Aeropole Flight Training

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Aéropole

o Aéropole

Aéropole je prvotřídní letový akademie, založená v roce 2010. Jsme specialisté na výcvik pilotů pro technicky vyspělé letadla. Provozujeme flotilu moderních diamanty s Helsinky-Malmi, Finsko, jako náš hlavní základnu. Naše organizace oprávněná svými vysoce kvalifikovaných a zkušených instruktorů je k dispozici a připravena na výslužku vaše konkrétní potřeby, ať už jste nový letectví nebo pilota.

Náš cíl

My v Aéropole vášnivý asi poskytuje vynikající letecký výcvik. Naším cílem je být číslo jedna letecká škola ve Finsku z hlediska kvality. Náš slib vám je poskytnout vynikající kvalitu v zákaznického servisu, školení, vybavení a personál.

1. Vynikající služby zákazníkům

Budeme dělat jen sliby, které můžeme udržet. To znamená, že k-bod a dohod o spravedlivé vzdělávání, snadno pochopitelné cen a otevřenou komunikaci, když se věci změní. rozvrhy odborné přípravy jsou individuálně šité na míru vašim potřebám, ať už je to během běžné pracovní doby nebo večerních hodinách ao víkendech.

2. Kvalita v tréninku

Máme velmi pedagogický přístup k odborné přípravě. Nejsme tady předvést své letové dovednosti nebo zkušenosti, ale trénovat naše studenty bude jistě a bezpečně piloti, zda jsou jejich létající cíle jsou profesionální i za rekreací. Přijali jsme nový přístup s školení a kvalitního systému, který není vidět v žádném jiném finské letecké škole předtím. Naše výukové metody jsou vyzkoušené a ověřené světové systémy, které jsme přizpůsobili a dále zlepšen pro místní severské prostředí - a plně vyhovují i ​​překročit evropské předpisy v oblasti letectví.

3. Moderní letadla

Naše letadla jsou state-of-the-art, ideální pro trénink a mají velmi dobrý bezpečnostní rekord (ve skutečnosti, to nejlepší ve svém oboru.) My se odváží nárok provozovat nejnovější a nejmodernější výcvikové vozový park ve Finsku v naší cenové kategorii , Všichni naši studenti jsou vedeni k vlaku na sklo kokpitu letadla, a také učí na tradiční nástroje, dát našim studentům všechny dovednosti, které potřebují.

4. Profesionální a talentovaní instruktoři

Naši instruktoři mají stovky, ne-li tisíce hodin praxe jako instruktoři a většina z nich má letecká nebo charterového letu zkušenosti. Jsou s námi, protože zjistí, instruování obohacující a jsou vášniví o kvalitě - a to nejen na hodiny tvoří více letových hodin. To znamená, že kvalita instruovat nespočívá na ramenou jednotlivých instruktora, ale je živen naším metodickým přístupem ke kvalitě v naší organizaci a učení.

Věříme, že jediný způsob, jak zůstat na vrcholu je uznat skutečnost, že jsme všichni na nekonečné cestě učení - dokonalost přichází skrze vytrvalost a neustálého zlepšování. Nedovolte, aby tuto posedlost naše zabránit vám užívat si to, co jste asi zažít s námi vzrušení a zábava jsou neodmyslitelnou součástí létání, zda jste ctižádostivý soukromý pilot nebo spuštění nové a obohacující kariéru v letectví. Pojďme vás na těch zážitků bezpečně!

Kdo jsme?

Jsme letectví a profesionálů s doplňujícími prostředí: leteckých společností a charterové pilotů, kariérních instruktory, inženýrů letadel, obchodních manažerů a podnikatelů. Byli jsme frustrovaní s nedostatkem letecké škole opravdu zájem o učení svých žáků a v oblasti služeb zákazníkům, a proto jsme založili jeden. My nemusí být nejlevnější letecká škola kolem sebe, ale my jsme určitě snaží zůstat nejlepší!

schválení

  • EASA ATO Certifikát FI.ATO.2016 - finský CAA Schválení pro všechny obory v rámci schváleného Training organizací (ATO) v rámci Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) Rules.

Místa

Helsinki

Aeropole Oy (Flight Training) at Helsinki-Malmi, EFHF

Adresa, 1. řádek
Helsinki-Malmi Airport
Main terminal

00700 Helsinki, Finsko
Telefonní číslo
+358 9 56274600