Přečtěte si oficiální popis

Université Jean Moulin Lyon 3, univerzita otevřít světu

V centru Lyonu a Bourg-en-Bresse, Jean Moulin University a nabízí prostor pro učení a výzkum zaměřený na lidských a společenských vědách. Se 7 doktorských škol a 19 výzkumných jednotek, vyvíjí interdisciplinárního výzkumu v souvislosti s velkými otázkami společnosti.

Člen z University of Lyon, hostí více než 28 000 studentů a nabízí širokou škálu kurzů odborné přípravy v kvalitě vzdělávacího rámce, přispívajících k duševnímu a osobního rozvoje.

S více než 5 000 mezinárodních studentů každý rok, mnoho partnerství ve světě a projekty vědecké spolupráce se zahraničními univerzitami, značka Univerzita Jean Moulin bude jeho internacionalizaci prostřednictvím podpory mobility studentů a pedagogů.

Zakládá přístup k vyššímu vzdělání v oblasti rovných příležitostí je trvalým zájmem na University Jean Moulin Lyon 3, která potvrzuje své přesvědčení, že rozmanitost a specifičnost jsou bohaté a že každý z nás je také definována jeho odlišnosti.

Plně zaměřen na sociálně-ekonomických partnerů, Jean Moulin University se snaží přispět k úspěchu studentů a jejich zaměstnatelnost, a to zejména podporou stáží, střídavě a podnikání.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Jean Moulin Lyon 3 University

Studenti zapsaní do DEUF také využívají vzdělávací doučování (v závislosti na studovaném předmětu), během kterého se setkávají se vzdělávacími učiteli, kteří jim pomáhají ... [+]

Úroveň studia: Všechny úrovně studia

Úvod do francouzské kultury a civilizace: 10 hodin za semestr / 3 kredity Volitelné předměty: Kurzy, které mají být vybrány na všech fakultách. Další informace o dostupných kurzech naleznete v katalogu kurzů.

Den příjezdu:

Podzimní semestr: Začátkem září pro všechny studijní obory Jarní semestr: Začátkem ledna [-]
Francie Lyon
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Jean Moulin Lyon 3 University

... [+]

Program SELF je navržen tak, aby podpořil výrazné zlepšení úrovně znalosti studenta ve francouzském jazyce, možné splnění požadavků na studium v ​​rámci univerzitního domova a následný převod.

Specifické funkce

Program SELF je semestrální program nebo roční program.

Obvykle začíná koncem srpna / začátkem ledna a končí v polovině prosince / koncem dubna.

Vstupné Kritéria:

Program SELF je otevřen studentům (výměna / výměna), kteří splňují následující požadavky:

... [-]
Francie Lyon
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Campus