Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Francouzský jazyk a civilizace kurzy Sorbonny (CCFS), Kterou pořádá Robert de Sorbon Foundation, je , Od roku 1919 se CCFS bylo přijímání studentů z celého světa, od pravých začátečníků až po profesory francouzštiny jako cizího jazyka. Sorbonny francouzský jazyk a civilizace kurzy poskytnout Francouzské jazykové kurzy s fonetiky a francouzských lekcí civilizačních, Nabízejí také specializované moduly a (TCF, DELF, DALF), které usnadňují vstup do francouzských univerzitách. Náš vzdělávací centrum se nachází na 214 Boulevard Raspail (Paříž, 14. arrondissement), v srdci prestižního Montparnasse okres. Sekretariát je připravena přivítat vás a zodpoví všechny vaše otázky.

Dále nabízíme pomoc v oblasti bydlení, správní pomoc, kulturní služby, knihovnu, několik studijních sály, Koleje a počítačové učebny.

Všechny učebny jsou vybaveny Interaktivní tabule (IWB) a náš fonetika laboratoře mají špičkové IT technologie. Přístup k internetu je poskytována prostřednictvím sítě Wi-Fi, která pokrývá celou budovu.

Zkouška z Center

Sorbonne je francouzský jazyk a civilizace kurzy mají oficiální zkoušku centrum pro přijetí TCF, DELF a DALF francouzské národní zkoušky.

Naše zkouškové centrum se skládá ze dvou nábojů: TCF (francouzský Knowledge Test) náboji a DELF, DALF (diplom v francouzských studií - diplom ve francouzském Advanced) náboje. Tyto testy jsou určeny pro posouzení obecné francouzské jazykové úrovně, jak je definováno Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR). Jsou zaměřeny na každého, kdo chce posoudit a vyhodnotit své znalosti ve francouzském pro profesionální, osobní, nebo akademických důvodů-v jednoduchým, spolehlivým a rychlým způsobem.

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
French Language and Civilization Courses at the Sorbonne
214 Boulevard Raspail

75014 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium