SMEAG Global Education

Úvod

Read the Official Description

SMEAG má nástroje pro transformaci vašeho snu o MASTERING English do reality

POZDRAVY. Vítejte v SMEAG Philippines Training Center.

Angličtina rychle přijala své postavení jako povinný požadavek na postup v této rychle rostoucí éře globalizace.

Značný počet studentů začíná studium s pevným odhodláním a snaží se zlepšit své dovednosti v anglickém jazyce. Nicméně ve skutečnosti není dosažení takového cíle snadné. Čím více budete léčit angličtinu jako předmět studia a překážku, kterou musíte překonat, tím více se odkládáte od svých ambicí.

Abyste získali největší úspěch, musíte zahrnout použití angličtiny do každodenního životního stylu. Musíte si zvyk žít a dýchat anglicky, abyste získali maximální výsledky. Výuka angličtiny není nikdy jednoduchá cesta, ale se systematickým vzdělávacím programem specializovaným na to, aby odpovídal vaší vhodné úrovni, sen se může stát realitou.

SMEAG Philippines Training Centre má strukturované koleje, aby se studenti mohli během svého pobytu zaměřit na své studium. Díky certifikaci British Council jako autorizovanému zkušebnímu středisku IELTS jako středisku TOEIC s vynikajícím vzdělávacím systémem s certifikací ETS a několika partnerstvím s vysokými školami činí SMEAG jedinečnou a dynamickou.

Prostřednictvím našich profesionálních a přesvědčivých učebních osnov a akreditovaných testovacích a certifikačních programů se v SMEAG usilujeme o to, abyste vám pomohli zlepšit své dovednosti v oblasti anglického jazyka, abyste mohli posunout dopředu jako globální talent.

S našimi multi-globálně ověřenými testovacími a výukovými programy se snažíme poskytnout vám nejlepší anglické vzdělání, jaké kdy bylo k dispozici.

POUZE U SMEAG VZDĚLÁVACÍ CENTRUM!

1. 850 studentů, největší anglická jazyková škola v Filipínách

SMEAG Philippines Training Center má 3 areály v Cebu, Filipíny. S kapacitou 850 studentů je největší anglickou vzdělávací institucí na Filipínách. Každý areál má svůj vlastní specializovaný program a jeho provozní a řídící systémy nabízejí jedinečný zážitek všem studentům.

2. JEDNOTLIVÝ STUDENTOVÝ ORGÁN 45% je čínský, japonský, vietnamský nebo tchajwanský

Naše mezinárodní výukové středisko má největší počet studentů z různých zemí. Věříme, že interakce a komunikace s různými kulturami posílí sociální a jazykové dovednosti všech studentů. Navíc tito studenti budou schopni vytvořit širší mezilidský vztah, a to nejen ve školní době, ale i mimo jejich studia.

3. ZÁRUČNÍ ZÁRUKA IELTS CERTIFIED SCORE 98% ÚSPĚŠNÝ KURZ

Devadesátáctina našich zkoumaných studií IELTS dosáhla cílového skóre při studiu v našem centru. V průběhu týdenního testu IELTS Mock si všichni studenti mohou procvičit své dovednosti. Studenti, kteří jsou zaregistrováni na kurz IELTS déle než 12 týdnů (před IELTS je vyloučen), obdrží bezplatnou zkoušku IELTS. Naši vysoce kvalifikovaní učitelé procházejí přísnými kritérii výběru v sedmi krocích a tříměsíčním intenzivním tréninkem. Pravidelné hodnocení učitelů a semináře probíhají, aby se ujistil, že poskytují vynikající výukové metody pro co nejefektivnější jazykovou výuku studentů.

4. ROČNÍ ALUMNI 4 000 STUDENTŮ

Kvůli jejich spokojenosti s vysokoškolskou úrovní a vysokou úrovní vzdělání doporučují mladí absolventi (v průměru 4 000 studentů, kteří každoročně absolvují SMEAG) SMEAG Networks Philippines Training Center svým přátelům a rodinám. Tím, že zůstávají v neustálém kontaktu a mají setkání se svými kolegy z různých zemí, absolventi pomáhají budovat a rozšiřovat síť SMEAG.

5. ŠIROKÝ VÝBĚR DOSTUPNÝCH PROGRAMŮ SMEAG PATHWAY

SMEAG Philippines Training Center je jediné zkušební centrum IELTS, které je certifikováno Britskou radou a jediným GAC Teaching Center na Filipínách. SMEAG Philippines Training Center provozuje řadu vysokoškolských přijetí a vzdělávacích programů pro studenty, kteří chtějí studovat v zámoří. Prostřednictvím sdružení vysokých škol a vzdělávacích institucí v různých zemích, jako jsou Spojené státy, Austrálie, Kanada, Spojené království, Singapur, mimo jiné.

Testovací místo IELTS

SMEAG Philippines Training Centre je první soukromá vzdělávací instituce, kterou British Council vymezuje jako zkušební centrum IELTS. Od svého akreditace v červenci 2011 se společnost SMEAG i nadále usiluje o splnění požadavku na dokonalost jako autorizovaného testovacího centra.

IELTS Resource Center

Resource Center IELTS je řízeno jak britskou radou, tak školícím střediskem SMEAG Filipíny. Operační vzdělávací zařízení umožňuje studentům pohodlný přístup k učebnicím a vzorkům testovacích materiálů IELTS a informace o testu. Středisko zdrojů je dobře vybaveno praktickými testy, sešity, disky CD, DVD a časopisy, které pomáhají studentům připravit se na zkoušku.

Testovací místo TOEIC

V červenci 2012 bylo certifikační středisko SMEAG Philippines Training Center, Capital Campus schváleno jako autorizované zkušební středisko TOEIC. Kapitálový kampus je uznáván ve specializaci v programu TOEIC a nabízí náročné učební osnovy, které studentům pomáhají dosáhnout svých cílů.

GAC Teaching Center

Program GAC je mezinárodně uznávaný program přípravy univerzit, který poskytuje ACT Education Solutions, Limited (100% dceřiná společnost ACT, Inc.). Studenti mají garantovaný vstup na jednu z 90 universit v GAC ve více než 10 zemích. SMEAG Philippines Training Center je jediné akreditované vzdělávací centrum GAC v Cebu, které je certifikováno společností ACT Education Solutions, Limited.

Prides SMEAG

Schválené zkušební místo

1. Britská rada schválila IELTS Testing Venue, IELTS Resource Center

Testovací místo IELTS

 • První soukromá vzdělávací instituce, která má být určena jako zkušební centrum IELTS britskou radou (akreditována v červenci 2011).
 • Studenti SMEAG a místní kandidáti mohou přijmout oficiální zkoušku IELTS ve 2. ročníku SMEAG. Campus - klasický.

IELTS Resource Center

 • Efektivní vzdělávací prostor řízený jak britskou radou, tak vzdělávacím centrem SMEAG.
 • Resource Center je dobře vybaveno praktickými testy, sešity, disky CD, DVD a časopisy, které studentům pomohou připravit se na zkoušku.

2. Oficiální zkušební centrum ETS TOEIC

 • Filipínské jediné oficiální zkušební místo pro TOEIC L / R, TOEIC S / W akreditované ETS (akreditováno v červenci 2012).
 • Studenti SMEAG a místní kandidáti mohou absolvovat oficiální zkoušku TOEIC ve třídě SMEAG. Campus - hlavní město.

3. Výukové centrum GAC na Filipínách - světově nejuznávanější program přípravy univerzit vytvořený ACT ES

 • Studenti GAC se připravují na zkoušku ACT a začnou rozvíjet své akademické dovednosti, jako je angličtina / matematika / počítač / věda / společenské vědy, vše potřebné v každé univerzitě. Studenti GAC mohou získat až 39 vysokoškolských kreditů na vysokoškolské vzdělání.
 • Studenti mohou navštívit univerzitu Pathway nebo jakoukoli jinou univerzitu v anglicky mluvících zemích s testovacím skóre ACT, GAC GPA, skóre IELTS a referenčním dopisem společnosti ACT.

Vynikající vzdělávací prostředí. Renomovaný GAC program ACT ES

GAC je nejvíce mezinárodně uznávaný program přípravy univerzit pro příchozí zahraniční vysokoškoláky, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny

SMEAG poskytuje akumulaci praktických akademických kompetencí a dovedností prostřednictvím globální komunikace s mezinárodními studenty složenými z Korejců, Japonců, Číňanů, Tchajwanců a Vietnamců. Prostřednictvím tohoto programu budou absolventi GAC připraveni studovat ve světové třídě s důvěrou

4. CAMBRIDGE ESOL - oficiální zkušební zkušební středisko a oficiální zkušební místo

 • Cambridge ESOL je přidružená organizace Cambridge University, která poskytuje mezinárodně uznávané hodnocení anglického jazyka pro cizí řečníky. Je jedním z nejslavnějších poskytovatelů výuky anglického jazyka a výuky ESL na světě.
 • V roce 2008 oslavila Cambridge University 150. výročí svého založení.
 • Díky vysoce standardizovanému měření anglické odbornosti absolvuje test Cambridge ESOL každoročně více než 4 miliony osob, které studují angličtinu, zejména instruktory.
 • Co dělá certifikát Cambridge ESOL opravdu výjimečný, je vysoce uznávaný a přijatý více než 12 000 nadnárodními společnostmi, vzdělávacími institucemi a vládními agenturami po celém světě.
 • Proto je považován za "vysoce kvalifikovanou mezinárodní certifikaci angličtiny pro odbornou způsobilost". Studenti mohou studovat Cambridge Exam Course a absolvovat oficiální Cambridge zkoušku zde v SMEAG (První oficiální zkouška se konala v květnu 2013).

Největší vzdělávací instituce

1. SMEAG působí jako největší vzdělávací instituce se třemi areály na Filipínách

 • Všechny tři areály se nacházejí 5 až 20 minut od centra města Cebu a hlavních nákupních center.
 • SMEAG může ubytovat celkem 865 studentů, což z něj činí největší vzdělávací organizaci na Filipínách. Kromě toho se 577 zaměstnanců SMEAG snaží vždy poskytnout optimální studijní prostředí.
 • Na základě obecného kurzu ESL vždy poskytuje SMEAG vysoce kvalitní anglický vzdělávací kurz v každém areálu.
 • SMEAG je spojen s mezinárodními oficiálními organizacemi, jako je British Council, ETS-Hopkins, mezinárodní škola a přibližně 90 univerzit po celém světě.
 • SMEAG pokračuje v rozvoji zahraničních skupinových jazykových programů s univerzitami a globálními společnostmi.
 • Studenti SMEAG se mohou přesunout do jiného areálu v závislosti na programu a dostupnosti ubytování. (Poprvé je zdarma, ale následující převod, student musí zaplatit poplatek za službu).

2. Největší skupina profesionálních instruktorů

SMEAG Specialized Instructor Training System

 • Krok 1 Výcvikový program IELTS, TOEIC, Cambridge, ESL vyvinutý týmem R & D společnosti SMEAG (8-týdenní kurz)
 • Krok 2 Čtvrtletní britská rada podpořila školení instruktora IELTS, semináře ETS TOEIC a odbornou přípravu na mezinárodních školách CIA / CIE
 • Krok 3 Certifikované testy IELTS, TOEIC a Cambridge po samohodnocení SMEAG
 • Krok 4 Vydání certifikátu schváleného výzkumným a vývojovým oddělením SMEAG a akademickým oddělením

Výzkum vzdělávacího a vývojového výzkumu a vývoje společnosti SMEAG

 • Tým výzkumu a vývoje se zaměřuje na rozvoj a zlepšování vzdělávacích programů prostřednictvím různých návrhů, nápadů a výzkumných činností
 • Vývoj / správa učebnic
 • Pravidelné vedení studenta / příležitostné akademické poradenství a průzkumy
 • Příležitostné / pravidelné školení pro filipínské učitele
 • Výzkum / vývoj / aplikace nejnovějších anglických výukových materiálů

Trénink profesionálních instruktorů (organizovaný Britskou radou)

 • Učitelé SMEAG získají co nejpřesnější znalosti o IELTS z odborné přípravy od zkoušejících IELTS
 • Autorizované partnerství mezi mezinárodními institucemi je velkým odrazovým můstkem pro zvýšení úrovně našich instruktorů

Specializovaný výcvikový kurz instruktora a program ocenění

 • Správce
  Pověřena vedoucím výzkumu a vývoje, vedoucím učitelů, školitelem
  Příležitost přispět k učebnímu plánu SMEAG po absolvování magisterského nebo doktorského studijního programu
 • Stimuly
  Příspěvky na zdravotní pojištění pro instruktory na plný úvazek (pojištění MAXICARE)
  Vynikající učitelé oceněni čtvrtletně, oceněni zámořskými prázdninami do Hongkongu / Singapuru / Jižní Koreje
 • Propagace (úroveň)
  Systematické řízení instruktorů (práce / hodnocení, nábor / HR, systém spravedlivého odměňování)
 • Periodické školení
  Pravidelné školení vedoucích týmů, vzdělávání profesionálního trenéra z ETS a britské rady IELTS
 • Pracovníci na plný úvazek
  Schopnost studovat a vyučovat jeden ze specializovaných kurzů poté, co se stal pravidelným instruktorem devět měsíců po jejich počátečním procesu pronájmu
  ESL L / S, ESL R / W, IELTS Listening, IELTS Reading, IELTS WRITING, IELTS Speaking, TOEIC, ACT GAC třídy jsou rozděleny mezi všechny specializované instruktory SMEAG,
 • Zkušební doba
  Doba zkoušky 6 měsíců po 2 měsících tréninku, kdy budou učitelé posuzováni na jejich výkon prostřednictvím analytického vyhodnocovacího systému
  Návštěva, test, N-POINT, hodnocení studentů, posouzení týmových vedoucích pracovníků, posuzování dovedností ze strany školitelů
 • Nábor učitelů
  Nábor a personální řízení učitelů po absolvování všech prvotních hodnocení v souladu s procesem přijímání zaměstnanců SMEAG
  Počáteční test na úrovni angličtiny, počáteční rozhovor, výuka ukázky, řečový výcvik, závěrečný rozhovor, nabídka práce

3. Výukový systém s nejvíce nadnárodními studenty

 • SMEAG má největší počet nadnárodních studentů z téměř 300 anglických vzdělávacích institucí na Filipínách se studenty z Koreje, Japonska, Číny, Tchaj-wanu, Vietnamu a Íránu. (Korea 52%, Japonsko 43%, Čína, Tchaj-wan, Vietnam a Írán 5%)
 • SMEAG hostí řadu mimoškolních akcí, které povzbuzují studenty, aby se aktivně zapojili, je to dynamicky se mísit a vzájemně spolupracovat, a tak cítit smysl pro radost v studiu SMEAG
 • Kromě toho SMEAG má také nadnárodní manažery z Koreje, Japonska, Ameriky, Íránu a Vietnamu, kteří jsou umístěni v různých areálech, aby pozorně sledovali pokrok a starali se o blahobyt studentů, a tak je povzbuzovali k tomu,

Angličtina jako způsob života + vícedenní zkušenosti s kulturami + globálně konkurenceschopné kvalifikace

 • S naší přísnou implementací "Politiky pouze pro angličtinu" jsou studenti SMEAG důrazně povzbuzováni k tomu, aby se vždycky anglicky vyjadřovali, aby se plně mohli zvykat na komunikaci v angličtině 24 hodin denně v noci v reálném životě
 • Rozšiřují své obzory, studenty SMEAG se vystavují různým kulturám a mezinárodnímu etiketě, vytvářejí je otevřenějším a globálně konkurenceschopným
 • Při vytváření nádherných vzpomínek mohou studenti cestovat nebo sdílet své koníčky ve volném čase. Po absolvování školy si mohou udržovat kontakt v rámci komunitního webu SMEAG

Co nabízí SMEAG pro nadnárodní studenty pro pohodlí?

 • Vynikající směs jídel z jiných zemí: V SMEAG nabízíme možnost nekořeněných potravin pro zahraniční studenty z Japonska, Číny, Tchaj-wanu, Vietnamu apod.
 • SMEAG s radostí pomůže studentům s jejich rozšířeními VISA, SSP, ACR I-CARD apod. Proto se studenti mohou plně soustředit na studium a pobyt na Filipínách legálně, bezpečně a pohodlně.
 • Nadnárodní manažeři: Pro pohodlí studentů máme nadnárodní manažery z různých zemí, které se skládají ze 28 korejských štábů, 1 z Anglie, 2 z USA, 2 z Japonska, 1 z Íránu a 1 z Vietnamu, kteří jsou nadšeni věnováni ochraně dobrých životních podmínek studentů v různých areálech.

Příprava na univerzitu

1. GAC

Výukové středisko GAC na Filipínách - světově nejuznávanější program přípravy na univerzity vytvořený společností ACT ES

2. EAP

Dobře řečeno, instruktážní anglický studijní program, který může značně pomoci studentům vstoupit na světově proslulou univerzitu bez oficiální anglické kvalifikace nebo dosažení skóre

Po dokončení programu SMEAG EAP mohou absolventi EAP vstoupit na vysokou školu nebo vysokou školu bez skóre IELTS

3. Program svařovacích dovedností

Dobře navržený program s dvojím účelem, který může významně pomoci studentům získat skóre IELTS pro zaměstnání a přistěhovalectví v Kanadě a současně certifikát o kvalifikaci ke svařování

SMEAG, oficiální zkušební místo IELTS, nabízí programy připravenosti k práci pro studenty, kteří mají zájem pracovat v zahraničí

Studentský systém řízení

1. Systém OSM (Online Student Management)

Studentský akademický záznamový systém

 • Rychlá revize informací o žácích (jméno, pohlaví, národnost, studijní kurz, datum začátku kurzu, datum absolventa, úroveň, studijní zátěž)
 • Řízení rozvrhu, účasti, skóre a dalších akademických informací

Systém řízení skóre

 • Kontroluje akademická kancelář
 • Ověřeno on-line webem SMEAG (www.smenglish.com)

2. SMEAG ČERVENÝ DIARY (denní psaní, poslechová aktivita)

Studenti, kteří vstupují do školícího střediska SMEAG Filipíny, obdrží "ČERVENÝ DENNÍK". Jedná se o skvělý nástroj pro studenty k tomu, aby své písemné dovednosti praktikovali, protože to bude kontrolováno jejich jednotlivými učiteli. Studenti budou motivováni předměty "psát" a "poslouchat", což jim může vést ke zlepšení obecné anglické dovednosti.

Jak psát na červený deník?

1. Minimální počet slov (150_ESL / 250_IELTS) je požadován na jednu úlohu

2. Studenti, kteří absolvují všechny úkoly, mohou obdržet od akademické kanceláře SMEAG

3. Diktování poslechu "Red Diary" by mělo být provedeno a kontrolováno učiteli L / S

4. Studenti, kteří jsou se všemi úkoly hotovi, mohou obdržet od akademické kanceláře SMEAG. (Trička, pohár, polštář, atd.)

3. Výkonný systém SMEAG pro přípravu zkoušek SMEAG WEEKLY TEST

Studenti mohou absolvovat zkoušku IELTS s nejnovějšími materiály v oficiálním testovacím místě IELTS. Každý student je povinen každý týden absolvovat zkoušku IELTS / TOEIC / CAMBRIDGE ESOL. Studenti, kteří jsou vyškoleni v přísné zkouškové atmosféře, mohou během studijního období získat své cílové skóre a 98% studentů SMEAG uspěje v získání cílového skóre během skutečné zkoušky IELTS. (Týdenní výsledky testů jsou nahrávány na webových stránkách SMEAG Education)

4. KROKOVÝ PROGRAM pro malé začátečníky (SMEAG úroveň 1L ~ 1H) / h4>

Dokonce i když znáte pouze ABC, můžete z programu SMEAG zvýšit důvěru v angličtinu

Tento kurz je nabízen pouze ve Sparta Campus pro malé začátečníky, kteří nemají základní dovednosti v angličtině. Slova, idiomy, jak vytvářet věty, opakovaná slovní zásoba a memorování, zvýší důvěru studentů v angličtinu během krátké doby. Studenti budou mít lepší komunikační dovednosti s různými slovy a větami slovní zásoby.

