Copenhagen Academy of Fashion Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kodaňská akademie módního designu je mezinárodně uznávaná soukromá akademie založená v roce 1983. Od počátku se akademie vzdělávala oděvní návrháři na vysokém stupni řemesel a silným vizuálním výrazem. Naši absolventi jsou zastoupeni na všech úrovních módní firmy, a to jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni.

Akademie má žadatele z celého světa, v letech 2016-17 je 16 vzdělávacích oborů různých národností, a proto vyučujeme jak v dánštině, tak v angličtině. Považujeme to za největší význam ve stále globalizovaném světě, že dochází k výměně kontaktů a kultur v různých třídách a úrovních.

Je to pokračující poslání akademie, dále rozvíjet řemeslo a program, takže vždy splňují požadavky módní podnikání vůči mladým a nadcházejícím návrhářům. Uvažujete o tom, že byste se ucházeli o akademii a rádi bychom ji pozvali, a proto vám doporučujeme, abyste si udělali schůzku.

Akademie je umístěna ve starém skladu "Hans Just" v Østerbro. Světlá, vzdušná a otevřená pracovna na ploše 370 m2 je ideální pro kulturní výměnu probíhající v různých třídách a úrovních. Vzhledem k tomu, že mnoho národností se účastní, všichni učitelé jsou alespoň dvojjazyční a kurz je vyučován simultánně v dánštině a angličtině. (Angličtina je nejdůležitějším technickým jazykem v oděvním průmyslu) Šicí stroje, overlocky a průmyslový stroj na kůži jsou pro studenty k dispozici a přirozeně pracujeme na Stockmann Mannequins Wifi je na dosah ruky a používá se také při výuce.

Akademie je dánským státem schválena pro státní dotaci (SU). Mezinárodní studenti jsou požádáni, aby se nejprve ucházeli o zaměstnání ve svých domovských zemích, než to dělali v Dánsku.

Místa

Kodaň

Adresa, 1. řádek
Århusgade 88, 5th. Floor
DK-2100 Copenhagen Ø
Denmark

Kodaň, Dánsko