ISTEC

Úvod

Read the Official Description

10 dobrých důvodů, proč si vybrat ISTEC

  • Chcete-li efektivně připravit na světě podnikání - International šikovný s více než 80 partnerskými univerzitami na všech kontinentech - pojištění individuální pomoc - Prosperující prostřednictvím dynamických sdružení - A modulární školení cestu, kterou stavět podle vašich přání a projekty - Mnoho profesionálních obory - odbornost více než 50 let v oblasti vysokoškolského vzdělávání - škola v centru Paříže se těší poloze v hlavní evropského hospodářského prostoru - Business Network partneři a mocné Absolventi - Zaměstnatelnost zaručena!

V centru hlavního evropského hospodářského prostoru

ISTEC se nachází v samém srdci historické čtvrti Paříže, poblíž Canal Saint-Martin a nedaleko kulturního centra Villette. Jeho umístění v hlavní evropské ekonomické centrum: Paris a její region, dovolil ISTEC vyvinout síť partnerských firem a podílí se na život a rozvoj školy. Studenti pro své stáže a jejich mise v podnicích, přímý prospěch z této strategické umístění.

V rámci partnerství s IGS Group, ISTEC se nachází v areálu, 12 rue Alexandre Parodi v 10. pařížském obvodu, a má příjemné pracovní prostředí, moderní a odpovídající požadavky na infrastrukturu technologie století XXI. Tisíce studentů z různých programů a národností tam také sdílet společné projekty a trenéry.

Campus Jemmapes: Také ISTEC má další kampus věnovaný ní, která se nachází podél kanálu Saint Martin, 5 minut chůze od prvního Campus rue Alexandre Parodi. Kromě učeben, přednáškových sálů, seminární místnosti, setkání a relaxace, Campus zahrnuje: - Centrum pro studium a výzkum v ISTEC - CERI - partnerství služeb a obchodních vztahů, - Asociace absolventů, - kanceláře studentských organizací.

To kampus, v historické průmyslové budově, je kompletně zařízený v duchu "mezinárodní cesty".

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Kurz - francouzsky obchodní a luxusní značka řízení

Campus forma Denní studium 3 týdnů July 2019 Francie Paris

Strávit 3 týdny v Paříži úžasnou akademické a kulturní zkušenosti [+]

Strávit 3 týdny v Paříži úžasnou akademické a kulturní zkušenosti

CÍLE

Chcete-li dát studentům lepší znalosti a zkušenosti v zemi, kulturu, francouzského a evropského podnikatelského prostředí a francouzský jazyk.

POPIS

Za tři týdny v Paříži, budou studenti navštěvovat tři kurzy vyučované v angličtině (francouzsky a European Economy pro 2 kredity, francouzské Luxusní průmyslu pro 2 kreditů a podnikání v Evropě: multikulturní výchovy pro 2 kredity) a Francouzská konverzace kurz, který stojí po dobu 20 hodin.

PEDAGOGIKA

Náš přístup zvyšuje diskusi, výměnu s profesorem a mezi studenty a inclass prezentací. Skupina je omezena na maximálně 20 studentů.... [-]