Read the Official Description

O fakultě

Fakulta ekonomiky a podnikání v Rijece byla založena v polovině roku 1961. S prvními přednáškami, která začíná 1. listopadu 1961, fakulta vychovává ekonomické experty především pro posílení hospodářského rozvoje chorvatského písečného a istrijského regionu. V roce 2001 se fakulta přestěhovala na novou adresu I. Filipoviće 4, Rijeka.

Od akademického roku 2005/2006 vede Fakulta ekonomiky a podnikání na univerzitě v Rijece (EFRI) vysokoškolské studijní programy v souladu s Boloňskou deklarací pro studijní programy ekonomie a podnikové ekonomiky. Zlepšující rozvoj studijních programů přijala fakulta mezinárodně uznávaný model 3 2 3, takže po absolvování tříletého vysokoškolského studijního programu získávají studenti titul bakalářské (ekonomické) ekonomiky, po němž následuje dvouletý studijní program a po absolvování jsou studenti získávají magisterský titul. Poté dokončení tříletého postgraduálního doktorského studia vede k získání akademického titulu Ph.D.

Velký počet zahraničních univerzit, s nimiž fakulta podepsala dohody o spolupráci v různých oblastech, počet hostujících profesorů zapojených do výuky a počet učitelů fakulty na zahraničních univerzitách, stejně jako rostoucí počet příchozích a odchozích studenti v rámci programů mobility ukazují aktuální objem účasti Fakulty ekonomiky a podnikání na mezinárodním vysokoškolském a výzkumném oboru.

AKREDITACE

Žijeme v souladu s nejvyššími standardy kvality a naše programy jsou akreditovány různými programy a naše instituce se účastní různých členství.
Jsme odhodláni vytvářet nové obsahy a předávat znalosti mladým lidem, kteří brzy udělají skvělé věci v oblasti ekonomie. Proto se domníváme, že angličtina vyučuje studijní program na obou úrovních (vysokoškolák a absolvent) musí být mnohem dostupnější pro všechny studenty. Proto jsme proto odpovídajícím způsobem upravili náš školný poplatek. V tomto smyslu jsme přesvědčeni, že sledujeme správnou cestu vzhledem k tomu, že naši studenti dosahují vynikajících výsledků v různých projektech. Dále naši bývalí studenti (členové naší společnosti ALUMNI) vedou vedoucí pozice v mnoha společnostech a institucích.

MISE

V mezinárodním obchodním a vědeckém prostředí a ve spolupráci s komunitou přispíváme k rozvoji společnosti a vědy tím, že vzděláváme a rozvíjíme podnikatelsky orientované a sociálně odpovědné vůdce, manažery a výzkumné pracovníky.

VIDĚNÍ

Integrace do evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání a evropského výzkumného prostoru doprovázená drtivou podporou rozvoje hospodářství. Integraci lze vidět prostřednictvím konkurenceschopnosti studijních programů, výměny studentů, akademického a administrativního personálu, společných mezinárodních studijních a výzkumných projektů. Poskytování podpory úvěru ekonomice je dosaženo vypracováním užitečných vzdělávacích programů pro ekonomiku, společných, vzájemně výhodných výzkumných projektů, jakož i rozsáhlým začleněním kapacity studentů. Fakulta bude považována za velmi vyhledávaný a spolehlivý vysokoškolský vzdělávací institut, partnera s ekonomikou, stejně jako s dalšími národními a mezinárodními vědeckými a vzdělávacími institucemi a studenty. Fakulta je institucí, která bude neustále vyvíjet a rozvíjet své studijní programy, výzkum a zaměstnance.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

Po deseti úspěšných školách organizuje Ekonomická fakulta v Rijece Mezinárodní letní škola - Mezinárodní životní prostředí a evropská integrace, která se bude konat od 2. ... [+]

Letní škola

Uzávěrka přihlášek je 11. června.

Po deseti úspěšných školách organizuje Ekonomická fakulta v Rijece Mezinárodní letní škola - Mezinárodní životní prostředí a evropská integrace, která se bude konat od 2. července do 14. července 2018 v Rijece.

Během celé své historie letní škola vychovala více než 300 účastníků z více než 30 zemí Evropy a mimo ni (Chorvatská republika, Belgie, Rusko, Tchaj-wan, Francie, Slovensko, Česká republika, Ukrajina, Kazachstán, Uzbekistán, Arménie, Mexiko , Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko atd.).

Cílem letní školy EFRI je rozšířit znalosti studentů oboru ekonomie, práva, politologie, administrativy a dalších souvisejících studií o procesu hospodářské integrace v Evropě a jejích dopadech na podnikání a dalších aspektech životního prostředí a poukázat na to, výhody a výzvy ekonomické integrace v každodenním životě.... [-]

Chorvatsko Rijeka
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině