Ecole Lenôtre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Založením École Lenôtre v roce 1971 reagoval Gaston Lenôtre na tréninkové potřeby francouzských i zahraničních odborníků. Dnes více než 3 000 praktikantů, mužů a žen z celé Francie a více než 100 zemí přichází s většími znalostmi a zkušenostmi v kultuře excelence.
Každý rok jsou vytvořeny nové úrovně vývoje, aby lépe splnily očekávání odborníků v potravinářském průmyslu.Již téměř 20 let nabízí Ecole Lenôtre programy dlouhodobého pobytu, které vám umožní absolvovat intenzivní školení ve francouzské kuchyni, pečivu a pekárně:
Cukrářský diplom: 7 měsícůDiplom vaření šéfkuchaře: 7 měsícůKurzy pro pokročilé Bakery: 13 týdnůZáklady francouzského pečiva: 6 týdnůZáklady francouzské kuchyně: 6 týdnů

Při připojení k těmto formacím budete mít šanci být obklopen mnoha profesionály, kteří jsou z nejlepších kuchařů na světě.

Budete se učit a procvičovat ve třídě s maximálně 12 studenty . Na Ecole Lenôtre jsme přesvědčeni, že práce v malých skupinách je nejlepší způsob, jak co nejlépe využít našich šéfkuchařů. Budete praktikovat samostatně i ve skupinách.

Naše profesionální škola v Plaisir má 10 učeben a vysoce profesionální vybavení posádky. Pracujeme s vysoce kvalitními dodavateli v potravinářských i profesionálních materiálech, které najdete také v nejlepších kuchařských kuchyní.

Na Ecole Lenôtre vás Ecole Lenôtre být profesionálem a věříme, že naše odborné znalosti vás mohou stát jedním z nejlepších kuchařů zítřka.

Ecole Lenôtre také otevřel zcela novou školu v centru Paříže, Quai Henri IV. Nachází se na lodi z Yachts de Paris s krásným výhledem na katedrálu Notre Dame de Paris.

Skládá se z učebny na vaření o rozloze 150 m²² se všemi novými materiály a zařízeními. Na druhé straně najdete salonek, kde se pořádají večeře, prezentace, obřady.

Během vašich formací na Ecole Lenôtre Plaisir budete mít také možnost získat kurzy na tomto novém místě.

Přijďte nás následovat na naší Facebook stránce:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Nebo na naší nové webové stránce:

Ecole Lenôtre : Odkaz Ecole Lenôtre

Místa

Plaisir

Lenôtre Sa

Adresa, 1. řádek
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 (0)1 30 81 46 34

Paříž

Adresa, 1. řádek
Quai Henri IV
75004 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium