Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás na HRC Kulinářské akademii

School01

Premiér kuchyňská škola v Bulharsku!

Rada pro lidská práva Academy nabízí 2-leté program v Culinary umění a 3-semestrální program v F & B managementu, vyvinutý vzdělávacích a lídry. Program je kompletně vyučován v angličtině mezinárodními Chef instruktory. Naše zařízení je vybaveno state-of-the-art zařízení v naší kuchyni laboratořích, demo divadlo, vinný sklep a vyučování restaurace Talents.

School02

Během studijního programu, mají studenti možnost vyzkoušet Bulharsko, západní Evropa a USA všechno najednou !! Náš Placený stáže po celém světě konat na některé z nejlepších hotelů a restaurací připravit studenty pro skutečně mezinárodní kariéru jako kuchař.

Vzdělávání v HRC Kulinářské akademii je uznán americkým Kulinářské federace Akreditační komise, že splňují mezinárodní standardy pro dvouleté kulinářské vzdělání.

School04

Náš stipendijní program poskytuje stipendia až do výše 1.000 EUR za rok a pomáhá podporovat své studium.

Žádosti jsou přijímány celoročně a studenty ze všech koutů světa se mohou uplatnit. Další počáteční data jsou akademické března a září 2016. Díváme se dopředu vás pozvat na naše kulinářské škole v Sofii, Bulharsko, takže můžete zažít, jak "vzdělávat s důstojností a excelence".

School03
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

HRC Academy

HRC Kulinářské akademie nabízí integrovaný 2-leté kulinářské studijní program v modulárním provedení, vytvořený přední mezinárodní šéfkuchaři a nejlepší pedagogy s komple ... [+]

HRC Kulinářské akademie nabízí integrovaný 2-leté kulinářské studijní program v modulárním provedení, vytvořený přední mezinárodní šéfkuchaři a nejlepší pedagogy.

Naše Total Immersion hands-on instrukce přeměnit studentů na profesionální úrovni dovednosti v žádném okamžiku. Budete rozvíjet příkaz obou klasických i moderních kulinářských metod a technik, vytvořený pro lidská práva v unikátní sérii praktických tříd. Budete připravovat a pochopit četné světové kuchyně, které pohánějí dnešní průmysl.

Ale vaření není vše, co je zapotřebí, aby se stal velkým Chef: Budete rozšířit své obzory a učí nové obchodní dovednosti při výuce, jako je řízení a vedení, kontrola nákladů, fotografování jídla, výživy a bezpečnosti potravin.... [-]

Bulharsko Sofia
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
HRC Academy

Staňte se kreativní a podnikatelské manažer ve světě Potraviny a nápoje. Připravte se vyniknout a rozvíjet své manažerské schopnosti v pohostinství. Naše F & B manage ... [+]

Staňte se kreativní a podnikatelské manažer ve světě Potraviny a nápoje. Připravte se vyniknout a rozvíjet své manažerské schopnosti v pohostinství. Naše F & B management program zahrnuje 2 semestry na našich Sofia areálu a závěrečné placenou stáž v USA.

Innovate Trendy v Potraviny a nápoje ... Na HRC akademie, jsme poskytnout studentům in-hloubka pochopení mezinárodního obchodu v F & B managementu, vedení restaurace, kulinářské znalosti, dovednosti a kreativitu, takže jste schopni prokázat své inovativní nápady v obchodní nastavení.

Program F & B Management je součástí inovativních pedagogických dynamiky, který podněcuje manažerskou kreativitu. Každý rok, učil (reálné!) Odvětví projekty umožní rozvoj metodiky projektového řízení, skupinové dynamiky, vedení a tvořivosti. Tento způsob výuky podporuje studenty k práci v týmu, a prokázat schopnost rychle myslet v kontextu provozní a manažerské proveditelnosti, stejně jako finanční realismus.... [-]

Bulharsko Sofia
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině