IFALPES - Institut Francais des Alpes

Úvod

Read the Official Description

IFALPES - jazyková škola ve francouzských Alpách na břehu jezera Annecy více než 20 let zkušeností s výukou francouzštiny jako cizího jazyka. Naše středisko je malý. Ty se neztratí, a naši učitelé budou vždy k dispozici pro vás. IFALPES je 15 minut chůze od centra města. Škola se nachází ve stejné budově jako IPAC School of Management. Od 170 do 200 dospělých studentů z 50 zemí, každý měsíc přijít naučit francouzsky v IFALPES. V příjemném prostředí, můžete kombinovat studium francouzského jazyka ve Francii v Alpách a nyní kulturu a povahu hor a jezer.

Ubytování

Ubytování služba IFALPES zavazuje, aby odpovídaly typu ubytování dle Vašeho přání po celou dobu Vašeho pobytu.

V rodině: se snídaní nebo s polopenzí, sdílený byt s ostatními studenty studio Student Residence Residence se nachází v centru města, nebo jeho blízkosti. Ze školy do všech míst bydliště se dostanete autobusem, na kole nebo pěšky.

Všechny pokoje jsou rezervovat od neděle do soboty.

Náklady na služby pro výběr a rezervace ubytování pro platební agentury je 40 € pro každého studenta za pobyt kratší než jeden měsíc a 70 € pro pobyt delší než jeden měsíc. Chcete-li rezervovat místo pobytu, musí provést zálohu ve výši 200 €. Platební služby personální agentury bydlení se odečte z předplaceného a předčasného splacení zůstatku (160 € nebo 130 €) se odečítá za platbu 1. měsíčního nájmu. Agenturní služby pro výběr bydlení jsou vypláceny při každé změně bydliště (40 €)

Jak je příchod?

Bez ohledu na to, kde žijete - francouzská rodina, nebo v bytě - to je dobré uspořádat příjezdu, předem informovat rodinu, nebo pronajímatel / studentský pobyt na datum a čas příjezdu.

This school offers programs in:
 • Francouzština

Praktické informace

Accommodation:

Student residence

There is a variety of Student residences in Annecy. Our accommodation service will be there to give you as much information as possible. Some of the residences will ask for a deposit and will only accept long stays. In summer between June and August there are more rooms available.

N.B. Limited availability.

Residence 1:

 • Available only in the summer, facing the lake, a 20-minute walk or busride from IFALPES or 10 minutes by bicycle
 • Standard comfort, room with shower and toilet. Kitchen on each floor.
 • Single room : 460€ per month. Double room : 310€ per month per person

Residence 2:

 • A 20-minute bus- or bike-ride from IFALPES
 • Basic comfort, bedroom with a shower. Toilets and kitchen on each floor.
 • 390€ per month (security deposit: 100€)

Studios and appartments

We have variety of studio flats or apartments in the centre of Annecy or on the outskirts. IFALPE's accommodation service will be happy to find a solution for your needs depending on the number of people who will stay in the apartment.

 • Between 560€ and 760€ per month. No extra charges if electricity costs remain reasonable
 • Each studio is one room equipped with a kitchen corner, bedroom corner (sofa bed) and bathroom. They are between 20 and 30m²
 • Deposit: 1 month’s rent
 • The shared apartments are available per calendar month (according to the session dates). If you wish to stay for a shorter period, please contact us for availability.

The studios are located in Annecy (or its surroundings) or in a residence close to the school (20 minutes walk from the town centre). Prices vary depending on the availability, situation, comfort and the number of renters. House insurance is compulsory.

Arrival on the Sunday before your course and a departure on the Saturday after your course.

Shared Apartment

In a shared apartment in Annecy, French language students, will have your own bedroom and share the kitchen and bathroom shared with flat mates (2 or more).

IFALPES's accommodation service will send you more information about your apartment 2 weeks before your arrival. Arrival on the Sunday before your course and a departure on the Saturday after your course.

The shared apartments are available per calendar month (according to the session dates). If you wish to stay for a shorter period, please contact us for availability.

 • 500€ per month and per person with all charges included
 • Deposit: 1 month’s rent
 • The apartments are situated in the town centre of Annecy and on the outskirts.
 • Prices vary depending on the availability, situation and comfort. House insurance is compulsory.

Homestay

You would like to experience life with a French family while studying French? This type of accommodation is ideal if you want to discover the French way of life and will also help you to improve your French conversation skills.

The homes are in the town of Annecy or on the outskirts.

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Obecné francouzštiny kurzy

Campus forma Denní studium 1 - 52 týdnů Přihlašování započato Francie Annecy

Studenti pracují na zlepšení jejich gramatiku a slovní zásobu, jakož i písemné a ústní porozumění. Důraz je vyroben na komunikaci ve francouzštině. [+]

Studenti pracují na zlepšení jejich gramatiku a slovní zásobu, jakož i písemné a ústní porozumění. Důraz je vyroben na komunikaci ve francouzštině. Budou také studovat francouzskou kulturu a bude se podílet na různých činnostech během své výuky: ochutnávky vín a sýrů, návštěva místních trhů atd ..

Ubytovací služby IFALPES najde nejvhodnější typ bydlení tak, aby odpovídal vaší volby. Homestays, sdílené apartmány, studia nebo koleje se nachází v centru města, nebo na okrajích měst. Ze školy, které jsou dostupné autobusem, na kole nebo pěšky.

Jednolůžkový pokoj v hostitelské rodině a polopenzí Jednolůžkový pokoj v hostfamily se snídaní Student Residence Jednotlivé studia nebo apartmány Sdílené byty ... [-]

Videos

IFALPES Summer in Annecy, France

IFALPES Winter in Annecy, France