Helsinki Summer School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chcete studovat v zahraničí? Helsinki Letní škola nabízí vysokoškolské studenty a absolventy skutečně mezinárodní, silně akademické Summer Session, kde výuku na základě výzkumu a talentované mladé mysli setkat se a setkávat se vytvořit něco nového. Nabízíme vám s srpna, která bude stát ve vaší akademické osnov!

ZAŘÍZENÍ

Helsinki Letní škola studenti těžit z velkých služeb a zařízení, které nabízí University of Helsinki.

Moodle Online Learning Environment

Helsinki Letní škola používá Moodle on-line vzdělávací prostředí pro distribuci studijní materiály, kurz programy a obecnou informaci. Některé kurzy používat i pro skupinovou práci, učení úkoly atd. Studenti obdrží své přihlašovací údaje pro Moodle před příchodem do Finska.

Learning centra a výpočetní technika

Studenti Letní školy mají přístup k učení center univerzitních a získat počítačový licenci, která jim umožní tisknout černobílé dokumenty, mít neomezený přístup k rozsáhlým počítačovým vybavením a využít bezdrátové připojení k internetu na univerzitě.

Knihovny

Na požádání, studenti mohou být vydán certifikát o účasti, která jim umožňuje půjčovat si knihy z Helsinské univerzitní knihovně.

Student Kavárny

Helsinki Letní škola studenti se mohou najíst v UniCafe studentských menzách v některé z areálech.

Sportovní centra

HSS studenti mají právo využívat tělocvičnu a podílet se na školení skupiny nabízených tělocvičen UNISPORT a sportovních center na univerzitě v Helsinkách pro studenta přívětivé ceny.

Místa

Helsinki

Adresa, 1. řádek
Helsinki Summer School
Fabianinkatu 33

FI-00014 Helsinki, Finsko