Grasse Institute of Perfumery

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Grasse Institute of Perfumery je jedinečná a prestižní škola umístěná v rodišti světového hlavního města parfémů: Grasse. V Grasse Institute of Perfumery učíme naše studenty historii vůní a spojujeme je s moderními parfumerie, jak je známe. Naše škola byla postavena na dvou důležitých tématech: Vášeň a zkušenost. V našem programu upřednostňujeme malé skupiny a přikládáme velkou důležitost laboratorní praxi. Školení není akademické: každý lektor je profesionál, který v oboru pracoval mnoho let.

Naše komunita profesionálních učitelů z oboru vášnivě vypráví tyto voňavé příběhy a učí novou generaci parfémů, jak dělat totéž. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vytvořily základ, na kterém mohou naši studenti stavět. Bez ohledu na to, jaké jsou předchozí znalosti studentů v oboru: trénujeme, přednášíme a procvičujeme aplikace v reálném průmyslu, abychom zajistili školení, které studenty připraví na zahájení práce ihned po ukončení studia.

Místa

Grasse

Adresa, 1. řádek
Avenue Riou Blanquet,48
06130 Grasse, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: