Paradise English Boracay

Úvod

Read the Official Description

Paradise English je kanadská rodina vlastnila English Language centrum nabízející kurzy angličtiny na Filipínách na ostrově Boracay. Byla založena v roce 2005 a roste rychlým tempem od svého vzniku. Studenti z více než 50 zemí se zúčastnilo naše programy a další nadále s námi každý rok. Pevně ​​věříme, že s našimi kanadských, britských a amerických učitelů, nabízíme špičkové anglické kurzy, aby naši studenti za cenu nižší, než jakýkoli jiný jazykové škole v Kanadě, Austrálii či Spojených státech, a na vyšší úrovni vzdělání, než jakékoliv jazykové škole v Filipíny.

Jsme akreditované školy s Úřadem pro imigraci, Asociace akreditovaných škol na Filipínách a je spojen s British Council a Ascentis. Paradise angličtina je hrdá, že byla vyznamenána 2013 Choice Award studenta podle LanguageBookings.com a spokojenosti zákazníků Excellence Award od LanguageCourse.net.

Užívání kurzy angličtiny na Filipínách, zejména na tropickém ostrově nám dává jako žádná jiná jazyková škola nikde jinde na světě. Přítomnost silného mezinárodního společenství a široký výběr zajímavých mimo areál aktivit doplňují naši tlačit směrem zábavy při učení v místě, které obsadila nejlepší ostrov na světě v roce 2012, a hlasoval v roce 2013 nejlepších světových asijské pláž.

Budoucnost

Paradise English provádí pečlivě vybrány kurzy angličtiny s kvalitními témata v reálném čase a skutečným životem. Vytvořili jsme půdu pro vás učit dnes, takže jste připraveni používat svůj nový anglický jazyk, když opouštíte učebny. Paradise angličtina má mnoho příležitostí pro vás ke studiu v: třídy skupiny, konzultace jeden na jednoho, aqua sportovní, kulturní pořady a mnoho vnitřních i venkovních aktivit. Použijte jazykové dovednosti se naučíte ve třídě při setkání s lidmi z různých zemí stejný den!

rodina

Paradise English nabízí kurzy angličtiny v rodinném prostředí podobném. Staráme se o naše studenty, jako je rodina. Cítit v pohodě v přítomnosti administrátoři, učitelů a podpůrného personálu, které poskytují vynikající služby, které doplní vaše učení. Ujišťujeme Vás, učení v prostředí, které je spravedlivé, pevné a přátelské.

Přítel

Paradise English nabízí kurzy angličtiny, které podporují učení založeného na spolupráci. Zvyšte své učení a to nejen tím, že poslouchá na lekce nebo záznamník knižní cvičení, ale také vytvořením vztah přes třídě a sociální interakce se svými spolužáky a mentorů. Najít nové přátele ze všech koutů světa se v jedné z nejvíce okouzlujících míst na Zemi!

Fun

Paradise English integruje zábavu v učení. Naše umístění nám umožňuje nabídnout ty nejlepší prostředí příznivé pro učení, kde jsou jazykové znalosti nabyté a zlepšení jako tropický ostrov dobrodružství a inter-kulturní aktivity plně doplňují proces učení. V ráji angličtiny, kurzy angličtiny jsou nikdy nuda.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Angličtina a (IELTS, TOEIC, TOEFL, FCE, CAE a obchodní) od USD 282 za týden

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 30 týdnů Přihlašování započato Filipíny Malay + 1 více

Angličtina pro podnikání, FCE, CAE, TOEIC, IELTS a TOEFL. Vzhledem k rozmanitému použití a funkci anglického jazyka nabízí program Paradise English také programy pro speciální účely.

[+]

Angličtina pro podnikání, FCE, CAE, TOEIC, IELTS a TOEFL. Vzhledem k různorodé využití a funkci anglického jazyka, Paradise angličtina také nabízí programy pro speciální účely. Dokončete své obchodní jazykové znalosti v angličtině nebo se připravte na vyšší skóre na testy CAE, TOEIC, TEFL a IELTS. Angličtina pro zvláštní účely program zahrnuje:

2 Skupina Třídy (buď gramatiky, slovní zásoby, obchodní, čtení nebo diskuse) 2 jedna ku jedné Třídy schválně specifickými tématy Celkem 20 hodin každý týden. Třídy jsou vyučovány zkušený Američan, kanadských, britských a filipínských učitelů. Ceny 1 týden: $ 337 2 týdny: $ 647 3 týdny: $ 928 4 týdny: $ 928 Další týden: $ 282 [-]

Obecně anglicky programu (5 tříd / den) od USD 284 za týden

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 30 týdnů Přihlašování započato Filipíny Malay + 1 více

Generální English Program vám dává známý pocit znovu řádným studentem. Mající 5 tříd denně určitě zlepší vaši anglickou jazykovou schopnost. [+]

The Obecný anglický program dává vám známý pocit, že opět řádným studentem. Mající 5 tříd denně určitě zlepší vaši anglickou jazykovou schopnost. Třídy jsou navrženy tak, aby zaměřit se na specifické jazykové dovednosti, které potřebujete. Budete studovat obecné angličtiny, aktuální konverzace, slovní zásoba, gramatika, čtení, Diskuze a psaní. Generální English Program zahrnuje:

5 Třídy Denní (4 Skupina Třídy a 1 One to One Class) Celkem 25 hodin každý týden. Třídy jsou vyučovány zkušený Američan, kanadských, britských a filipínských učitelů. Ceny 1 týden: $ 341 2 týdny: $ 653 3 týdny: $ 936 4 týdny: $ 936 Další týden: $ 284 [-]

Program anglického kurzu pro začátečníky (5 tříd / den) od USD 339 za týden

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 30 týdnů Přihlašování započato Filipíny Malay + 1 více

Tato pravda anglického programu pro začátečníky si klade za cíl budovat a rozvíjet základní znalosti angličtiny studentů, které mají velmi malou nebo žádnou Angličtina schopnost. Cílem tohoto programu je poskytnout studentům "každodenní slovní zásoby a projevu, základy gramatiky, mluvení, čtení a psaní, aby fungovaly Simple denním životě situace [+]

Tento Je pravda anglického programu pro začátečníky si klade za cíl budovat a rozvíjet základní znalosti angličtiny studentů, které mají velmi malou nebo žádnou Angličtina schopnost. Cílem tohoto programu je poskytnout studentům "každodenní slovní zásoby a projevu, základy gramatiky, mluvení, čtení a psaní, aby fungovaly Simple denním životě situaci. Program pravdivý anglických pro začátečníky zahrnuje:

2 Skupina Třídy a 3 jedna ku jedné třídy / den Celkem 25 tříd každý týden. Třídy jsou vyučovány zkušený Američan, kanadských, britských a filipínských učitelů. Ceny 1 týden: $ 407 2 týdny: $ 779 3 týdny: $ 1.118 4 týdny: $ 1.118 Další týden: $ 339 [-]