ESME SUDRIA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ESME SUDRIA : Duch inovace bez hranic

Společnost byla založena v roce 1905, ESME SUDRIA je soukromá, nezisková školy pod dohledem ministerstva školství a výzkumu. Škola má dlouholetou tradici v oblasti výcviku inženýrů se širokou a dobře rozvinutou základnou, která jim umožňuje bez problémů se stěhovat do všech aspektů inženýrského trhu práce.

Uznaná inženýrská škola

Členem konsorcia nejlepších francouzských škol v oboru inženýrství a podnikání «Grandes Ecoles», ESME SUDRIA je také signatářem Erasmus charty pro vyšší vzdělávání 2014-2020 a členem sítě "ni", mezinárodní sítě inženýrských škol.

ESME SUDRIA je vyškolení inženýrů pomocí nejmodernějších výzkumů. Snažíme se přispět k rozvoji vědeckých poznatků a rozšířit naše učení prostřednictvím průmyslových a mezinárodních partnerství.

Studentský život ve Francii

Zábava také hraje svou roli v ESME s mnoha studentskými kluby od sportu po hudbu a víno. Četné společenské aktivity organizované ve škole představují vynikající příležitosti k prožití francouzského způsobu života a setkání s novými přáteli.

Kromě toho rozsáhlá síť absolventů a kontaktů v oboru rozšiřuje mezinárodní příležitosti pro stáže a kariéru v zahraničí.

Základní výzkum

ESME SUDRIA poskytuje příležitosti všem studentům, aby byli úzce zapojeni do nejmodernějších výzkumů. Interdisciplinární pracovníci na vysoké úrovni se skutečně zabývají aplikovaným výzkumem prostřednictvím průmyslových a základních kontaktů, jakož i akademického výzkumu v rámci našeho základního výzkumu. Výzkumné oblasti zahrnují širokou škálu předmětů od energetických systémů až po lékařské zobrazování nebo forenzní vědy.

Partnerství zahrnují mezinárodní skupiny a začínající podniky, jakož i prestižní národní instituce, jako je INSERM (Národní institut pro zdravotnictví a lékařský výzkum) nebo CNRS (Národní institut pro vědecký výzkum). Studenti jsou s těmito výzkumnými aktivitami spojeni prostřednictvím stáží a projektů. Většina studentů magisterských studií provádí zkoušku R

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
ESME Sudria
40 Rue du Docteur Roux


75015 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium