Institut Europeen De Francais

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kliknutím na obrázek získáte okamžitou online nabídku a rezervujte si ji teď!

Podmínky:
Platí pro kurzy do 31.12.2018

Institut Européen de Français je francouzská škola v Montpellier, která si klade za cíl nabídnout svým studentům nejvyšší standard výuky prostřednictvím osobní pozornosti, profesionality, kvality, přátelské a laskavé atmosféry. Protože každý člověk je jedinečný, pracujeme na tom, abychom každému z nás poskytli jedinečné zkušenosti na jihu Francie, které si lidé budou moci pamatovat navždy.


Naše mise

«Upřednostnit setkání, interkulturní výměnu a sebeobjevení díky jazykové a kulturní studijní dovolené v Montpellier.»


Naše hodnoty

Osobní pozornost

Vzhledem k tomu, že každý člověk je jedinečný, od prvního kontaktu vás budeme vést a nasměrovat k pobytu, které je nejlépe přizpůsobené vašim potřebám a přáním. Před, během, ale i po Vašem pobytu věnujeme zvláštní pozornost vašemu uspokojení. Ať je vaše žádost jakákoli, vyvíjíme maximální úsilí, abychom co nejlépe reagovali na vaše očekávání.


Příjemná a rodinná atmosféra

Nachází se ve dvou z nejkrásnějších sídel města, naše francouzská škola má prostorné a světlé učebny. Protože víme, co znamená "na cestě", zaručujeme vám díky našemu týmu odborníků, že se budete cítit v klidu. Nechte kouzlo setkání dělat svou práci.

Profesionalita

Naši učitelé jsou vysoce kvalifikovaní specialisté na výuku francouzštiny jako cizího jazyka. Jejich zkušenosti ve Francii a pro většinu v zahraničí jim umožňují lépe porozumět vašim potřebám, zatímco po celou dobu zdůrazňují to nejlepší ze sebe.


Kvalita našich služeb

Uznávaná francouzským a zahraničním označením francouzského jazyka pro cizí jazyky, vládními odděleními vysokého školství a výzkumu, kulturou a komunikací a ministerstvem zahraničních věcí a dalším uznáním ve Francii i v zahraničí je náš institut jedním z nejlepších francouzských škol ve Francii.

IEF je také francouzská škola s

  • Více než 1300 studentů a více než 40 různých národností v průměru každý rok
  • Minimálně 5 úrovní po celý rok
  • 5 stálých učitelů a více než 10 učitelů na částečný úvazek
  • 13 kompletně vybavených, prostorných a světlých učeben
  • V průměru 7 studentů a maximálně 12 studentů ve třídě

Místa

Montpellier

Adresa, 1. řádek
23, rue Saint Guilhem
34000 Montpellier, Occitanie, Francie