Přečtěte si oficiální popis

O ŠKOLĚ

Vytvořená v roce 1996 a uznávaná francouzským ministerstvem pro kulturní záležitosti, posláním CEEA je vycvičit scénáristy a připravit je na své profesionální prostředí.

Spisovatelé se naučí vytvářet a vytvářet skripty pro krátké filmy, televizní seriály, animované série a celovečerní filmy (všechny tyto formáty jsou zpracovány stejně vysokými nároky).

CEEA nabízí selektivní dvouleté školení certifikované profesionálním scénáristským diplomem.

Nabízí také stáže a krátké odborné kurzy na vysoké škole v oblasti televize a filmů.

CEEA je podporována Francouzskou národní filmovou komisí (CNC) a všemi francouzskými audiovizuálními sítěmi včetně SACD a vysílacími organizacemi, jako jsou France Télévision, TF1, Canal + a Arte.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

CEEA European Sreenwriting School Of Paris

Pokud máte rádi filmy a televizní seriály a chcete psát skripty (nebo už to děláte); Pokud chcete cvičit své dovednosti v přátelské a zároveň náročné atmosféře, v srdci j ... [+]

Mezinárodní letní třída CEEA

Program

Pokud máte rádi filmy a televizní seriály a chcete psát skripty (nebo už to děláte); Pokud chcete cvičit své dovednosti v přátelské a zároveň náročné atmosféře, v srdci jednoho z nejvíce inspirativních a krásných měst na světě ... Tento kurz je pro vás!

Naše letní třída je intenzivní třítýdenní workshop v jedné z nejprestižnějších a nejvýznamnějších scénických scén ve Francii: Conservatoire européen d'écriture audiovisuelle (CEEA, Evropská psací škola).

Letní workshop nabízí kvalitní, praktický přístup k umění scénárista ... v jedinečném učebním prostředí.... [-]

Francie Paříž
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině