Přečtěte si oficiální popis

START „studuje v BULHARSKO dobýt svět!“

II Národní vydání, National Academy preventivní kampaň proti duševním migraci mladých Bulharů! Již druhým rokem učiteli a studenty Národní akademie „Krastyo Sarafova“ věnovat svou autoritu a jeho práce na Akademii podpořit prestiž bulharského vysokého školství. V rámci projektu již začala s národní turné v Kyustendil (28, 29, 30 a 31. března) a pokračuje ve 12. patře z měst v zemi:

  • PUPPET BEAM: Pazardzhik (25.dubna), Stara Zagora (25. a 26. dubna), Plovdiv (27.dubna)
  • SOUTH PAPRSKU: Stara Zagora (26. a 27. dubna) Haskovo (27. a 28. dubna) Burgas (2 a 3) Yambol (3. a 4. května), Sliven (4. a 5. května)
  • NORTH RAY: Varna (24 a 25. dubna), Silistra (25. a 26. dubna) Veliko Tarnovo (26. a 27. dubna), Gabrovo (27. a 28. dubna), Pleven (28. a 29. dubna)

Mladí obyvatelé měst, jejich rodiny a učitelé budou moci posoudit výsledky čtyři roky vzdělávání v National Academy, viděl výkony absolventů Prof .. Plamen Markov, prof. Dr. Ivaylo Christov, prof. Bonyo Lungov a doc. Yasen Valchanov a diplomových filmy absolventů fakultě „umění“ obrazovka na Divadelní akademii.

Varna, Silistra, Veliko Tarnovo, Gabrovo a Pleven třídě prof. Plamen Markov představí představení: "Bai Balcho vzpomínku" v Balcho Neykov, ředitel prof. Plamen Markov; „TRI“ Walter Uayks, představovat Elitsa Yovcheva (absolvent v „řízení pro divadlo“ profesora. Plamen Markov) a "Oni - jam session".

Absolventi prof. Dr. Ivaylo Hristov navštíví St. Zagora, Haskovo, Burgas, Yambol a Sliven představit "Komedie omylů" od Uilyam Shekspir, režie Martin Kisselov. V Pazardžiku, Stara. Zagora a Plovdiv mladí loutkáři ze třídy prof. Bonyo Lungov představí výstavu „moře fantazie“ a studenti doc. Yasen Valchanov bude demonstrovat své úspěchy v „divadle pohybové - taneční divadlo“ na mladé publikum v Plovdivu.

Kromě diplomových pořadů a filmů pro studenty z Národní akademie, mladí obyvatelé měst mohou navštívit setkání s předními profesory Akademie, které jim seznámit se specialitami podmínek evropské mobility, přípravy a postupu pro uplatnění v akademickém roce 2017/2018.

Konzultační setkání se bude konat v „Volný vstup“ v divadlech měst hosting „Naučte se v Bulharsku na celém světě“.

Pro všechny účastníky schůzek jsou uvedeny volný vstup materiálů Prep průvodců a poukázky na 10% slevu při účasti na univerzitních vstup skupinové konzultace v Sofii (červen a srpen).

Pro plnou kampaň, National Academy spoléhá na podporu a spolupráci všech, aby bezdůvodné poradenství, dosáhnout a využít co nejširší spektrum mladých Bulharů. Můžeme společně mohou nabídnout svým dětem slušnou alternativu k pobytu a rozvíjet jako kompletní odborníky a osobnosti v jejich vlastní zemi? „Studoval v Bulharsku, dobýt svět!“ Je realizován státního mediálního partnerství BNT a BNR a mediální partnerství Darik.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Bulharský

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

MEZINÁRODNÍ LETNÍ AKADEMIE „loďku! Podnikání a vedení v oblasti výtvarných umění a kreativního průmyslu: mezinárodní trendy a místní specifičnost "NÁRODNÍ AKADEMIE PRO DI ... [+]

MEZINÁRODNÍ LETNÍ AKADEMIE „loďku! Podnikání a vedení v oblasti výtvarných umění a kreativního průmyslu: mezinárodní trendy a místní specifičnost "NÁRODNÍ AKADEMIE PRO DIVADELNÍ A FILMOVÉ UMĚNÍ (NATFA), Sofia, Bulharsko: 12. - 16. června 2017 Registrace je nyní otevřená!

NATFA s potěšením oznamuje první vydání Mezinárodní letní akademie "ROCK THE BOAT! Podnikání a vedení v oblasti uměleckých děl a kreativního průmyslu: mezinárodní trendy a místní specifičnost ", která se koná v Sofii v Bulharsku ve dnech 12. a 16. června 2017.

Cíle letní akademie Zvyšovat povědomí účastníků o důležitosti inovací a podnikání v kulturním sektoru Zvýšit schopnosti účastníků být vedoucími kulturními projekty a organizacemi ve strategickém i mezinárodním kontextu Zvýšit schopnost účastníků uplatnit obchodní modely, vytvořit kulturu podnikavého prostředí a učit se různým způsobům financování a získávání finančních prostředků Propojit teoretické diskurzy s bulharskými a mezinárodními kulturními praktikami Témata Den 1: Inovace v umění 2. den: Kulturní vedení: trendy a potřeby. Vyučování kulturního managementu a vedení v 21. století 3. den: Kulturní podnikatelé: od kreativní myšlenky až po obchodní model 4. den: Evropská kulturní spolupráce, vytváření sítí a politiky 5. den: Ekonomika, marketing, financování a fundraising pro tvůrčí myšlenku Den 6-7: Volitelné: Možnosti výběru pro exkurze mimo Sofii Metodologie Letní akademie se skládá z interaktivních prezentací vysoce uznávaných profesionálů v této oblasti, následovaných diskusí a interaktivní práce v menších skupinách a studijních návštěv kulturních institucí ve městě Sofie, kde má NATFA dlouhodobou spolupráci. Každá sezení je kombinací teorie a praktických cvičení, jako je analýza případových studií, cvičení "rybí mísy", hraní rolí... [-]
Bulharsko Sofia
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině