CAVILAM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CAVILAM - Alliance française je soukromá univerzita v Vichy (Auvergne), město v centrální Francii, a je tudíž méně než 3 hodiny od Paříže a 2 hodiny od Lyonu. Institut je otevřen po celý rok.

Vichy je známá jako "královna lázeňských měst", která je oblíbenou destinací pro turisty a lázeňské hosty Thermal. Vily, dlouhé cesty k parku z napoleonské éry, se svými starobylými stromy, léčivé prameny, které inspirované Art Nouveau opery a řeky Allier Vichy půjčovat nebývalý šarm a atmosféru skutečného francouzského umění de vivre. Sportovní fanoušci nabízí Vichy infrastruktur nejvyšší třídy ve velmi zelené, přírodní krajiny.

Náš ústav se nachází v centru města, na úpatí Parc des Célestins.

Z naší akademické půdě od všeho je přístupná pěšky nebo na kole: vlakové nádraží, stejně jako kina, banky, obchody, restaurace a ubytování.

Language Institute pro všechny

CAVILAM - Alliance française je centrem mezinárodní kultury ve Francii, přičemž rok více než 5000 studentů z více než 120 zemí a podílí se na vzdělávacích inovací ve výuce jazyků s.

Naši učitelé mají vysokoškolské vzdělání jako učitel francouzštiny jako cizího jazyka (FLE) nebo na moderních cizích jazyků (LVE). Jejich výcvik zahrnuje nejnovější metody výuky. Tyto metody poskytují efektivní výuku jazyků (ústní vyjádření, písemný projev, poslech s porozuměním, porozumění textu). Pracují se skutečnými dokumenty a autentických komunikačních situacích, podporovat interaktivitu a tvořivost ve třídě, jděte úkol dopředu pro daný úkol a nastavit nové technologie, které byly přizpůsobeny pro výuku jazyků.

Oddělení francouzštiny jako cizího jazyka

Oddělení francouzštiny jako cizího jazyka má následující nabídku pro vás:

Kurzy francouzštiny po principu ponoření pro dospělé všech úrovních Vzdělávací semináře pro učitele / uvnitř, francouzský jako výuka cizího jazyka (ve Francii: FLE) Příprava na oficiální francouzské kvalifikací (DELF / DALF, TCF atd.), Jazykové kurzy pro školní skupiny Letní škola "Sport a jazyk" pro 12 až 16-letý Kurz "Francouzský jazyk a gastronomie", který vám přináší francouzskou kuchyni s kombinací workshopů, přednášek, výlety a ochutnávky, meteostanic.

Katedra cizích jazyků

Ústav cizích jazyků by chtěl oslovit národní i mezinárodní publikum. Vítá více než 1700 studentů ročně. Oddělení nabízí tyto kurzy:

Intenzivní kurzy pro anglicky, německy, španělsky a italsky Doškolování (večer nebo odpoledne) Jazykové kurzy s odborným zaměřením (pro použití v konkrétním pracovním prostředí) Individuální výuka Speciální kurzy pro mladé lidi (10 až 17 let) Letní škola "Sportovní a Language" pro mladé lidi "Zvláštní Kids" -Englischkurse pro naše nejmenší (6-9 roků) Možnost jejich znalosti angličtiny pomocí zkoušky (TOEIC - TOEIC) být oficiálně potvrzeno a mezinárodně uznávaný certifikát.

Kompetenční centrum

CAVILAM, "Centre d'approches vivantes des Langues et des Medias" (Centrum pro živé jazykové a mediálních konceptů) byla založena v roce 1964. Pulse byly vysoké školy v Clermont-Ferrand a města Vichy. 2012 nastoupil do ústavu v mezinárodní sítě Alliance Française.

Jako institutu světového významu naší instituce po celém světě pro jeho vzdělávacím inovační schopnosti, je slavný. To dostane každý rok více než 5000 zahraničních studentů a zahraničních studentů (INN) s z více než 120 zemí v pohostinné atmosféře mimořádné města.

Zvláště výhodné poloze na úpatí hory krásné Parc des Célestins řeka Allier: CAVILAM - Alliance française nabízí kvalitní semináře v komfortním přesto elegantním prostředí a moderní zařízení na 9000 m² s mimořádným technickým vybavením.

Náš ústav pravidelně spolupracuje s francouzským ministerstvem zahraničních věcí, Institut Français, Mezinárodní organizace Frankofonie (OIF), francouzských kulturních služeb v zahraničí a řada médií - v čele s TV5 Monde, Radio France Internationale a Canal Académie - Společně.

Označení kvality "francouzština jako cizí jazyk"

2008-2012 Ústav dostal oficiální pečeť "Label Qualité FLE" francouzštiny jako cizího jazyka francouzské školy desky, bodování nejvyšší známky ve všech auditovaných oblastech (recepce, prostory, vzdělávání a správy).

Co kvalita pro nás znamená ...

Budeme reagovat na všechny žádosti o informace nebo se přihlásit do 48 hodin. Děláme vše pro to, poskytnout účastníkům splněny v každém ohledu. To platí zejména pro příjem, vzdělávací kvalitu výuky a organizaci kulturního a program pro volný čas, ve které vám přinášíme francouzský způsob života blíž. Řešíme všechny stížnosti a hledat vhodná řešení. Provádíme Každý kurz ve své každodenní rutiny. Jsme stále trvale v kontaktu s účastníky. Řídíme instituci tak, aby všichni cítili dobře a zaměstnanci se zachází spravedlivě. Nabízíme našim zaměstnancům příležitosti pro osobní a profesní rozvoj.

Naše hodnoty

V CAVILAM - Alliance Française jsou vyměněny, místo plné života, se dozvěděl z jazyků a zkušenosti různých kultur, chceme, aby vám následující hodnoty:

Excelence, vzdělávací inovace, družnost

Ubytování v hostitelských rodinách a četnými návštěvami a večerní akce můžete rychle svázat do francouzského způsobu života, a ujistěte se, že rychlý pokrok.

Naše přednosti

Zejména s vysoce kvalitním výuky FLE Quality Label Celoročně Institute Kurzy začínají každé pondělí Volný a volný přístup k inter-univerzitní knihovny Pestrá možností ubytování: hostitelské rodiny, noclehárny, ateliéry, hotelové domy, hotely. Francouzský životní styl, takže můžete přijet velmi lingvisticky v hostitelské zemi. Individuální přenos a příjem (vlakové nádraží, letiště) Kulturní Akce Pohostinný, kosmopolitní atmosféra Středně velké město s vysokou kvalitou života Tým, který má vždy čas a otevřené ucho pro své hosty. Individuální přístup Pursuit kvality

Naše metodika

Naučte se francouzsky a porozumět francouzskou společnost - to jsou cíle našich akcí. Naše pedagogika je založena na nejnovějších inovací v oblasti vyučovacích metod a spoléhá na komunikaci a akce-orientovaný přístup.

Intenzivní učení prostřednictvím různých aktivit Přístupy, které podporují získávání komunikačních dovedností Obohacení mezikulturní výměna

Po příjezdu, účastníci absolvovat jazykový test. Pak můžete přiřadit kurzy, které odpovídají vaší úrovni a učení cílů, s největší pravděpodobností. Úrovně a learningového obsahu jsou v souladu s požadavky Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazykové výuce.

Učitelé brát v úvahu učení tempo každého studenta a poskytují pokrok každého účastníka v týdenních zásob pevné. University of Clermont-Ferrand zajišťuje pedagogické kontrolu našich kurzů. Na konci jejich pobytu, budou všichni studenti obdrží dvě oficiální dokumenty:

Certifikát se značkami pro výkon a píle potvrzení od CAVILAM - podepsány Alliance française a University Blaise Pascal v Clermont-Ferrand

Místa

Vichy

Adresa, 1. řádek
1, avenue des Célestins
CS 72678
Vichy Cedex France

03206 Vichy, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie