Přečtěte si oficiální popis

Letos v létě, naučit francouzsky ve Francii!

Od roku 1930 se Letní kurzy pro zahraniční studenty přivítá Nancy každý rok v létě cizinců ze všech oblastí života na jazykový od jednoho do čtyř týdnů.

Příležitost spojit studium a potěšení v univerzitní město navštívilo více než 45.000 studentů. Učte se francouzsky při objevování Francii a její kulturu.

KURZY

Kurzy jsou vyučovány univerzitních profesorů zaměřených na výuku francouzského jazyka pro cizince. Obsah kurzu je přizpůsoben vaší úrovni, ať už jste začátečník nebo učitelka francouzštiny v zahraničí.

Hlavní, mezi mnoha nabízených možností v odpoledních hodinách, konferencí, workshopů nebo jazyk divadelní dílny. Všechny komunikační nástroje jsou k dispozici na místě počítačová učebna a WiFi připojení).

AKTIVITY

Mimo třídu, mnohé výlety jsou plánovány pro Váš pobyt, jako je například víkend v Paříži, hlavním městě Francie, objevu typické francouzské území. 2016: Reims, Champagne vinice a Ardeny ve stopách Arthur Rimbaud.

Zábava je k dispozici v průběhu večerech a víkendech. Můžete se zúčastnit na grilování, filmových projekcí, nebo procházky v naší krásné francouzských regionech.

Město Nancy,

Objevte město s bohatou architektonického dědictví osmnáctého století na seznamu světového dědictví lidstva UNESCO.

Nancy je také jeden z hlavních měst secese, které lze vidět nebo rohu ulice nebo v jedné z mnoha muzeí ve městě.

Ale je to především moderního města, známý jako jeden z velkých francouzských kulturních center se svými festivaly, jeho opery a jeho choreografického Center.

Programy se vyučují na:
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Letní kurzy pro zahraniční studenty nabízí programy šité na míru všech úrovních, od začátečníků až po pokročilé, student, učitel nebo další odborník. ... [+]

Organizace kurzů letních kurzů pro zahraniční studenty nabízí programy šité na míru pro všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé, student, učitel nebo další odborník.

To je důvod, proč je rozřazovací test uspořádala pondělí vašeho příjezdu. V návaznosti na to vám bude přidělen na úrovni skupiny. Každá skupina se skládá z maximálně 15 lidí.

Závěrečná zkouška se koná na konci 3. a 4. týden (pobyty A a pouze B). Její výsledky mohou být ověřeny do osnov vysokoškolských studentů, se kterými máme dohody o partnerství. V tomto případě, prohlášení o jednotlivých bankovek je stanovena na vyžádání ve francouzštině a / nebo angličtině. Pro všechny účastníky, diplom vydán.... [-]

Francie Nancy
Září 2019
Francouzština
Denní studium
2 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Clip Cours d’Eté Nancy 2015

Cours d’Eté Nancy - Testimonials