 • Cílejte studenty
  Studenti, kteří spadají do jedné z třístupňových úrovní SMEAG (1L / 1M / 1H), musí přihlásit
  Studenti, kteří nemají základní dovednosti při vytváření anglických vět
  Studenti, kteří mají potíže kvůli nedostatku důvěry
 • Nařízení
  90% pod účast ve 4 týdnech dostane 1 varování
  3 po sobě jdoucí neúspěchy vedou k 1 varování
  Nedostatek týdenního testu v pátek bude mít za následek to, že nebude moci jít ven o víkendu
 • Obsah programu
  Hudba
  Paměť
  Slovní zásoba
  Idiom
  Opakování
  Hovorte hlasitě
  Test

5. Prevence z havárie, Bezpečnostní vzdělávání

SMEAG nabízí bezpečnostní vzdělání každý týden. Manažeři představí způsoby, jak se studenti mohou chránit před nouzovými situacemi a jak je možné vyřešit problém s místními rezidenčními domy. Studenti budou informováni o možných případech, které by se mohly stát, a mohly by si uvědomit jejich bezpečnostní povědomí

This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Cambridge kurzy

Campus forma Denní studium 4 - 52 týdnů November 2019 Filipíny Cebu City Jižní Korea Seoul Busan Jeju-si + 4 více

Kvalifikace ESOL je přijímána ve více než 12 000 společnostech, vzdělávacích centrech a vládních institucích po celém světě. Cambridge zkoušky vyhovují standardům jazykového užití společného evropského referenčního rámce sestávajícího ze 6 úrovní začínajících od začátečníků, které jsou označeny jako A1, zatímco C2 jako nejvyšší úroveň. Test má pět úrovní a výsledky se vyhodnotí metodologicky

[+]

Kvalifikace ESOL je přijímána ve více než 12 000 firmách, vzdělávacích centrech a vládních institucích po celém světě

Cambridge zkoušky jsou v souladu s normami používání jazyka společného evropského referenčního rámce sestávající ze 6 úrovní začínajících od začátečníků, které jsou označeny jako A1, zatímco C2 jako nejvyšší úroveň. Test má pět úrovní a výsledky se vyhodnotí metodologicky

PŘÍPRAVA ZKOUŠKY

Bod 1. Profesionální učitelé pro každý modul

SMEAG pečlivě přidělí pro každý modul profesionálně vyškolené a vysoce kvalifikované učitele (čtení, mluvení, poslech, psaní, používání angličtiny) a pečlivě je trénuje pro svůj specializovaný modul, aby mohli naučit, instruovat a poskytovat základní dovednosti a důležité informace zkoušky ESOL pro studenty ... [-]

ESL kurzy

Campus forma Denní studium 4 - 52 týdnů November 2019 Filipíny Cebu City

Třídy ESL se zaměřují na zájem studentů a na zlepšení jejich anglické schopnosti. Třídy ESL vedou angličtinu na různých úrovních a soustředí se na konverzaci, gramatiku, čtení, poslech, psaní a slovní zásobu. [+]

Třídy ESL se zaměřují na zájem studentů a na zlepšení jejich anglické schopnosti. Třídy ESL vedou angličtinu na různých úrovních a soustředí se na konverzaci, gramatiku, čtení, poslech, psaní a slovní zásobu.

Speciální funkce Kurz ESL může dosáhnout největšího dopadu během krátké doby (620 minut denně) Zaměření na 4 moduly [Poslech / čtení / psaní / mluvení], Speaking skill bude rozvíjena prostřednictvím vyváženého tréninku Kurz ESL může být před odjezdem do pokročilého kurzu [např .: TOEIC, IELTS, EPP atd.].

Bod 1. Systémový učební plán a těsný plán

Povinná účast ve třídách ranní a večerní Sparty (620 minut denně) Úzký harmonogram může studentům vnášet zdravý studijní návyk. Studenti mohou také zvýšit svou anglickou schopnost studiem na vlastní pěst. ... [-]

Kurzy IELTS

Online forma Campus forma Denní studium 4 - 52 týdnů November 2019 Filipíny Cebu City Jižní Korea Seoul Busan Jeju-si + 5 více

SMEAG Education má oficiální zkušební místo IELTS, kde mohou studenti současně studovat a absolvovat oficiální zkoušku IELTS; Pravidelně vyškolení profesionální učitelé SMEAG; Výukový a oficiální poplatek za zkoušku TEST je poskytován v garančním programu SMEAG. [+]

IELTS vlastní tři uznávané mezinárodní organizace: British Council, IDP: IELTS Australia a Cambridge ESOL. / Více než 3.000 institucí a programů v USA přijímá skóre IELTS jako důkaz dovedností anglického jazyka IELTS byla vyvinuta v těsné konzultaci s imigračními orgány z Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, Velké Británie a mnoha dalších zemí Speciální funkce SMEAG Education má oficiální zkušební místo IELTS, kde mohou studenti současně studovat a absolvovat oficiální zkoušku IELTS Pravidelně vyškolení profesionální učitelé SMEAG Výukový a oficiální poplatek za zkoušku TEST je poskytován v garančním programu SMEAG

Bod 1. Jmenován jako autorizované zkušební centrum IELTS britskou radou... [-]


Toefl kurzy

Campus forma Denní studium 4 - 52 týdnů November 2019 Filipíny Cebu City Jižní Korea Seoul Busan Jeju-si + 4 více

ETS organizuje tento test. Zvláště non-anglická rodilí studenti mohou používat TOEFL ve světě, který uznávají více než 9 000 vysokých škol, univerzit a agentur ve více než 130 zemích, včetně Austrálie, Kanady, Spojeného království a Spojených států

[+]

ETS organizuje tento test. Zvláště non-anglická rodilí studenti mohou používat TOEFL ve světě, který uznávají více než 9000 vysokých škol, univerzit a agentur ve více než 130 zemích, včetně Austrálie, Kanady, Spojeného království a Spojených států.

Speciální funkce SMEAG je výhradně autorizovaná zkušebna TOEFL v Cebu, Filipíny, která je certifikována ETS SMEAG má vlastní oficiálně autorizované zkušební experty vyškolené ETS Záruční program krok za krokem

Bod 1. Oficiální místo testování iBT TOEFL akreditováno ETS

Exkluzivní autorizovaná zkušebna TOEFL v Cebu, Filipíny Oficiální test iBT TOEFL probíhá ve SMEAG 3. CAMPUS CAPITAL od SMEAG Global Education and ETS Chystáte se na TEST týdně, který je ve stejném prostředí jako oficiální TEST ... [-]

Toeic kurzy

Campus forma Denní studium 4 - 52  November 2019 Filipíny Cebu City Jižní Korea Seoul Busan Jeju-si + 4 více

Více než 10 000 organizací ve 120 zemích využívá test TOEIC, aby zjistil, kteří kandidáti jsou kvalifikovaní pro propagaci pracovních míst nebo při výběru zástupců do zahraničí. Každoročně je na celém světě více než 600 milionů lidí, kteří tuto zkoušku absolvují. [+]

Více než 10 000 organizací ve 120 zemích využívá test TOEIC, aby zjistil, kteří kandidáti jsou kvalifikovaní pro propagaci pracovních míst nebo při výběru zástupců do zahraničí. Každoročně je na celém světě více než 600 milionů lidí, kteří tuto zkoušku absolvují Speciální funkce SMEAG je prvním autorizovaným testovacím místem TOEIC v Cebu, Filipíny, které je certifikováno ETS Systematické řízení učitelů Záruční program krok za krokem

Bod 1. SMEAG je první autorizovaná zkušebna TOEIC v Cebu na Filipínách, která je certifikována společností ETS

Oficiální povolení bylo uděleno absolvováním přísných certifikačních procesů od společnosti ETS-Hopkins SMEAG může rychle dostávat a poskytovat nejnovější zprávy o testu TOEIC rychle od společnosti ETS-Hopkins, Inc. ... [-]

Videos

SMEAG HISTORY 2017

Contact

1st. Campus - Sparta

Adresa, 1. řádek Minoza St., Brgy, Tigbao, Talamban, Cebu City
6000 Cebu City, Central Visayas, Filipíny
Telefonní číslo 63-32-346-7297

2nd. Campus - Classic

Adresa, 1. řádek 2851, S.Cabahug Corner, F.Gochan St., Mabolo
6000 Cebu City, Central Visayas, Filipíny
Telefonní číslo 63-32-231-4832

3rd. Campus - Capital

Adresa, 1. řádek E.Osmena St. Cor. Bataan., Guadalupe, Cebu City
6000 Cebu City, Central Visayas, Filipíny
Telefonní číslo 63-32-520-9208

Adresa, 1. řádek Seocho-daero78-gil 52 Seocho-gu
06626 Seoul, Seoul, Jižní Korea

Adresa, 1. řádek 29-2, Myeongjang-dong Dongrae-gu
47752 Busan, Busan, Jižní Korea

Adresa, 1. řádek Nohyeong-dong, Jeju-si
690-744 Jeju-si, Jeju-do, Jižní Korea