Přečtěte si oficiální popis

Evropská filmová akademie je více než filmové školy. Jsme dánská lidová vysoká škola, která nabízí mladým lidem z celého světa za 8?-Měsíční intenzivní, hands-on Film Foundation programu (v angličtině). V letních měsících nabízíme také výběr 1 týden filmových seminářů a workshopů (v dánštině). Studenti a učitelé bydlet na koleji, vytváří jedinečně intenzivní a sociální prostředí, vyvíjející se kolem filmu.

Evropská filmová akademie se nachází ve venkovském Ebeltoft, Dánsko, a je jedinečný ve svém přístupu k vyučování filmu. Každý, kdo se zájmem o natáčení filmů a učení o filmech je vítán, a máme studenty z celého světa, obvykle více než 25 národností najednou.

Vzhledem k tomu, že je to obytná škola, budete žít a dýchat filmový 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dokonce i když nejste ve třídě nebo pracovat na projektu, který bude promítání filmů, mluví filmy, analyzovat a diskutovat o nich.

Evropská filmová akademie nabízí dva typy kurzů: hlavní hřiště, 8½-měsíční Film Foundation programu (v angličtině), a letní kurzy, výběr 1 týden filmových seminářů a workshopů (v dánštině).

Na těchto stránkách byste měli být schopni najít všechny potřebné informace o všech našich aktivit. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

European Film College

8½-měsíční program na Evropské filmové akademie je místem příležitost. Možnost prozkoumat a rozvíjet své nápady, svůj talent a sami. Možnost riskovat a dělat chyby, a to ... [+]

8,5-MONTH PROGRAM: najít své dovednosti - objevte Tvůj hlas

8½-měsíční program na Evropské filmové akademie je místem příležitost. Možnost prozkoumat a rozvíjet své nápady, svůj talent a sami. Možnost riskovat a dělat chyby, a to v bezpečném, povzbuzující a inspirativní prostředí. Vstoupit do programu a získat šanci vyrábět, žít a dýchat film pro téměř rok. Pracovat a žít v místě, kde vaši kolegové studenti, učitelé, filmy vidíte a profesionální filmaři potkáte přijde ze všech koutů světa.

Během 8? Měsíce Film Foundation programu, dostanete příležitost k:

Ponořte se do praktických filmu Rozvíjet své speciální tvůrčí schopnosti pod vedením profesionálů z filmového průmyslu, pracuje v dánské střední školy tradice Get masivní praktické zkušenosti v kombinaci s běžnými přednášek a projekcí Staňte se součástí intenzivního filmového prostředí, kde vy a vaši spolužáci bude vyrábět více než 170 filmů v 34 týdnů, s použitím stav filmové techniky umělecké Další informace o všech aspektech filmového světa, včetně toho, jak fungují v reálných filmových štábů Zahájit mezinárodní síť s ostatními studenty a tvůrců z celého světa ... [-]
Dánsko Ebeltoft
August 2019
Denní studium
8 - 9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Promo Video