Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Letos v létě, naučit francouzsky ve Francii!

Od roku 1930 se Letní kurzy pro zahraniční studenty přivítá Nancy každý rok v létě cizinců ze všech oblastí života na jazykový od jednoho do čtyř týdnů.

Příležitost spojit studium a potěšení v univerzitní město navštívilo více než 45.000 studentů. Učte se francouzsky při objevování Francii a její kulturu.

KURZY

Kurzy jsou vyučovány univerzitních profesorů zaměřených na výuku francouzského jazyka pro cizince. Obsah kurzu je přizpůsoben vaší úrovni, ať už jste začátečník nebo učitelka francouzštiny v zahraničí.

Hlavní, mezi mnoha nabízených možností v odpoledních hodinách, konferencí, workshopů nebo jazyk divadelní dílny. Všechny komunikační nástroje jsou k dispozici na místě počítačová učebna a WiFi připojení).

AKTIVITY

Mimo třídu, mnohé výlety jsou plánovány pro Váš pobyt, jako je například víkend v Paříži, hlavním městě Francie, objevu typické francouzské území. 2016: Reims, Champagne vinice a Ardeny ve stopách Arthur Rimbaud.

Zábava je k dispozici v průběhu večerech a víkendech. Můžete se zúčastnit na grilování, filmových projekcí, nebo procházky v naší krásné francouzských regionech.

Město Nancy,

Objevte město s bohatou architektonického dědictví osmnáctého století na seznamu světového dědictví lidstva UNESCO.

Nancy je také jeden z hlavních měst secese, které lze vidět nebo rohu ulice nebo v jedné z mnoha muzeí ve městě.

Ale je to především moderního města, známý jako jeden z velkých francouzských kulturních center se svými festivaly, jeho opery a jeho choreografického Center.

Místa

Nancy

Summer Courses for Foreign Students

Adresa, 1. řádek
35, Cours Léopold
F-54000 Nancy, Grand Est, Francie
Telefonní číslo
+33 (0)6 03 76 42 68