Via Mundo

Úvod

Read the Official Description

Via Mundo hlavní

O nás

Via Mundo je brazilská organizace specializovaná na kulturní vzdělávací a pracovní cesty a programy. Společnost sídlí v São Luís, Maranhão, Brazílie, a byla založena v roce 1999 z nutnosti zintenzívnit činnost mezikulturní výměny a prosazovat Brazílii a její severovýchodní region jako vzdělávací a turistické destinace.

Naše organizace si vybudovala pověst jedné z průkopnických agentur v severním a severovýchodním regionu země pro své přímé spojení s mezinárodními organizacemi za svou kreativitu a profesionalitu při práci s mezinárodním vzděláním a za kvalitu svých programů a služeb.

Od začátku má Via Mundo kromě partnerství s mezinárodními organizacemi i místní partnerství se základními a středními školami, jazykovými školami a soukromými a veřejnými vysokými školami a univerzitami.

V roce 2001 zahájila společnost Via Mundo svůj inbound program, "Program střední školy v Brazílii" (Programa de Intercâmbio Cultural no Brasil), který přeměnil Maranhao a brazilskou severovýchodní oblast na kulturní cíle pro zahraniční studenty středních škol.

Od roku 2006 jsme také absolvovali studenty vysokoškolského vzdělávání na brazilských soukromých vysokých školách a univerzitách s cílem podporovat výměnu vzdělání na vyšší úrovni.

Všechny tyto příchozí programy propagují brazilskou kulturu a portugalský jazyk na mezinárodní úrovni a představují brazilské vzdělávací a turistické možnosti světu.

Dalším úspěchem bylo vytvoření partnerství s organizacemi v jiných brazilských státech, stejně jako skutečnost, že kromě studentů a profesionálů z našeho státu stále více cestovatelů z jiných míst v Brazílii i ze zahraničí vybrali Via Mundo jako své Mezikulturní výměnné organizace.

Via Mundo Intercâmbio e Turismo je hrdý na to, že je místní a současně globální organizací a přispívá k rozšiřování studentů a profesionálních horizontů prostřednictvím kvalitních kulturních vzdělávacích programů v zahraničí a v Brazílii.

Naše poslání

Zlepšit kvalitu studenta a profesionálního života prostřednictvím kulturního vzdělávání a pracovních výletů a programů, které jsou schopné nabídnout obohacující zkušenosti s růstem.

Naše vize

Inovace a moderní organizace, specializující se na kulturní vzdělávací a pracovní cesty a programy v zahraničí a v Brazílii, jakož i referenci pro špičkovou kvalitu služeb a kvality.

Via Mundo si vybudovala pověst jedné z průkopnických agentur v regionech Northeastem v zemi pro své přímé spojení s mezinárodními organizacemi, pro svou kreativitu a profesionalitu.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Portugalský kurz v Brazílii

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 48 týdnů January 2019 Brazílie São Luís + 1 více

Studovat a učit se v portugalštině, kde se nejlépe mluví v Brazílii: São Luís do Maranhão. [+]

Co?

Studovat a učit se v portugalštině, kde se nejlépe mluví v Brazílii: São Luís do Maranhão.

Doba trvání a data programu

Naše kurzy jsou zaměřeny na vaše potřeby. Můžete si vybrat, jak dlouho chcete studovat z minimálně 2 až 48 týdnů.

Proč?

Podle odhadů UNESCO je portugalština jedním z nejrychleji rostoucích jazyků.

V Latinské Americe je Brazílie hlavním obchodním partnerem pro většinu zemí. Několik našich studentů našlo zaměstnání a kariérní příležitosti díky znalostem portugalštiny.

Kdo?

Abyste se připojili k portugalskému jazykovému programu, musíte být nejméně 16 let starý. Znalost portugalštiny není nutná.... [-]


Program střední školy v Brazílii

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 10 měsíců July 2019 Brazílie São Luís + 1 více

Program středních škol v Brazílii (Programa de Ensino Médio no Brasil), který byl zahájen v roce 2001, nabízí mladým studentům z celého světa možnost žít v Brazílii zvláštní zkušenost s kulturní výměnou. [+]

Co?

Program středních škol v Brazílii (Programa de Ensino Médio no Brasil), který byl zahájen v roce 2001, nabízí mladým studentům z celého světa možnost žít v Brazílii zvláštní zkušenost s kulturní výměnou.

Trvání a spuštění programu

Můžete se rozhodnout pro studium v ​​Brazílii po dobu jednoho semestru (3 měsíce), jednoho semestru (5 měsíců) nebo jednoho plného akademického roku (10 měsíců). Program můžete spustit buď v polovině, pozdě, nebo v červenci. Brazilský akademický rok začíná v polovině ledna a končí koncem listopadu / začátkem prosince, s prázdninami v červenci a prosinci / lednu.

Proč?

Budete studovat v přátelské školní atmosféře, žít s místní hostitelskou rodinou, učit se portugalštinu, stát se přáteli na celoživotní úrovni a zlepšit respekt a uznání jiné kultury. Budete se těšit na snadný brazilský způsob života a zjistíte, jak jednoduché je vytvořit přátelství, zatímco vy zestárnete a získáte nové perspektivy o světě.... [-]


Univerzitní program v Brazílii

Campus forma Denní studium Kombinované 5 - 10 měsíců July 2019 Brazílie São Luís + 1 více

Program Univerzitní zkušenosti vám nabízí možnost zažít univerzitu v Brazílii po dobu jednoho semestru nebo celého akademického roku. [+]

Co?

Program Univerzitní zkušenosti vám nabízí možnost zažít univerzitu v Brazílii po dobu jednoho semestru nebo celého akademického roku.

Stáváte se návštěvníkem a kromě studia učebního plánu zvoleného kurzu vám během prvního semestru programu nabídnete portugalskou výuku.

Trvání a spuštění programu

Můžete si vybrat v Brazílii jeden semestr (5 měsíců) nebo jeden úplný akademický rok (10 měsíců). Program můžete spustit buď v polovině nebo pozdě v lednu, nebo v pozdním červenci (pro program v semestru nebo v roce).

Brazilský akademický rok začíná v polovině / pozdním lednu a končí koncem listopadu / začátkem prosince, s prázdninami v červenci a prosinci / lednu. Kursy obvykle otevřou nové skupiny každý nový semestr.... [-]


Videos

The world meets in Brazil. Come celebrate life.

Contact

Adresa, 1. řádek São Luís (headquarters) Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07 Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil CEP: 65075-200
São Luís, State of Maranhão, Brazílie
Telefonní číslo undefined