The Business Analytics Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Business Analytics Institute ( BAI ) je poskytovatel služeb zaměřený na pomoc manažerům i managementu zlepšit jejich schopnost činit těžká rozhodnutí.

Jsme partnery institutu, přizvaní profesoři a spolupracovníci s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru, poradenství a výkonném vzdělávání.

Pracovali jsme pro různé klienty, včetně společností Apple, Cegid, IBM, Oracle, SAP a SAS na čtyřech kontinentech, a vedli desítky misí pro poradenské skupiny Big 4 v oblasti financí, věd o zdraví, výroby, telekomunikací a veřejných služeb.

The Business Analytics Institute při realizaci naší mise spolupracuje se třemi typy organizací: Obchodní školy a univerzity, které chtějí propagovat své odborné znalosti v oblasti obchodní analytiky; Soukromé poradenské společnosti, které nabízejí odborné znalosti specifické pro obchod a logistickou pomoc při organizování akcí institutu v Evropě a Asii; Softwarové editory, které poskytují software a podporu při provádění našich vzdělávacích aktivit.

Místa

Saint-Martin-d'Uriage

Adresa, 1. řádek
66 les Rapeaux - St Martin d’Uriage (38410) - France
38410 Saint-Martin-d'Uriage, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: