Přečtěte si oficiální popis

ESME SUDRIA : Duch inovace bez hranic

Společnost byla založena v roce 1905, ESME SUDRIA je soukromá, nezisková školy pod dohledem ministerstva školství a výzkumu. Škola má dlouholetou tradici v oblasti výcviku inženýrů se širokou a dobře rozvinutou základnou, která jim umožňuje bez problémů se stěhovat do všech aspektů inženýrského trhu práce.

Uznaná inženýrská škola

Členem konsorcia nejlepších francouzských škol v oboru inženýrství a podnikání «Grandes Ecoles», ESME SUDRIA je také signatářem Erasmus charty pro vyšší vzdělávání 2014-2020 a členem sítě "ni", mezinárodní sítě inženýrských škol.

ESME SUDRIA je vyškolení inženýrů pomocí nejmodernějších výzkumů. Snažíme se přispět k rozvoji vědeckých poznatků a rozšířit naše učení prostřednictvím průmyslových a mezinárodních partnerství.

Studentský život ve Francii

Zábava také hraje svou roli v ESME s mnoha studentskými kluby od sportu po hudbu a víno. Četné společenské aktivity organizované ve škole představují vynikající příležitosti k prožití francouzského způsobu života a setkání s novými přáteli.

Kromě toho rozsáhlá síť absolventů a kontaktů v oboru rozšiřuje mezinárodní příležitosti pro stáže a kariéru v zahraničí.

Základní výzkum

ESME SUDRIA poskytuje příležitosti všem studentům, aby byli úzce zapojeni do nejmodernějších výzkumů. Interdisciplinární pracovníci na vysoké úrovni se skutečně zabývají aplikovaným výzkumem prostřednictvím průmyslových a základních kontaktů, jakož i akademického výzkumu v rámci našeho základního výzkumu. Výzkumné oblasti zahrnují širokou škálu předmětů od energetických systémů až po lékařské zobrazování nebo forenzní vědy.

Partnerství zahrnují mezinárodní skupiny a začínající podniky, jakož i prestižní národní instituce, jako je INSERM (Národní institut pro zdravotnictví a lékařský výzkum) nebo CNRS (Národní institut pro vědecký výzkum). Studenti jsou s těmito výzkumnými aktivitami spojeni prostřednictvím stáží a projektů. Většina studentů magisterských studií provádí zkoušku R

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

ESME SUDRIA

Jste zvědavá, tvůrčí a rychle se učíte? Jsou DIY a digitální technologie vaší věcí? Hledáte jedinečnou mezinárodní zkušenost? Připojte se k našim laboratořím v Paříži a L ... [+]

Staňte se tvůrcem: Vytvořte si svůj vlastní robot a přiveďte ho domů!

Jste zvědavá, tvůrčí a rychle se učíte? Je DIY a digitální technologie vaší věcí? Hledáte jedinečnou mezinárodní zkušenost? Připojte se k našim laboratořím v Paříži a Lille v digitální výrobě a hrajte, hackujte, vytvářejte, navrhněte, přemýšlejte z krabice! Vytvořte si vlastní robot a buďte součástí hnutí Maker!

KDYŽ?

Od 1. července do 20. července 2019

KDE?

Paříž (týden 1

POPIS PROGRAMU

Náš letní program zahrnuje intenzivní vědecké kurzy a semináře, stejně jako praktické workshopy vedené našimi odborníky. Budete schopni studovat a pracovat v kreativním a inspirativním prostředí s bezplatným přístupem k nejmodernější technologii (3D tiskárny, laserové řezačky, CNC frézky atd.) A software.... [-]

Francie Paříž Lille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
ESME Sudria 40 Rue du Docteur Roux
75015 Paříž, Île-de-France, Francie
Website