Unisul

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Unisul je Univerzita společenství, jejímž posláním je podporovat vzdělávání na všech úrovních a modalit plně formovat a celoživotní příslušné občany, zavázala k rozvoji vědy, technologie a inovace, které přispívají ke zlepšení života ve společnosti.

  • 3 areály, 7 univerzita jednotek a 77 výukových centrech online - Za více než 50 let, Unisul trénoval více než 150.000 profesionálů, s více než 50.000 projektů a účastí na rozvoji Santa Catarina; - 30.000 studentů v současné době zapsáno; - 100 postgraduálních studentů v různých oblastech; - 42 postgraduálních kurzů (lato sensu) a MBA; - 6 postgraduální kurzy (stricto sensu): 4 Masters a 2 PhD - výzkum a inovace: 4000 příjemců, 230 probíhajících projektů a 95 výzkumných skupin a linky - Extension: ukazuje aktivní sociální roli v komunitách, kde je usazen. Tam je asi 180.000 komunitní služby, v několika oblastech, v desítkách projektů a programů.
  • 89 mezinárodních dohod; 23 zemí na všech kontinentech

UNISUL GLOBAL

UNISUL`s Zahraniční oddělení shromažďuje všechny mezinárodní programy jsou k dispozici na univerzitě, kromě toho, že podnikatelský aliancí a partnerství, globální sítí a internacionalizace vysokoškolských studentů a absolventů. Tam je Mezinárodní centrum, měřítko, v programech nabízených zahraničním studentům a formálním studiu portugalského jazyka a Office Exchange, která pracuje na vytvoření příležitostí pro akademické výměnné programy.

Mezinárodní centrum

Jeho cílem je podporovat interakci mezi brazilských učiteli a studenty s cizinci na univerzitní půdu pro stimulaci multikulturalismus, zajištěním příležitostí pro akademický integrace mezi brazilskými a cizineckých komunit.

Portugalský jazyk a brazilská kultura pro cizince - Intenzivní a rozsáhlé kurzy, zaměřené na cizince, kteří se chtějí naučit portugalského jazyka a seznámit se s brazilskou kulturou. K dispozici je možnost osadit Blended Program který v sobě spojuje virtuální výuku portugalštiny, a to prostřednictvím Unisul virtuální platformy PLUS výuky ve třídě. Proto studenti šanci zažít jazyk, kultura a podnikání v Brazílii.

Zákaznické programy - programy určené speciálně pro zahraniční univerzity se zaměřením na různé oblasti výuky v souladu s projektem zvolené každým orgánem, včetně portugalského jazyka a brazilské kultury studií, turistické zajímavosti a polních cest.

Kurzy anglického jazyka - Předměty vyučované v angličtině, se zaměřením na obchod, globální ekonomice, spotřební zboží, cestovního ruchu, životního prostředí, marketingu, zaměřené na zahraniční studenty, ale i pro vysokoškoláka, postgraduálních studentů a všichni Unisul komunity.

Místa

Florianópolis

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Adresa, 1. řádek
Florianópolis, Stát Santa Catarina, Brazílie
Telefonní číslo
+55 800 970 7000

Tubarão

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Adresa, 1. řádek
Tubarão, Stát Santa Catarina, Brazílie
Telefonní číslo
+55 800 970 7000