HRC Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás na HRC Kulinářské akademii

School01

Premiér kuchyňská škola v Bulharsku!

Rada pro lidská práva Academy nabízí 2-leté program v Culinary umění a 3-semestrální program v F & B managementu, vyvinutý vzdělávacích a lídry. Program je kompletně vyučován v angličtině mezinárodními Chef instruktory. Naše zařízení je vybaveno state-of-the-art zařízení v naší kuchyni laboratořích, demo divadlo, vinný sklep a vyučování restaurace Talents.

School02

Během studijního programu, mají studenti možnost vyzkoušet Bulharsko, západní Evropa a USA všechno najednou !! Náš Placený stáže po celém světě konat na některé z nejlepších hotelů a restaurací připravit studenty pro skutečně mezinárodní kariéru jako kuchař.

Vzdělávání v HRC Kulinářské akademii je uznán americkým Kulinářské federace Akreditační komise, že splňují mezinárodní standardy pro dvouleté kulinářské vzdělání.

School04

Náš stipendijní program poskytuje stipendia až do výše 1.000 EUR za rok a pomáhá podporovat své studium.

Žádosti jsou přijímány celoročně a studenty ze všech koutů světa se mohou uplatnit. Další počáteční data jsou akademické března a září 2016. Díváme se dopředu vás pozvat na naše kulinářské škole v Sofii, Bulharsko, takže můžete zažít, jak "vzdělávat s důstojností a excelence".

School03

Místa

Sofia

Adresa, 1. řádek
9 Petar Beron Street (near NDK),
Sofia 1142,
Bulgaria

1142 Sofia, Provincie Sofie, Bulharsko