Přečtěte si oficiální popis

Paradise English je kanadská rodina vlastnila English Language centrum nabízející kurzy angličtiny na Filipínách na ostrově Boracay. Byla založena v roce 2005 a roste rychlým tempem od svého vzniku. Studenti z více než 50 zemí se zúčastnilo naše programy a další nadále s námi každý rok. Pevně ​​věříme, že s našimi kanadských, britských a amerických učitelů, nabízíme špičkové anglické kurzy, aby naši studenti za cenu nižší, než jakýkoli jiný jazykové škole v Kanadě, Austrálii či Spojených státech, a na vyšší úrovni vzdělání, než jakékoliv jazykové škole v Filipíny.

Jsme akreditované školy s Úřadem pro imigraci, Asociace akreditovaných škol na Filipínách a je spojen s British Council a Ascentis. Paradise angličtina je hrdá, že byla vyznamenána 2013 Choice Award studenta podle LanguageBookings.com a spokojenosti zákazníků Excellence Award od LanguageCourse.net.

Užívání kurzy angličtiny na Filipínách, zejména na tropickém ostrově nám dává jako žádná jiná jazyková škola nikde jinde na světě. Přítomnost silného mezinárodního společenství a široký výběr zajímavých mimo areál aktivit doplňují naši tlačit směrem zábavy při učení v místě, které obsadila nejlepší ostrov na světě v roce 2012, a hlasoval v roce 2013 nejlepších světových asijské pláž.

Budoucnost

Paradise English provádí pečlivě vybrány kurzy angličtiny s kvalitními témata v reálném čase a skutečným životem. Vytvořili jsme půdu pro vás učit dnes, takže jste připraveni používat svůj nový anglický jazyk, když opouštíte učebny. Paradise angličtina má mnoho příležitostí pro vás ke studiu v: třídy skupiny, konzultace jeden na jednoho, aqua sportovní, kulturní pořady a mnoho vnitřních i venkovních aktivit. Použijte jazykové dovednosti se naučíte ve třídě při setkání s lidmi z různých zemí stejný den!

rodina

Paradise English nabízí kurzy angličtiny v rodinném prostředí podobném. Staráme se o naše studenty, jako je rodina. Cítit v pohodě v přítomnosti administrátoři, učitelů a podpůrného personálu, které poskytují vynikající služby, které doplní vaše učení. Ujišťujeme Vás, učení v prostředí, které je spravedlivé, pevné a přátelské.

Přítel

Paradise English nabízí kurzy angličtiny, které podporují učení založeného na spolupráci. Zvyšte své učení a to nejen tím, že poslouchá na lekce nebo záznamník knižní cvičení, ale také vytvořením vztah přes třídě a sociální interakce se svými spolužáky a mentorů. Najít nové přátele ze všech koutů světa se v jedné z nejvíce okouzlujících míst na Zemi!

Fun

Paradise English integruje zábavu v učení. Naše umístění nám umožňuje nabídnout ty nejlepší prostředí příznivé pro učení, kde jsou jazykové znalosti nabyté a zlepšení jako tropický ostrov dobrodružství a inter-kulturní aktivity plně doplňují proces učení. V ráji angličtiny, kurzy angličtiny jsou nikdy nuda.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Paradise English Boracay

Angličtina pro podnikání, FCE, CAE, TOEIC, IELTS a TOEFL. Vzhledem k rozmanitému použití a funkci anglického jazyka nabízí program Paradise English také programy pro spec ... [+]

Angličtina pro podnikání, FCE, CAE, TOEIC, IELTS a TOEFL. Vzhledem k různorodé využití a funkci anglického jazyka, Paradise angličtina také nabízí programy pro speciální účely. Dokončete své obchodní jazykové znalosti v angličtině nebo se připravte na vyšší skóre na testy CAE, TOEIC, TEFL a IELTS. Angličtina pro zvláštní účely program zahrnuje:

2 Skupina Třídy (buď gramatiky, slovní zásoby, obchodní, čtení nebo diskuse) 2 jedna ku jedné Třídy schválně specifickými tématy Celkem 20 hodin každý týden. Třídy jsou vyučovány zkušený Američan, kanadských, britských a filipínských učitelů. Ceny 1 týden: $ 337 2 týdny: $ 647 3 ... [-]
Filipíny Malay
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 30 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Paradise English Boracay

Generální English Program vám dává známý pocit znovu řádným studentem. Mající 5 tříd denně určitě zlepší vaši anglickou jazykovou schopnost. ... [+]

The Obecný anglický program dává vám známý pocit, že opět řádným studentem. Mající 5 tříd denně určitě zlepší vaši anglickou jazykovou schopnost. Třídy jsou navrženy tak, aby zaměřit se na specifické jazykové dovednosti, které potřebujete. Budete studovat obecné angličtiny, aktuální konverzace, slovní zásoba, gramatika, čtení, Diskuze a psaní. Generální English Program zahrnuje:

5 Třídy Denní (4 Skupina Třídy a 1 One to One Class) Celkem 25 hodin každý týden. Třídy jsou vyučovány zkušený Američan, kanadských, britských a filipínských učitelů. Ceny 1 týden: $ 341 2 týdny: $ 653 3 týdny: $ 936 4 týdny... [-]
Filipíny Malay
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 30 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Paradise English Boracay

Tato pravda anglického programu pro začátečníky si klade za cíl budovat a rozvíjet základní znalosti angličtiny studentů, které mají velmi malou nebo žádnou Angličtina sc ... [+]

Tento Je pravda anglického programu pro začátečníky si klade za cíl budovat a rozvíjet základní znalosti angličtiny studentů, které mají velmi malou nebo žádnou Angličtina schopnost. Cílem tohoto programu je poskytnout studentům "každodenní slovní zásoby a projevu, základy gramatiky, mluvení, čtení a psaní, aby fungovaly Simple denním životě situaci. Program pravdivý anglických pro začátečníky zahrnuje:

2 Skupina Třídy a 3 jedna ku jedné třídy / den Celkem 25 tříd každý týden. Třídy jsou vyučovány zkušený Američan, kanadských, britských a filipínských učitelů. Ceny 1 týden: $ 407 2 týdny: $ 779 3 týdny: $ 1.... [-]
Filipíny Malay
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 30 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině