European Film College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Evropská filmová akademie je více než filmové školy. Jsme dánská lidová vysoká škola, která nabízí mladým lidem z celého světa za 8?-Měsíční intenzivní, hands-on Film Foundation programu (v angličtině). V letních měsících nabízíme také výběr 1 týden filmových seminářů a workshopů (v dánštině). Studenti a učitelé bydlet na koleji, vytváří jedinečně intenzivní a sociální prostředí, vyvíjející se kolem filmu.

Evropská filmová akademie se nachází ve venkovském Ebeltoft, Dánsko, a je jedinečný ve svém přístupu k vyučování filmu. Každý, kdo se zájmem o natáčení filmů a učení o filmech je vítán, a máme studenty z celého světa, obvykle více než 25 národností najednou.

Vzhledem k tomu, že je to obytná škola, budete žít a dýchat filmový 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dokonce i když nejste ve třídě nebo pracovat na projektu, který bude promítání filmů, mluví filmy, analyzovat a diskutovat o nich.

Evropská filmová akademie nabízí dva typy kurzů: hlavní hřiště, 8½-měsíční Film Foundation programu (v angličtině), a letní kurzy, výběr 1 týden filmových seminářů a workshopů (v dánštině).

Na těchto stránkách byste měli být schopni najít všechny potřebné informace o všech našich aktivit. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Místa

Ebeltoft

Adresa, 1. řádek
Carl Th. Dreyers Vej 1
DK-8400 Ebeltoft
Denmark

DK-8400 Ebeltoft, Dánsko