IFALPES - Institut Francais des Alpes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IFALPES - jazyková škola ve francouzských Alpách na břehu jezera Annecy více než 20 let zkušeností s výukou francouzštiny jako cizího jazyka. Naše středisko je malý. Ty se neztratí, a naši učitelé budou vždy k dispozici pro vás. IFALPES je 15 minut chůze od centra města. Škola se nachází ve stejné budově jako IPAC School of Management. Od 170 do 200 dospělých studentů z 50 zemí, každý měsíc přijít naučit francouzsky v IFALPES. V příjemném prostředí, můžete kombinovat studium francouzského jazyka ve Francii v Alpách a nyní kulturu a povahu hor a jezer.

Ubytování

Ubytování služba IFALPES zavazuje, aby odpovídaly typu ubytování dle Vašeho přání po celou dobu Vašeho pobytu.

V rodině: se snídaní nebo s polopenzí, sdílený byt s ostatními studenty studio Student Residence Residence se nachází v centru města, nebo jeho blízkosti. Ze školy do všech míst bydliště se dostanete autobusem, na kole nebo pěšky.

Všechny pokoje jsou rezervovat od neděle do soboty.

Náklady na služby pro výběr a rezervace ubytování pro platební agentury je 40 € pro každého studenta za pobyt kratší než jeden měsíc a 70 € pro pobyt delší než jeden měsíc. Chcete-li rezervovat místo pobytu, musí provést zálohu ve výši 200 €. Platební služby personální agentury bydlení se odečte z předplaceného a předčasného splacení zůstatku (160 € nebo 130 €) se odečítá za platbu 1. měsíčního nájmu. Agenturní služby pro výběr bydlení jsou vypláceny při každé změně bydliště (40 €)

Jak je příchod?

Bez ohledu na to, kde žijete - francouzská rodina, nebo v bytě - to je dobré uspořádat příjezdu, předem informovat rodinu, nebo pronajímatel / studentský pobyt na datum a čas příjezdu.

Místa

Annecy

IFALPES

Adresa, 1. řádek
IFALPES
42, Chemin de la Prairie

74000 Annecy, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie
Telefonní číslo
+33 4 50 45 38 37