Přečtěte si oficiální popis

Založením École Lenôtre v roce 1971 reagoval Gaston Lenôtre na tréninkové potřeby francouzských i zahraničních odborníků. Dnes více než 3 000 praktikantů, mužů a žen z celé Francie a více než 100 zemí přichází s většími znalostmi a zkušenostmi v kultuře excelence.
Každý rok jsou vytvořeny nové úrovně vývoje, aby lépe splnily očekávání odborníků v potravinářském průmyslu.


Již téměř 20 let nabízí Ecole Lenôtre programy dlouhodobého pobytu, které vám umožňují intenzivní výuku ve francouzské kuchyni, pečivo:

Šéfkuchařský diplom: 23 týdnů
https://www.academiccourses.com/Pastry-Chef-DiplomaEcole-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/
  • Školní diplom: 23 týdnů

https://www.academiccourses.com/Cooking-Chef-Diploma-ECOLE-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/

Při připojení k těmto formacím budete mít šanci být obklopen mnoha profesionály, kteří jsou z nejlepších kuchařů na světě.

Budete se učit a procvičovat ve třídě s maximálně 12 studenty . Na Ecole Lenôtre jsme přesvědčeni, že práce v malých skupinách je nejlepší způsob, jak co nejlépe využít našich šéfkuchařů. Budete praktikovat samostatně i ve skupinách.

Naše profesionální škola v Plaisir má 10 učeben a vysoce profesionální vybavení posádky. Pracujeme s vysoce kvalitními dodavateli v potravinářských i profesionálních materiálech, které najdete také v nejlepších kuchařských kuchyní.

Na Ecole Lenôtre vás Ecole Lenôtre být profesionálem a věříme, že naše odborné znalosti vás mohou stát jedním z nejlepších kuchařů zítřka.

Ecole Lenôtre také otevřel zcela novou školu v centru Paříže, Quai Henri IV. Nachází se na lodi z Yachts de Paris s krásným výhledem na katedrálu Notre Dame de Paris.

Skládá se z učebny na vaření o rozloze 150 m²² se všemi novými materiály a zařízeními. Na druhé straně najdete salonek, kde se pořádají večeře, prezentace, obřady.

Během vašich formací na Ecole Lenôtre Plaisir budete mít také možnost získat kurzy na tomto novém místě.

Přijďte nás následovat na naší Facebook stránce:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Nebo na naší nové webové stránce:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Ecole Lenôtre

Trénink na pečivo šéfkuchaře byl vytvořen pro lidi, kteří chtějí trénovat nebo se znovu objevovat v pečiva, od základů až po nejvyšší techniku ​​pečiva. ... [+]

ECOLE LENÔT TRAINING PASTRY CHEF

Ecole Lenôtre poskytuje svým studentům a partnerům špičkové školení, které usnadňují, povzbuzují, komunikují a udržují vysoce výkonné standardy a excelentnost. Ecole Lenôtre "Pastry Chef Ecole Lenôtre " je zaměřen na dospělé, kteří mají zájem o vaření, bez ohledu na to, zda se nacházejí na konverzačním kurzu, nebo pro odborníky, kteří se snaží o zvýšení odbornosti.

Způsobilost pro tento předmět má následující předpoklady :

Chcete-li být starší 18 letZískat základní znalosti jazyka, ve kterém se předmět vyučuje (úroveň B1) \ tBýt schopen číst a psátPoznat základy hygieny a bezpečnosti v potravinářském prostředíZákladní znalosti základního uvažování (výpočty a logika)STRUKTURA ECOLE PO ŠKOLENÍ PESTRY CHEF... [-]
Francie Plaisir Paris
Září 2019
Angličtina,Francouzština
Denní studium
25 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ecole Lenôtre

Trénink šéfkuchaře byl vytvořen pro lidi, kteří jsou ochotni trénovat nebo se znovu objevovat ve vaření. Pro ty, kteří se chtějí naučit od základů až po vysokou úroveň te ... [+]

ECOLE LENOTTRE TRAINING CHEF

Ecole Lenôtre poskytuje svým studentům a partnerům špičkové školení, které usnadňují, povzbuzují, komunikují a udržují vysoce výkonné standardy a excelentnost. Ecole Lenôtre "Cooking Chef Ecole Lenôtre " je zaměřen na dospělé, kteří mají zájem o vaření, bez ohledu na to, zda se nacházejí na konverzačním kurzu, nebo pro profesionály, kteří se snaží rozšířit své odborné znalosti.

Způsobilost pro tento předmět má následující předpoklady :

Chcete-li být starší 18 letZískat základní znalosti jazyka, ve kterém se předmět vyučuje (úroveň B1) \ tBýt schopen číst a psátPoznat základy hygieny a bezpečnosti v potravinářském prostředíZákladní znalosti základního uvažování (výpočty a logika)STRUKTURA ECOLE PŘED VÝCVIKEM CHEF... [-]
Francie Plaisir Paris
Září 2019
Angličtina
Denní studium
25 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

School Introduction

School visit

Lenôtre Sa
Adresa, 1. řádek
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Francie
Website
Telefonní číslo
+33 (0)1 30 81 46 34
Adresa, 1. řádek
Quai Henri IV
75004 Paris, Île-de-France, Francie
Website