Kalo Organic Agricultural College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kalø je jediná ekologická zemědělská vysoká škola v Dánsku s přibližně osmdesáti až stovkou studentů a přibližně dvaceti zaměstnanci vášnivými pro ekologické zemědělství.

Kalø Organic Agriculture College se nachází ve venkovském prostředí na okraji lesa a v blízkosti moře, tři kilometry od města Rønde, města střední velikosti se všemi potřebnými zařízeními, a třicet kilometrů od Aarhusu, druhého největšího města v Dánsku. .

Škola klade důraz na praktické dovednosti a školní farma je důležitou součástí vzdělávání a každodenního života. Mezi praktické výukové zařízení patří asi padesát hektarů ekologicky obdělávané zemědělské půdy pro plodiny a zeleninu, skleníky, strojní park, zařízení pro chov našich prasat, ovcí, dojnic a volů.

Nabízíme plné stravování pro všechny studenty zde ve škole. Stravování zahrnuje tři jídla denně a bezplatnou ranní a odpolední kávu. Máme vynikající kuchyni, která poskytuje našim studentům biopotraviny a nabízí také vegetariánská a veganská jídla.

Místa

Rønde

Adresa, 1. řádek
Skovridervej 3, Kalø
8410 Rønde

8410 Rønde, Dánsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: