National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

START „studuje v BULHARSKO dobýt svět!“

II Národní vydání, National Academy preventivní kampaň proti duševním migraci mladých Bulharů! Již druhým rokem učiteli a studenty Národní akademie „Krastyo Sarafova“ věnovat svou autoritu a jeho práce na Akademii podpořit prestiž bulharského vysokého školství. V rámci projektu již začala s národní turné v Kyustendil (28, 29, 30 a 31. března) a pokračuje ve 12. patře z měst v zemi:

  • PUPPET BEAM: Pazardzhik (25.dubna), Stara Zagora (25. a 26. dubna), Plovdiv (27.dubna)
  • SOUTH PAPRSKU: Stara Zagora (26. a 27. dubna) Haskovo (27. a 28. dubna) Burgas (2 a 3) Yambol (3. a 4. května), Sliven (4. a 5. května)
  • NORTH RAY: Varna (24 a 25. dubna), Silistra (25. a 26. dubna) Veliko Tarnovo (26. a 27. dubna), Gabrovo (27. a 28. dubna), Pleven (28. a 29. dubna)

Mladí obyvatelé měst, jejich rodiny a učitelé budou moci posoudit výsledky čtyři roky vzdělávání v National Academy, viděl výkony absolventů Prof .. Plamen Markov, prof. Dr. Ivaylo Christov, prof. Bonyo Lungov a doc. Yasen Valchanov a diplomových filmy absolventů fakultě „umění“ obrazovka na Divadelní akademii.

Varna, Silistra, Veliko Tarnovo, Gabrovo a Pleven třídě prof. Plamen Markov představí představení: "Bai Balcho vzpomínku" v Balcho Neykov, ředitel prof. Plamen Markov; „TRI“ Walter Uayks, představovat Elitsa Yovcheva (absolvent v „řízení pro divadlo“ profesora. Plamen Markov) a "Oni - jam session".

Absolventi prof. Dr. Ivaylo Hristov navštíví St. Zagora, Haskovo, Burgas, Yambol a Sliven představit "Komedie omylů" od Uilyam Shekspir, režie Martin Kisselov. V Pazardžiku, Stara. Zagora a Plovdiv mladí loutkáři ze třídy prof. Bonyo Lungov představí výstavu „moře fantazie“ a studenti doc. Yasen Valchanov bude demonstrovat své úspěchy v „divadle pohybové - taneční divadlo“ na mladé publikum v Plovdivu.

Kromě diplomových pořadů a filmů pro studenty z Národní akademie, mladí obyvatelé měst mohou navštívit setkání s předními profesory Akademie, které jim seznámit se specialitami podmínek evropské mobility, přípravy a postupu pro uplatnění v akademickém roce 2017/2018.

Konzultační setkání se bude konat v „Volný vstup“ v divadlech měst hosting „Naučte se v Bulharsku na celém světě“.

Pro všechny účastníky schůzek jsou uvedeny volný vstup materiálů Prep průvodců a poukázky na 10% slevu při účasti na univerzitních vstup skupinové konzultace v Sofii (červen a srpen).

Pro plnou kampaň, National Academy spoléhá na podporu a spolupráci všech, aby bezdůvodné poradenství, dosáhnout a využít co nejširší spektrum mladých Bulharů. Můžeme společně mohou nabídnout svým dětem slušnou alternativu k pobytu a rozvíjet jako kompletní odborníky a osobnosti v jejich vlastní zemi? „Studoval v Bulharsku, dobýt svět!“ Je realizován státního mediálního partnerství BNT a BNR a mediální partnerství Darik.

Místa

Sofia

Adresa, 1. řádek
Sofia 1000
108A, G. S. Rakovski St.
PO Box 100

Sofia, Provincie Sofie, Bulharsko