Akatem Learning

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Real World Learning pro lepší budoucnost

Akatem Learning poskytuje učení pro budoucí designéry, kteří chtějí změnit svůj svět a vědí, že design může být mocnou silou pro dobro.

Věříme v učení dělat; na rozdíl od jiných škol nepožadujeme, abyste seděli v teorii učení ve třídě po dobu 10 týdnů; stávat se zdatným trvá více než jen učební výuka.

Během našich kurzů uplatníte dovednosti, které se naučíte v reálných projektech, abyste získali praktické zkušenosti, které řeší problémy, které jsou pro lidi důležité. Když se s námi učíte, budeme vám nejen poskytovat solidní vzdělání v designu, ale také vhled do způsobu, jakým myslí vaši klienti.


Učení v srdci designu. Finsko.

Finska je známá svým designovým dědictvím a péčí o komunitu, takže je úžasným místem pro zahájení vaší brilantní kariéry v designu a začněte dělat rozdíl ve vašem světě! Všechny naše kurzy jsou prezentovány v angličtině, aby zajistily maximální přístupnost pro studenty z celého světa.

Praktici, nejen učitelé

Naši instruktoři nejenom učí teorii; každý má rozsáhlé zkušenosti ve své profesi jak ve Finsku, tak v zahraničí a jsou aktivními praktiky spíše než pouze učiteli na plný úvazek. Naše zaměření je vždy na praktické schopnosti spíše než na teorii, abyste dokončili svůj kurz schopností pracovat v reálném světě.

Design obchodu

Návrh se nikdy nestává ve vakuu; poskytování praktického designu vzdělávání znamená učit vám, jak funguje design práce. V době, kdy jste absolvovali svůj kurz, pochopíte, jak spolupracují vývojáři s vývojáři, manažery a jiným organizačním personálem a jak ovlivňuje proces a riziko návrh.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

Více než kurz

Když navštěvujete Akatem Learning , dostanete více než sedadlo ve třídě; pracovat na projektech v reálném životě znamená, že máte příležitost stavět své portfolio od prvního dne a pracovat na řešení problémů jak v týmech, tak na vlastní pěst. Dozvíte se také, jak sdělovat rozhodnutí o designu podnikatelům a ne-návrhářům


Postavte si svou kariéru

Profesní výukový kurz by měl pomoci napomoci vaší kariéře. Síťte s lidmi v oboru během našich mimoškolních akcí a workshopů a získejte přístup k bezplatnému poradenství v oblasti budování kariéry, které vám pomohou umístit své portfolio, postavit ohromující životopis, postavit si svou profesionální značku a zabít rozhovor! A když pracujete, zůstaňte součástí akatemské komunity prostřednictvím bezplatných pozvánek do našich probíhajících workshopů a večírek na setkání.


Nabídka možností učení

Nemusíte jít na univerzitu, abyste získali skvělé vzdělání. Akatem Learning nabízí řadu formátů kurzů pro studenty, kteří se chtějí naučit na plný úvazek, na částečný úvazek, večer nebo dokonce o víkendech. Proč by vaše učení nemělo být ve vašem životě?

Dostupné učení

Vaše sny dělat rozdíl by neměly být odrazeny náklady na vyšší učení. Nabízíme vybraným studentům přístup k programu Akatem Foundation; iniciativou, která má poskytnout znevýhodněným kandidátům přístup k našim kurzům za snížené náklady nebo plné stipendia. Zeptejte se nyní pro více informací.

Místa

Helsinki

Adresa, 1. řádek
Mannerheimintie 20B
Helsinki, Finsko

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: