Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dosavadní nadace

The John Zepp Nadace byla založena ve Spojených státech v roce 1992, po smrti pana Johna Zepp. Americký student doktorského studia v oboru chemie, John Zepp věděl, že umírá na rakovinu, a ve své poslední vůli požádala, aby nadace být vytvořen na pomoc potřebným dětem. Nadace trvala jen několik let před zavřením.

Nicméně, v roce 2010 JZF byl dán nový život jeho bratrem, Raymond, který právě nastavit novou univerzitu v Kambodži. JZF byl neformální organizace, která poskytuje stipendia na základě privilegovaných studentům navštěvovat Dewey International University v Kambodži.

Raymond Zepp a jeho žena filipínský Shekinah odešel na Filipínách v roce 2013 do města San Guillermo v provincii Isabela, Luzon. Chtějí pokračovat v práci JZF formálním, kterým se zřizuje nadace pro zlepšení vzdělávání studentů ve venkovském městečku San Guillermo a přilehlých oblastí.

Poslání

Posláním Johna Zepp nadace je zlepšit vzdělávání různých úrovní studentů a kolem San Guillermo, Filipíny. Tito studenti patří předškolní studenty, studenty středních škol a studenty, kteří chtějí navštěvovat univerzitu.

Vize

Vidíme integrované vzdělávací komunity v San Guillermo, kde činnosti soukromě financované doplňují veřejné vzdělání. Vidíme malé děti se připravuje soukromě pro úspěšný vstup do platové třídy jednoho ve veřejných školách. Vidíme středoškolští studenti studovat na jejich veřejné tříd středních škol ve vážném prostředí pro vzdělávání, včetně studijních haly, výukový pomoc, vzdělávací multimediální zdroje, atd Vidíme také mladí lidé připravují na přenos do univerzit prostřednictvím on-line konzultace a krátkých kurzů. Někteří z těchto studentů bude dostávat plný nebo částečný stipendium k účasti na místních univerzit.

Formát kurzů

Každý kurz je ekvivalentní tří úvěrů semestru v americkém systému. Kurzy jsou semi-intenzivní, to znamená, že splňují pouze každá trvá dva měsíce. Na plný úvazek zatížení je proto pouze dva kurzy. Na plný úvazek zatížení na rok se skládá ze dvou kurzů za semestr více než pět podmínek. To je 10 kurzů, nebo 30 kreditů semestr ročně, což odpovídá srovnatelné americký univerzitní akademický rok.

Normální zatížení Kurz se skládá z jedné anglické kurzu plus jeden další předmět-kurz za období. Například v prvním pololetí, student může mít anglická četba pro společenských věd spolu s kritickému myšlení a logiku. Nicméně i ostatní a předmětem kurzy budou mít silnou angličtiny složku, jako je čtení s porozuměním cvičení slovní zásoby či domě.

Rocc má kontakty s mnoha univerzitách po celém světě. Budeme psát doporučení pro studenty, kteří chtějí přenést do specializované programy v cizích univerzitách.

Naše kurzy také připravují studenty, aby zkoušku TOEFL nebo zkoušky IELTS. Studenti, kteří absolvují tyto zkoušky a kteří vzali další základní kurzy na Rocc budou moci získat přístup do cizích anglicky středních škol.

Cohort systému

Tam, kde je to možné, budou kurzy být neporušený od termínu k termínu. Přes týdenní diskusních fór, budou studenti poznávat jeden druhého, jak sledují stejné třídy dohromady.

Místa

Manila

Adresa, 1. řádek
68 Istanbul St. BF Midwest
BF Homes Paranaque
1700 Philippines

Manila, Metro Manila, Filipíny