B&D English School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

B

Naše škola vlastní třípodlažní budovu se střešní palubou v Agan-an, Sibulan. Je to místo velmi blízko letiště. Toto místo je obklopeno mnoha středisky, které se nacházejí podél své krásné pláže. Hlavní letiště Negros Oriental, Letiště Dumaguete, se nachází zde. V centru města je také Sibulan Sea Port. Více než 40minutový výlet k ostrovu Cebu je možný pomocí tří druhů námořních plavidel, ať už lodí, člunů nebo rychlých plavidel. Mimochodem, je to první obec vedle města Dumaguete, takže se nemusíte bát, protože druhá je velmi dostupná pro lidi

Jsme filipínská vláda-akreditovaná instituce pro angličtinu jako druhý jazyk (ESL) učení. Anglický studijní program naší školy byl schválen Úřadem pro technické vzdělávání a rozvoj dovedností (TESDA) a akreditován úřadem pro přistěhovalectví na Filipínách.

B

Učitelé naší školy jsou vysoce vzdělaní, dobře vyškolení a zkušenci. Také máme seznam učitelů ESL akreditovaných v rámci TESDA, kteří pomáhají studentům zlepšit své anglické komunikační dovednosti. Kromě toho jsme jednou ze škol, které nabízejí anglický studijní program za nízkou cenu v pohodlném a pohodlném prostředí. Proto je zaručeno vynikající vzdělání.

Vybavení

B

2 učebna člověk-člověk - dobře větrané, široké učebny s individuálními klimatizačními jednotkami a dobré osvětlení, kde se studenti mohou naučit anglicky bez rozptýlení.

2 skupinová učebna - dobře větrané, prostornější učebny s individuálními klimatizačními jednotkami, dobré osvětlení a vzdělávací materiály.

Kancelář - místnost pro manažery a pracovníky úřadů, které uspokojují obavy studentů a učitelů.

Učební místnost / místnost fakulty - prostor pro učitele, který připravuje lekce, ověřuje profily studentů a formuluje hodnocení.

16 noclehárny - 5 soukromých pokojů, 5 pokojů pro 2 osoby, 6 čtyřlůžkových pokojů (bez televize) prostorná, dobře větraná místnost s klimatizací, kabelová televize pro soukromé a 2 osoby pokoj a teplou a studenou sprchu pro jednu osobu , a více obsazenosti.

* Muži a ženské studenti zabírají oddělené místnosti.

1 dětský hrad - zařízení určené pro rodiny s dětmi, kde mohou hrát a vychutnat si školky.

Knihovní / studijní oblast - zařízení s učebními prostředky pro studenty a učitele k využití během jejich volného času pro samostudium a další akademické účely

Gym - máme pro vás běžecký trenažér (běžící stroj), rovnováhu, činku, stojan, atd. Pro studenty, kteří chtějí zlepšit a udržet svou fyzickou pohodu.

Střecha - otevřený prostor s osvěžující atmosférou pro školní akce a další mimoškolní aktivity.

Prádelna - zvláštní oblast u střešního balíčku pro pracovníky v domácnosti, aby se umyly a sušily studentské oděvy a školní oblečení

Kuchyňská a jídelna - dobře udržovaná oblast pro studenty, kteří mají připravené pokrmy připravované a obsluhované kuchyňským štábem.

Parkovací plocha - široký prostor exkluzivní pro školní a zákaznické vozidlo.

Závěrem je k dispozici služba 24/7, která zajišťuje bezpečnost studentů a školních zařízení. Konečně provinční provincie Negros Oriental provinční filipínské národní policie (PNP) je jen pár metrů od B

Místa

Dumaguete

Adresa, 1. řádek
PUROK 1, AGAN AN, SIBULAN, NEGROS ORIENTAL


AGAN AN SIBULAN, NEGROS ORIENTAL

6201 Dumaguete, Střední Visayas, Filipíny