Accord Language Schools

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Accord Jazyková škola na Grands bulváry v Paříži

Společnost byla založena v roce 1988, ACCORD Jazyková škola se nachází na slavné Grands Boulevards v Paříži, jen pár minut chůze od muzea Louvre, Opéra, Georges Pompidou Centre (Beaubourg) a slavné Grands Magasins.

Ať už navštěvovat intenzivní kurz francouzštiny nebo Executive Program na ACCORD jazykové škole, jste si jisti, získat co nejlepší možné podmínky, aby učit francouzsky a lépe pochopit francouzskou kulturu a způsob života:

Nachází se v krásné, typické pařížské budově v centru Paříže 20 světlé a prostorné učebny plně vybavené audiovizuální zařízení Moderní a dynamický způsob výuky integrovat současnou kulturu Kurzy k dispozici po celý rok 6 jazykové úrovně od úplných začátečníků až po pokročilé 4 učebny určené pro profesionály a one-to-one školení Pestrá směs studentů: z univerzitních studentů odborníků a vedoucích pracovníků. Více než 50 různých národností Veselý francouzský atmosféra

Škola uděluje oficiální francouzské certifikát kvality a přidružený k profesních organizací jako suflé a CampusFrance.

O ACCORD Manchester

Zaměřujeme se na poskytování Obecné jazykové kurzy angličtiny a obchodní angličtiny jazykové kurzy, aby vám ty nejlepší nástroje pro efektivní komunikaci. Naše akreditovaná British Council škola je malá jazyková škola, ve které se můžete naučit a zlepšit své znalosti angličtiny rychle v přátelském prostředí. Naše kurzy angličtiny a studijní programy jsou zaměřeny na dospělé studenty, kteří jsou motivovaní, chce zlepšit své jazykové znalosti, dozvědět se o britskou kulturu a dozvíte se o sobě navzájem. ACCORD Manchester přivítá mnoho různých národností, převážně evropských. Jsme si jisti, že nikdy nebudete mít převažující národnost zaručit, že naši studenti mají přístup k mnoha kultur a dozvědět se o studium a práci v multikulturním prostředí.

Naši učitelé jsou kvalifikovaní a zkušení ve výuce obecné angličtiny a obchodní angličtiny. Většina z nich učil angličtinu v zahraničí a / nebo pracovali v obchodním světě. ACCORD Manchester se nachází v centru Manchesteru živé obchodní čtvrti a nabízí ideální prostředí pro studium obecné angličtiny a obchodní angličtiny. ACCORD Manchesteru specializované kurzy angličtiny se konají v Brook House v Manchesteru. Brook House je krásná, tradiční anglické budova se nachází v živé a kosmopolitní centra města se všemi jeho vybavení.

British Council akreditované ACCORD Manchester je malý, přátelský a profesionální anglická škola. Naši velikosti třídy jsou malé, což dává našim studentům každou příležitost zúčastnit se a rozvíjet své dovednosti. Naše obchodní angličtiny jazykové kurzy jsou šité na míru specifickým potřebám našich studentů. Pokud potřebujete zlepšit své vyjednávací schopnosti, naše obchodní angličtiny učitelé začlenit toto téma do učebního plánu. Pokud potřebujete pracovat na konkrétní dovednosti, naši učitelé angličtiny řešit tuto problematiku v průběhu kurzu. Dejte nám vědět, co potřebujete, dříve než začne váš obchodní kurz angličtiny a my se ujistěte se, že vaše vlastní kurz přesně splňuje Vaše požadavky. Ať už se jedná o jazykový kurz obecné angličtiny nebo jazykový kurz obchodní angličtiny, naši učitelé angličtiny se zaměřují na specifické požadavky našich studentů, zda je složit zkoušku IELTS, aby se zúčastnil britské univerzity, dále své mezinárodní kariéry, nebo rozvíjet své jazykové dovednosti obstarávat pro jejich práci, atd Naši zaměstnanci jsou vždy k dispozici na pomoc našim studentům s případnými dotazy, které mohou mít, ať už je najít nejlepší hospody v Manchesteru nebo uvedení podrobností o tom, jak nejlépe se dostat do historického Yorku. Během přestávek, studenti mohou navštívit "Student Corner" kontrolovat své e-maily na počítači nebo se podívejte na to, co je na v Manchesteru. Je k dispozici pro všechny naše studenty po celé škole wi-fi připojení k internetu. Snažíme se co nejlépe, aby se studenti cítili s námi ACCORD Manchesteru a po celou dobu jejich pobytu ve městě. Manchester je skvělé místo k návštěvě, a existuje mnoho činností k dispozici, od uměleckých galerií, muzeí a divadel na jazzových klubech, festivalech a sportu.

Nákupní centra Manchesteru, jen pár minut od ACCORD Manchester, je výjimečná, nabízí vše, co od luxusní obchodních domů a značkových obchodů na ty typicky anglických butiky. Každý styl kuchyně je k dispozici v Manchesteru od thajské do italštiny, ale nesmíme zapomenout ani na tradiční anglické hospody, které vám dá možnost pokračovat v praktikování své jazykové dovednosti při odběru jeden z Manchesteru místních piv a někdy slavný "fish and chips". A pokud jste fotbalový fanoušek, není možné vyhnout se své dva slavné fotbalové týmy: Manchester United a Manchester City!

Místa

Paříž

Accord

Adresa, 1. řádek
ACCORD ECOLE DE LANGUES
14, boulevard Poissonnière

75009 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 55 33 52 33

Manchester

Adresa, 1. řádek
ACCORD Manchester
Brook House
Spring Gardens

M2 2BQ Manchester, Anglie, Spojené království