Přečtěte si oficiální popis

Za téměř 50 let, gobelíny, l'Ecole de l'obraz byl globální reference v oblasti digitální komunikace, interaktivního designu a zábavy. Známý jako jeden z nejlepších škol na světě, gobelíny nabízí kurzy fotografie, animované filmové tvorbě, 3D animace, Motion Design a video hry.

Gobelíny, l'Ecole de l'image vyvinula řadu programů a mezinárodních služeb k uspokojení potřeb zahraničních studentů, odborníků, školy, obchody, festivaly a dokonce i kulturní služby zastupitelských úřadů.

ANIMATED filmmaking

4 roky na plný úvazek: Tento kurz je orientován na zvládnutí klasických i digitálních animační techniky (2D a 3D) po odborné metody v animačním studiu podmínek, které umožňuje studentům zachytit každý krok filmové projekce a výroby, jakož i postupně vybavovat je vše dovednosti očekává, že bude schopen pracovat na dlouhé funkci.

3D animace

1 rok na plný úvazek: Advanced Program v 3D animaci postav, které se vyznačuje tím, konferencí mezinárodních animace a videohry odborníků, výroba individuálního demo naviják a 3-měsíční stáž s hlášením o výcviku musí být v písemné formě. Tento kurz je příležitost rozvíjet své dovednosti profesionální úrovni v oborech režie, herectví a pohybu.

FOTOGRAFOVÁNÍ

3 roky na plný úvazek: umožnit studentům získat vysoké úrovni kreativní a technické dovednosti, učil ve spojení s odborníky z různých postupů tak, aby studenti získají profesionální kvalitě úspěchy. Výcvik probíhá v různých formátech: běžných lekcí, konference, základních předmětů a workshopů tematicky kolem propagace, fotografování jídla, módy, krásy a architektury.

Motion Design

1 rok na plný úvazek: dovednosti rozšíření žáků v oblasti o rozloze více vyhledávané profesionály: pohybové designu. Toto pole umožňuje navrhnout a vytvořit komunikaci přizpůsobené Mobile podporuje i nových komunikačních prostorech uspořádat zprávy tím, že kombinuje tři vektorů Motion Design: animované obrázky, typografie v pohybu a zvukového designu.

VIDEO HRA

1 rok Specializované magisterské: Program "Interaktivní digitální zážitky", koncipovaný s CNAM / ENJMIN, je první svého druhu ve Francii. Síla tohoto programu je, že připravuje inženýrům na vysoké úrovni, grafiků a IT specialistů, aby se stal odborníky v navrhování a vytváření her pro mobilní telefony, tablety, sociálních sítí, terminálů a instalací.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

GOBELINS - L'école de l'image

V návaznosti na své zkušenosti a na celém světě pověst v oblasti animace postav, gobelíny počala specializovanou odbornou přípravu ve 3D animaci postav Wich Profils jsou ... [+]

V návaznosti na své zkušenosti a na celém světě pověst v oblasti animace postav, gobelíny počala specializovanou odbornou přípravu ve 3D animaci postav, které profily jsou vysoké požadoval. Tento program byl postaven s pomocí instruktorů pocházejících z nejlepších 3D animačních studií a zahrnuje praktická cvičení zvládnout směr, pohyby a herecké dovednosti.

Tento program zahrnuje také konference z mezinárodních animace a videohry odborníků, produkci demo naviják, odborné praxe a zprávy o end-of-tréninku.

Tento program má silné mezinárodní zaměření s účastníky z celého světa.

vyučovacích předmětů herectví Pohyb: gravitace a hmotnost Animace styly: od realismu až kreslených Povaha Animace: lidé, zvířata a toons LipSync 3D Layout Různé 3D animačních technik: metodologie a praxe Konference podle mezinárodních expertů animace Výrobní jednotlivého demo naviják představí animačních dovedností studentů KVALIFIKACE Odbornost 3D animace postav (lidských charakterů, živočichů, realistického stylu, kreslenýe, atd) Kreativita, pokud jde o animaci Silné stránky Specializace školení v 3D animaci postav. Mezinárodní zaměření s účastníky z celého světa mezinárodními instruktory na vysoké úrovni Hands-on praktických cvičeních s vysokou úrovní pedagogické progrese, takže účastníci mohou dosáhnout profesionální úroveň 3D animací a získat nové pracovní příležitosti. Účast v FMX, jeden z největších evropských konferencí pro 3D animace profesionály 2-měsíční stáž se zprávou o výcviku musí být v písemné formě. Výroba demo naviják, obzvláště užitečné v profesionálním světě a pro hledání zaměstnání TARGET AUDIENCE ... [-]
Francie Paris
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

GOBELINS - L'école de l'image

Francie je dnes třetím největším producentem animace na světě a evropskou jedničkou. ... [+]

[-]
Francie Paris
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS