Jean Moulin Lyon 3 University

Úvod

Read the Official Description

Université Jean Moulin Lyon 3, univerzita otevřít světu

V centru Lyonu a Bourg-en-Bresse, Jean Moulin University a nabízí prostor pro učení a výzkum zaměřený na lidských a společenských vědách. Se 7 doktorských škol a 19 výzkumných jednotek, vyvíjí interdisciplinárního výzkumu v souvislosti s velkými otázkami společnosti.

Člen z University of Lyon, hostí více než 28 000 studentů a nabízí širokou škálu kurzů odborné přípravy v kvalitě vzdělávacího rámce, přispívajících k duševnímu a osobního rozvoje.

S více než 5 000 mezinárodních studentů každý rok, mnoho partnerství ve světě a projekty vědecké spolupráce se zahraničními univerzitami, značka Univerzita Jean Moulin bude jeho internacionalizaci prostřednictvím podpory mobility studentů a pedagogů.

Zakládá přístup k vyššímu vzdělání v oblasti rovných příležitostí je trvalým zájmem na University Jean Moulin Lyon 3, která potvrzuje své přesvědčení, že rozmanitost a specifičnost jsou bohaté a že každý z nás je také definována jeho odlišnosti.

Plně zaměřen na sociálně-ekonomických partnerů, Jean Moulin University se snaží přispět k úspěchu studentů a jejich zaměstnatelnost, a to zejména podporou stáží, střídavě a podnikání.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Diplome dějiny univerzit francouzské - deuf

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Lyon

Studenti zapsaní do DEUF také využívají vzdělávací doučování (v závislosti na studovaném předmětu), během kterého se setkávají se vzdělávacími učiteli, kteří jim pomáhají při výběru a validaci jejich kurzů a odpovídají na své vzdělávací otázky podle oboru. [+]

Úroveň studia: Všechny úrovně studia

Úvod do francouzské kultury a civilizace: 10 hodin za semestr / 3 kredity Volitelné předměty: Kurzy, které mají být vybrány na všech fakultách. Další informace o dostupných kurzech naleznete v katalogu kurzů.

Den příjezdu:

Podzimní semestr: Začátkem září pro všechny studijní obory Jarní semestr: Začátkem ledna [-]

Study in English in Lyon, France - SELF

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Lyon

[+]

Program SELF je navržen tak, aby podpořil výrazné zlepšení úrovně znalosti studenta ve francouzském jazyce, možné splnění požadavků na studium v ​​rámci univerzitního domova a následný převod.

Specifické funkce

Program SELF je semestrální program nebo roční program.

Obvykle začíná koncem srpna / začátkem ledna a končí v polovině prosince / koncem dubna.

Vstupné Kritéria:

Program SELF je otevřen studentům (výměna / výměna), kteří splňují následující požadavky:

... [-]

Videos

Campus

Contact

Adresa, 1. řádek 6 cours Albert Thomas
69008 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie