GOBELINS - L'école de l'image

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Za téměř 50 let, gobelíny, l'Ecole de l'obraz byl globální reference v oblasti digitální komunikace, interaktivního designu a zábavy. Známý jako jeden z nejlepších škol na světě, gobelíny nabízí kurzy fotografie, animované filmové tvorbě, 3D animace, Motion Design a video hry.

Gobelíny, l'Ecole de l'image vyvinula řadu programů a mezinárodních služeb k uspokojení potřeb zahraničních studentů, odborníků, školy, obchody, festivaly a dokonce i kulturní služby zastupitelských úřadů.

ANIMATED filmmaking

4 roky na plný úvazek: Tento kurz je orientován na zvládnutí klasických i digitálních animační techniky (2D a 3D) po odborné metody v animačním studiu podmínek, které umožňuje studentům zachytit každý krok filmové projekce a výroby, jakož i postupně vybavovat je vše dovednosti očekává, že bude schopen pracovat na dlouhé funkci.

3D animace

1 rok na plný úvazek: Advanced Program v 3D animaci postav, které se vyznačuje tím, konferencí mezinárodních animace a videohry odborníků, výroba individuálního demo naviják a 3-měsíční stáž s hlášením o výcviku musí být v písemné formě. Tento kurz je příležitost rozvíjet své dovednosti profesionální úrovni v oborech režie, herectví a pohybu.

FOTOGRAFOVÁNÍ

3 roky na plný úvazek: umožnit studentům získat vysoké úrovni kreativní a technické dovednosti, učil ve spojení s odborníky z různých postupů tak, aby studenti získají profesionální kvalitě úspěchy. Výcvik probíhá v různých formátech: běžných lekcí, konference, základních předmětů a workshopů tematicky kolem propagace, fotografování jídla, módy, krásy a architektury.

Motion Design

1 rok na plný úvazek: dovednosti rozšíření žáků v oblasti o rozloze více vyhledávané profesionály: pohybové designu. Toto pole umožňuje navrhnout a vytvořit komunikaci přizpůsobené Mobile podporuje i nových komunikačních prostorech uspořádat zprávy tím, že kombinuje tři vektorů Motion Design: animované obrázky, typografie v pohybu a zvukového designu.

VIDEO HRA

1 rok Specializované magisterské: Program "Interaktivní digitální zážitky", koncipovaný s CNAM / ENJMIN, je první svého druhu ve Francii. Síla tohoto programu je, že připravuje inženýrům na vysoké úrovni, grafiků a IT specialistů, aby se stal odborníky v navrhování a vytváření her pro mobilní telefony, tablety, sociálních sítí, terminálů a instalací.

Místa

Paříž

Gobelins - École de l'Image

Adresa, 1. řádek
73 boulevard Saint-Marcel
75013 Paříž, Île-de-France, Francie