absolventských učiteli a komunitou jako celek

Subjekty, aby část rozšíření hřiště pro jazyky, kultury a brazilské socioekonomického kontextu.

Předmět nemusí být zcela dokončen. Studenti mohou přijmout další předměty samostatně. Tyto předměty jsou k dispozici pro všechny studenty z celého světa a jsou vyučovány v anglickém jazyce zkušenými učiteli.

témat ten předmět se liší od brazilských dnešních dnů a dále do vesmírného dění. Explicitní scénáře ekonomické globalizace jsou diskutovány otázky; Také udržitelnost ve scénářích cestovního ruchu; lidstvo a jeho biologický, sociální a kulturní rozměr; Multikulturalismus a kulturní identity; konzumovat i spotřebitelé. Studenti, jako předpoklad, musí být plynně anglicky, aby se vzaly tyto kurzy (sluch, číst a psát).... [-]

Brazílie Florianópolis
Březen 2020
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unisul

Portugalská kurz a brazilské kultury pro cizince (CLPCB) z Unisul přivítá zájemce o učení portugalštinu jako druhý jazyk, a také se dozvědět více o kultuře Brazílii, zejm ... [+]

Jazyk a brazilské kultury do světa

Portugalská kurz a brazilské kultury pro cizince (CLPCB) z Unisul přivítá zájemce o učení portugalštinu jako druhý jazyk, a také se dozvědět více o kultuře Brazílii, zejména v Santa Catarina a jeho přírodních krás a regionální rozmanitosti.

CLPCB není omezen na učebně. Během kurzu se studenti účastní různých studijních aktivit, jako jsou výlety, režie výzkum, kurzy, akce, mezi jinými činnostmi, které se zabývají znalosti a brazilskou kulturu a jazyk.

Studenti se podílejí na výuce s vyškolenými učiteli, jak získat znalosti v portugalštině, a získat znalosti v portugalském techniky, které jsou používány v různých oblastech vědění.... [-]

Brazílie Florianópolis
Březen 2020
Kombinované
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Unisul

Programy určené speciálně pro zahraniční univerzity se zaměřením na různé oblasti výuky v souladu s projektem zvolené každým orgánem, včetně portugalského jazyka a brazil ... [+]

Programy určené speciálně pro zahraniční univerzity se zaměřením na různé oblasti výuky v souladu s projektem zvolené každým orgánem, včetně portugalského jazyka a brazilské kultury studií, turistické zajímavosti a polních cest.

Unisul International Center také nabízí možnost pro mezinárodní společností a univerzit vytvářet své vlastní programy, jak si přejí, kde se Mezinárodní centrum bude formovat program zejména pro nadcházející skupiny.

My přizpůsobit program, takže to může zahrnovat kurzy pro portugalského jazyka a brazilské kultury vzdělávání, odborných předmětů v cizím jazyce, kulturní aktivity a technické návštěvy kromě organizování ubytování, transfer a interní logistiku ve městě.... [-]

Brazílie Florianópolis
Březen 2020
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině