Přečtěte si oficiální popis

Kodaňská akademie módního designu je mezinárodně uznávaná soukromá akademie založená v roce 1983. Od počátku se akademie vzdělávala oděvní návrháři na vysokém stupni řemesel a silným vizuálním výrazem. Naši absolventi jsou zastoupeni na všech úrovních módní firmy, a to jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni.

Akademie má žadatele z celého světa, v letech 2016-17 je 16 vzdělávacích oborů různých národností, a proto vyučujeme jak v dánštině, tak v angličtině. Považujeme to za největší význam ve stále globalizovaném světě, že dochází k výměně kontaktů a kultur v různých třídách a úrovních.

Je to pokračující poslání akademie, dále rozvíjet řemeslo a program, takže vždy splňují požadavky módní podnikání vůči mladým a nadcházejícím návrhářům. Uvažujete o tom, že byste se ucházeli o akademii a rádi bychom ji pozvali, a proto vám doporučujeme, abyste si udělali schůzku.

Akademie je umístěna ve starém skladu "Hans Just" v Østerbro. Světlá, vzdušná a otevřená pracovna na ploše 370 m2 je ideální pro kulturní výměnu probíhající v různých třídách a úrovních. Vzhledem k tomu, že mnoho národností se účastní, všichni učitelé jsou alespoň dvojjazyční a kurz je vyučován simultánně v dánštině a angličtině. (Angličtina je nejdůležitějším technickým jazykem v oděvním průmyslu) Šicí stroje, overlocky a průmyslový stroj na kůži jsou pro studenty k dispozici a přirozeně pracujeme na Stockmann Mannequins Wifi je na dosah ruky a používá se také při výuce.

Akademie je dánským státem schválena pro státní dotaci (SU). Mezinárodní studenti jsou požádáni, aby se nejprve ucházeli o zaměstnání ve svých domovských zemích, než to dělali v Dánsku.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Dánština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Copenhagen Academy of Fashion Design

Akademie vyučuje design oblečení. Během programu je kladen důraz na rozvoj tvůrčích schopností studentů tím, že jim dává umělecký a vizuální smysl pro rutinní tvůrčí proc ... [+]

Program

Účel

Akademie vyučuje design oblečení.

Během programu je kladen důraz na rozvoj tvůrčích schopností studentů tím, že jim dává umělecký a vizuální smysl pro rutinní tvůrčí proces, v kombinaci s pevným a důkladným základem v různých oblastech řemesla.

Vedle programu budou mít studenti také přehled o mnoha aspektech a požadavcích podnikání prostřednictvím návštěv na veletrzích, firmách a pomoci v týdeně módy, takže nejsou při přípravě na trh práce připraveni. Program trvá 2 roky.

Po absolvování získal student znalosti o principech v designprocesech, koncepci a vytvářel koherentní sbírku v kombinaci s technickými dovednostmi, jako je šití a tvorba vzorů. ... [-]

Dánsko Kodaň
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině