Via Mundo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Via Mundo hlavní

O nás

Via Mundo je brazilská organizace specializovaná na kulturní vzdělávací a pracovní cesty a programy. Společnost sídlí v São Luís, Maranhão, Brazílie, a byla založena v roce 1999 z nutnosti zintenzívnit činnost mezikulturní výměny a prosazovat Brazílii a její severovýchodní region jako vzdělávací a turistické destinace.

Naše organizace si vybudovala pověst jedné z průkopnických agentur v severním a severovýchodním regionu země pro své přímé spojení s mezinárodními organizacemi za svou kreativitu a profesionalitu při práci s mezinárodním vzděláním a za kvalitu svých programů a služeb.

Od začátku má Via Mundo kromě partnerství s mezinárodními organizacemi i místní partnerství se základními a středními školami, jazykovými školami a soukromými a veřejnými vysokými školami a univerzitami.

V roce 2001 zahájila společnost Via Mundo svůj inbound program, "Program střední školy v Brazílii" (Programa de Intercâmbio Cultural no Brasil), který přeměnil Maranhao a brazilskou severovýchodní oblast na kulturní cíle pro zahraniční studenty středních škol.

Od roku 2006 jsme také absolvovali studenty vysokoškolského vzdělávání na brazilských soukromých vysokých školách a univerzitách s cílem podporovat výměnu vzdělání na vyšší úrovni.

Všechny tyto příchozí programy propagují brazilskou kulturu a portugalský jazyk na mezinárodní úrovni a představují brazilské vzdělávací a turistické možnosti světu.

Dalším úspěchem bylo vytvoření partnerství s organizacemi v jiných brazilských státech, stejně jako skutečnost, že kromě studentů a profesionálů z našeho státu stále více cestovatelů z jiných míst v Brazílii i ze zahraničí vybrali Via Mundo jako své Mezikulturní výměnné organizace.

Via Mundo Intercâmbio e Turismo je hrdý na to, že je místní a současně globální organizací a přispívá k rozšiřování studentů a profesionálních horizontů prostřednictvím kvalitních kulturních vzdělávacích programů v zahraničí a v Brazílii.

Naše poslání

Zlepšit kvalitu studenta a profesionálního života prostřednictvím kulturního vzdělávání a pracovních výletů a programů, které jsou schopné nabídnout obohacující zkušenosti s růstem.

Naše vize

Inovace a moderní organizace, specializující se na kulturní vzdělávací a pracovní cesty a programy v zahraničí a v Brazílii, jakož i referenci pro špičkovou kvalitu služeb a kvality.

Via Mundo si vybudovala pověst jedné z průkopnických agentur v regionech Northeastem v zemi pro své přímé spojení s mezinárodními organizacemi, pro svou kreativitu a profesionalitu.

Místa

São Luís

Adresa, 1. řádek
São Luís (headquarters)
Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07
Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil
CEP: 65075-200

São Luís, Stát Maranhão, Brazílie