Ecole Baraelin Langues - ADEL PROVENCE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Adel Provence nabízí různé ceny a způsoby, jak motivovat mladé lidi, aby mluvil francouzsky a dát jim sebevědomí a prostředky, aby tak učinily. Pomocí metod získaných znalostí ve Francii (ústní vyjadřování, slovní zásoba, gramatika a porozumění).

Úplné ponoření a objev - po celý rok, 17-60 rok starý

Vzdělávací program je zaměřen na čtyři základní dovedností je: orální porozuměním, psaný s porozuměním, ústního projevu a psaného projevu. Standardní kurzy zahrnovat předměty ústní komunikace, gramatika, kultura předmětů a francouzské civilizace. U krátkodobých pobytů nabízíme individuální nebo skupinové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Na první den Vašeho kurzu budete skládat zkoušku hodnocení ve francouzštině, který nám umožní umístit vás podle svých schopností.

Vyberte, zda chcete učit francouzsky v Marseille, jižní Francii! Naše francouzská jazyková škola se může ubytovat vás od jednoho týdne až po několik měsíců. Vítáme studenty všech věkových kategorií a úrovní po celý rok. Pokud budete studovat francouzštinu ve Francii s Adel Provence, budete určitě najít správné francouzské jazykové kurzy přizpůsobené vašim potřebám!

Místa

Marseille

ECOLE BARAERLIN ADEL

Adresa, 1. řádek
23 Rue Edmond Dantes
13004 Marseille Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Telefonní číslo
+33 (0)4 91 47 96 79